NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Na wesele zespół muzyczny czy dj?,
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 18:31  
Cytuj
Witam
Jeśli chodzi o zespół na wesele to zapłacicie za dobry grający tylko na żywo około 3500zł. Co się tyczy Dja??
Określienie DJ wszystkim kojaży się tylko z dyskoteką i miksowaniem. Na weselu DJ lub Prezenter Muzyczny i Wodzirej z doświadczeniem potrafią zrobić naprawde niezłą zabawe.
Wesele prowadzone przez DJ często jest dużo fajniejsze niż prowadzone przez zespół. Co do muzyki jaką gra DJ, to nie tylko disco i disco polo, jest sporo dobrych chłopaków co mają typową muzyke weselną, którą grają też zespoły, więc nie jest to Dyskoteka lecz Wesele. Co do ceny za dobrego DJ i Wodzireja to trzeba dać od 1200zł nawet do 4 tysięcy. Nie polecam brać kogoś, kto twierdzi że gra sam i że wesela prowadzi już 8 lat i robi to profesjonalnie za 800zł, wtedy powinno się wam zapalić światełko ostrzegawcze że coś jest nie tak.(doświadczenie i profesjonalizm kosztuje)
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 18:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2009r. 10:53  
Cytuj
U nas na weselu był DJ i byliśmy bardzo zadowoleni. Polecamy wszystkim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2009r. 14:37  
Cytuj
Zdecydowanie DJ. Ale nie jakiś z ogłoszenia tylko sprawdzony. DJ jest lepszy niż zespół, który więcej je niż gra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 17:12  
Cytuj
ja stawiałabym na zespół, choć różnie to z nimi bywa bo przeciez DJ może byc kazdy bo co to za sztuka puszczac disco polo ;) a watpie zeby dj prowadzil jakies 'zabawy na weselach)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
ja stawiałabym na zespół, choć różnie to z nimi bywa bo przeciez DJ może byc kazdy bo co to za sztuka puszczac disco polo ;) a watpie zeby dj prowadzil jakies \'zabawy na weselach)


Witam
Chyba nigdy nie byłaś obecna na weselu prowadzonym przez Dj i Wodzireja. Co do muzyki to jest wielką sztuką "puszczać Disco Polo", bo nie tylko na weselu jest Disco Polo tylko różna muzyka, a Dj to artysta który gra dla ludzi, a nie dla siebie i dobiera muzykę odpowiednią dla gości. Zabawy też prowadzi Dj lub Wodzirej i to dużo lepiej niż Kapela.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Zabawy też prowadzi Dj lub Wodzirej i to dużo lepiej niż Kapela.
Pozdrawiam


Byłem na weselach z DJ i z zespołem, osobiście jestem za zespołami.Nie podobało mi się że DJ wymuszał czasami żeby ludzie w danej chwili zaczeli się bawić.Zespól gra, kto ma ochote to się bawi a kto nie zajmuje się jedzeniem,piciem rozmową itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 22:07  
Cytuj
mysle ze najlepsze bedzie zespół ale dj tez dobry jest sam moge siebie polecic umiech za niewielka cene umiech
ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
mysle ze najlepsze bedzie zespół ale dj tez dobry jest sam moge siebie polecic umiech za niewielka cene umiech
ok


No to tak jak pisałem wcześniej, za niewielką cene to już wiadomo jak będzie poprowadzone wesele. wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
mysle ze najlepsze bedzie zespół ale dj tez dobry jest sam moge siebie polecic umiech za niewielka cene umiech
ok

CYTAT

No to tak jak pisałem wcześniej, za niewielką cene to już wiadomo jak będzie poprowadzone wesele. wykrzyknik

heh dokładnie :]

a swoją drogą to w gdzieniegdzie lepiej wziąść dj'ia bo nawet nie będzie miejsca na orkiestre ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »