NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
bereciki za darmo !!!!!!!!!!, okazja
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 11:31  
Cytuj
"....Podczas pielgrzymki rozprowadzane są zestawy startowe nowej sieci telefonii komórkowej "w Rodzinie". Sieć, która ma komunikować społeczność skupioną wokół Radia Maryja, zaczęła działać właśnie w sobotę. Jak zapowiedział o. Rydzyk, w niedzielę wiernym rozdanych zostanie też pół miliona moherowych berecików. "


wp.pl

good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 11:31  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 11:32  
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,O.-Rydzyk-Unia-i-Europa-umra,wid,11307624,wiadomosc.html

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 11:53  
Cytuj
dobrze gada polać mu ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
dobrze gada polać mu ;)

Komu polać i kto dobrze gada. Spartan tylko wkleił, dodał uśmieszek od siebie i nic z tego nie wynika kto gada i co gada, i czy dobrze gada. zaklopotany

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Komu polać i kto dobrze gada. Spartan tylko wkleił, dodał uśmieszek od siebie i nic z tego nie wynika kto gada i co gada, i czy dobrze gada. zaklopotany


Miało być dobrze gadają polać im ale forum uznaje że nie bylem autorem tego posta czy jakoś tak więc od nowa już nie chciałem pisać... mój błąd a chodziło mi o wypowiedzi pod linkiem do wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 12:38  
Cytuj
widac co kieruje bogobojnym rydzykiem - chec zysku i mamienie ludzi posmiertnym rajem i nic wiecej...
pajac ktory smie sie nazywac wybrancem...
a najglupsi ci ludzie ktorzy ida za nim jak bezmyslne cieleta

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
widac co kieruje bogobojnym rydzykiem - chec zysku i mamienie ludzi posmiertnym rajem i nic wiecej...
pajac ktory smie sie nazywac wybrancem...
a najglupsi ci ludzie ktorzy ida za nim jak bezmyslne cieleta


Cięzko nazwać rzeczy które Tobą kierują nie używając inwektyw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 12:53  
Cytuj
wiec uzyj na co czekasz? moze jeszcze zadzwon do tatka rydzyka na skarge smiech2

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
wiec uzyj na co czekasz? moze jeszcze zadzwon do tatka rydzyka na skarge smiech2


Życie nauczyło mnie: "Nie rozmawiaj z głupkiem, najpierw zniży cię do swojego poziomu, później pokona doświadczeniem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 13:46  
Cytuj
no marcin widze ze masz konkretne argumenty, godne statystycznego polskiego katolika - 'gdy nie umiem rzeczowo dystktowac nazywam innych glupkami czy tez komunistami' - idealnie pasuje prawda?

dzis niedziela pamietaj zeby isc do kosciola sie pomodlic i posluchac prawicowo-nienawistnej papki serwowanej przez ojczulka rydzyka... a gdy dorosniesz mentalnie do dyskusji ze mna - zapraszam

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 13:55  
Cytuj
„Nadejdzie czas końca. Czas walki i pożogi, czas śmierci i cierpienia, świat zalany zostanie obłudą i fałszywą nadzieją zbawienia. Człek swego sprzymierzeńca podstępnie zabić zapragnie. Porządek i równowaga zachwiana zostanie przez chciwość zwaną wiarą jedyną. „ - tako rzecze przepowiednia prastara usłyszana od Bogów i zapamiętana jako oznaka nadejścia końca świata.
Zaklinam was tedy bracia innowiercy zjednoczmy się wspólnie przeciw chorobie jaka toczy nasz cudowny świat. Chorobie obłudnej, dwulicowej i zapatrzonej w siebie. A imię jej brzmi Chrześcijaństwo."

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
no marcin widze ze masz konkretne argumenty, godne statystycznego polskiego katolika - \'gdy nie umiem rzeczowo dystktowac nazywam innych glupkami czy tez komunistami\' - idealnie pasuje prawda?

dzis niedziela pamietaj zeby isc do kosciola sie pomodlic i posluchac prawicowo-nienawistnej papki serwowanej przez ojczulka rydzyka... a gdy dorosniesz mentalnie do dyskusji ze mna - zapraszam



Kto jak kto ale ty ostatni/a mozesz mowic o jakichkolwiek sensownych argumentach bo twoje opierają się jedynie na obrażeniu drugiej osoby i słabych prowokacjach jeżyeli miał bym do takiego czegoś dorosnąć to musiał bym się cofnąć w rozwoju. Nienawistnej? czy w tym artykule z wp ktoś kogoś zaatakował nienawistnie? bo Ty już to zrobiłeś/aś pare razy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 14:25  
Cytuj
Kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy toruńskiej rozgłośni, a także Jarosław Kaczyński i inni politycy związani z PiS uczestniczy na Jasnej Górze w XVII Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja.

Znakiem tegorocznego spotkania są moherowe bereciki, które otrzymał każdy pielgrzym. Mają one kilka centymetrów wielkości i są wykonane ręcznie z kolorowych włóczek. Dyrektor Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk powiedział, że bereciki są znakiem dumy z bycia Polakiem i człowiekiem wierzącym. - Przez te bereciki chciałbym powiedzieć ludziom, żeby nie czuli się ludźmi niższej kategorii
Ojciec RydzykPrzez te bereciki chciałbym powiedzieć ludziom, żeby nie czuli się ludźmi jakiejś niższej kategorii, nawet gdyby ktoś chciał im to wmówić - dodał ojciec Tadeusz Rydzyk. Zdaniem redemptorysty ojca Piotra Dettlaffa, moherowe bereciki są znakiem scalenia i solidarności ludzi, którzy kochają Boga i Polskę.

W uroczystościach na Jasnej Górze uczestniczy między innymi Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, i inni politycy związani z tym ugrupowaniem.


hahahahahah Yaro nawet sie pojawił i pewnie berecik dostał specjalny !!!!!sciana

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 15:40  
Cytuj
ja atakuje? jestem agresywny slownie? czym? pisaniem prawdy o rydzyku ktory podjudza ludzi i robi im wode z mozgu? nawoluje do podzialow, nienawisci spolecznej, pietnowania ludzi z powodow wiary, innosci, przynaleznosci kultiurowej i narodowej? nie MARCIN, to robi twoj idol przed ktorym jestes godzien klekac i blagac o bilet do raju....
a glupkiem nazwales mnie ty....

a jesli przyznajesz rydzykowi racje to jestes albo slepy albo ograniczony i wcale nie mam tu na mysli obrazania nikogo...
takie sa fakty.

jesli nie widzisz obludy ksiedza, pazernosci kosciola na pieniadze, ubozenia spoleczenstwa z powodu pasozytowania na nim owej instuticji to jestes slepcem...
a sprawy wiary zachowaj w swoim sercu bo nie polega ona na chodzeniu do koscila tak zeby cie widzieli tylko tym jak swoja wiare stosujesz w zyciu.

zycie nie polega na bezkrytycznym sluchaniu bredni 'autorytetow' bo to sa tylko ludzie a swiat kreci sie wokol pieniadza jesli jeszcze o tym nie wiesz...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 15:42  
Cytuj
licze na sensowne kontrargumenty - bo jak na razie nic nie powiedziales drogi marcinie....

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 15:45  
Cytuj
spartan - juz sobie wyobrazam kaczke w bereciesmiech2smiech2smiech2
good

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
ja atakuje? jestem agresywny slownie? czym? pisaniem prawdy o rydzyku ktory podjudza ludzi i robi im wode z mozgu? nawoluje do podzialow, nienawisci spolecznej, pietnowania ludzi z powodow wiary, innosci, przynaleznosci kultiurowej i narodowej? nie MARCIN, to robi twoj idol przed ktorym jestes godzien klekac i blagac o bilet do raju....
a glupkiem nazwales mnie ty....

a jesli przyznajesz rydzykowi racje to jestes albo slepy albo ograniczony i wcale nie mam tu na mysli obrazania nikogo...
takie sa fakty.

jesli nie widzisz obludy ksiedza, pazernosci kosciola na pieniadze, ubozenia spoleczenstwa z powodu pasozytowania na nim owej instuticji to jestes slepcem...
a sprawy wiary zachowaj w swoim sercu bo nie polega ona na chodzeniu do koscila tak zeby cie widzieli tylko tym jak swoja wiare stosujesz w zyciu.

zycie nie polega na bezkrytycznym sluchaniu bredni \'autorytetow\' bo to sa tylko ludzie a swiat kreci sie wokol pieniadza jesli jeszcze o tym nie wiesz...


oczywiście wystarczy spojrzeć na twoje posty potrafisz z niemal tą samą gracją co marszałek Niesiołowski do każdego tematu na każdy temat dokleić coś o kościele (w wypadku marszałka o PiS-ie). Mówisz o jakiejś nienawiści a każdego który nie zgadza się z twoimi poglądami wyzywasz od kościelnych, sługów Rydzyka. A zauważyłem to po paru dniach obecności na forum nie wiem jak było wcześńiej... Ale domniemam że polowa twoich postów jest na zasadzie: pisać byle na kościół i byle źle. Oczywiście masz prawo do tego tylko poprzyj takie wypowiedzi jakimiś faktami, argumentami. Znajdź dowody że ten i ten ksiądz ukradł komuś portfel podczas mszy to tak samo go potępię jak ty... Pozatym masz skłonność do szufladkowania ludzi jak już napisałem bo otóż dowiedziałem się że jestem: idolem przed ktorym klekam i cośtam robie oraz że chodze do kościoła żeby mnie ktoś widział. sporo informacji na mój temat posiadasz ;) No ale mniejsza oto mi również zdarza się szufladkować ludzi i pozwól że i również tym razem mi się to wydarzy. Uważam że jesteś jednym z tych ludzi z pod znaku róbta co chceta którzy to bezkrytycznie słuchają jedynej słusznej stacji "tusk vaseline television" czy jakoś tak. I którzy uważają jakie to nie postępowe jest we współczesnej europie mieć jakiekolwiek zasady moralne, wierzyć w jakiekolwiek ideały. Racje przyznałem Tym którzy wypowiadali się w tym artykule od którego tak daleko odbiegłeś bo jestem w stanie podpisać się obiema ręcami i nogami pod stwierdzeniami:

"Zachować wiarę, teraz to wiarę budować, rodzinę budować i kulturę. I za wszelką cenę, za wszystkie skarby świata - wtedy przetrwamy." - oczywiście wiara sprawa indywidualna ale niektóre z tych stwierdzeń są uniwersalne.

"Przecież to dramat, ludzie. Jakaś kobieta z Brukseli mówi, czy ma być stocznia czy nie - przecież to wstyd. Wybaczcie, naprawdę. Ja się czuję, gdzie ja jestem? Przyjechała, pogadała, wszyscy o tym opowiadali. Szkoda gadać, już po Polsce, jak tak będzie. Dla mnie to jest dramat, już właściwie po Polsce" - kiedy niemcy pompują w swoje stocznie państwowe pieniądze inni starają się dopomóc i zamykają konkurencję za granicą

"Jakże nierozumni są ci, którzy aprobują zabijanie drugich, także tych, którzy są na początku swego życia, lub u jego kresu. Ci sami ludzie, którzy to aprobują, mówią dzisiaj o demokracji, tolerancji, wolności i postępie. Jest to wielka hipokryzja i obłuda" - oczywiście zgadzam się z tym bo jak to już keidyś ktoś pwoeidział "Po co nam te autostrady niskie podatki dla człowieka skoro wyskrobiemy tego człowieka"

Natomiast twoje poglądy np pod artykułem o złapaniu dilerów anfetaminy?
"z czego robic problem bylo jest i bedzie - chcesz bierzesz nie chcesz nie bierzesz..."
"to proste bo wszystko jest dla ludzi...
a ze ludzie lubia nie znac umiaru to inna sprawa"

Chce biore nie chce nie biore? Jasne... Mam ponad 20 lat znam konsekwencje wiem jak łatwo można się uzależnić i jak łatwo stać się bezmózgą roślinką. Ale co mają powiedzieć 14-16 letnie dzieci? Zakładam że już ten wiek masz za sobą. Wiesz jak łatwo zmącić psychikę takiego dziecka? Jedna dawka druga dawka i konsekwencje pozna na sobie. Także miłego częstowania swoich dzieci "wszystkim" ale pamiętaj! Z umiarem! ak inaczej mam Cię nazwać jeżeli nie "głupkiem" za bronienie dilerów i popieranie rozprowadzania narkotyków? Z takimi poglądami jesteś wg mojej opini daleko bardziej szkodliwy dla społeczeństwa niż Tadeusz Rydzyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
swiat kreci sie wokol pieniadza jesli jeszcze o tym nie wiesz...


Więc uważaj żeby Twoja żona nie trafiła na swojej drodze na kogoś bogatszego od Ciebie. Jeżeli chcesz budować swoje szczęscie jedynie na pieniądzach to powodzenia. Nie twierdze że jestem typem osoby która z 6 osobową rodziną siedzi w przeciekającym domu z dochodem 1500na miesiąc i mówi że jest wszystko oki bo się kochają ale bardziej cenię takich ludzi niż tych którzy twierdzą że pieniądze załatwią ich każdy problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 19:38  
Cytuj
O, Marcin widzę, że sobie nieźle radzisz z tymi tresowanymi pieskami chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
O, Marcin widzę, że sobie nieźle radzisz z tymi tresowanymi pieskami chytry


i zabrał głos ten najbardziej sprawiedliwy !!!sciana

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
O, Marcin widzę, że sobie nieźle radzisz z tymi tresowanymi pieskami chytry


Fajny pomysl z tymi berecikami. Po raz pierwszy bodaj dyrektor T. Rydzyk zrobil cos na wesolo umiech U mnie ma pierwszego plusa (ale raczej niewielkiego umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
O, Marcin widzę, że sobie nieźle radzisz z tymi tresowanymi pieskami chytry


kościelny piesek i wdzięczny sługa !!!
.............666.......jezyk

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
kościelny piesek i wdzięczny sługa !!!
.............666.......jezyk

Aspartam zamelduj to babci na Helu smiech2

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 22:47  
Cytuj
przeciez to przebrany b-16 umiechumiech Moze to jesgo siora?? Przeszla na wlasciwa strone mocy... umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:13  
Cytuj
wiec sluchaj marcin rydzyka a ja zostane przy swoim wlasnym i niezaleznym zdaniu...
nie masz zadnyhc argumentow - nie odniosles sie do tego co napisalem - zadnej sensownej polemiki nie bylo, szukasz dziury w calym cytujac swoja debilengo ksiezulka i moje zdanie na temat dragow - tak jest i powtorze go - chcesz bierzesz nie chcesz nie bierzesz - bo narkotyki dostaniesz wszedzie taka jest prawda, ale o tym nie masz tez bladego pojecia bo masz 20 lat mamusi cie karmi, posyla do kosciolka i dyktuje co dobre a co zle - niczego jeszcze nie przezyles i nie znasz zycia, nie masz wlasnego zdania tylko powtarzasz czyjes bezmyslne slowa zupelnie bezkrytycnzie jak malpka ktora nauczyli nowej sztuczki - zycze powodzenia z twoim spoosbem postrzegania swiata - przezyz cos, dorosnij - wtedy pogadamy bo masz glowe wypchana napompowanymi teoriami ktore nie sa twoje... i na czichs slowach(nie wazne czy je rozumiesz czy tez nie) budujesz tani osad rzeczywistosci, banalny i plytki nie - jeszcze raz dorosnij do rzeczowej dyskusji malolacie

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »