NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Na wesele zespół muzyczny czy dj?,
Posty: 16
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2009r. 11:54  
Cytuj
Witam serdecznie umiech

Powoli zaczynam planować wesele i tutaj pytanie do szanownych forumowiczów - czy lepiej brać zespół muzyczny czy też dj'a? Może macie jakieś namiary na jakieś sprawdzone i dobre zespoły czy też dj'a? Z góry dziękuję za pomoc umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2009r. 11:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 09:49  
Cytuj
osobiscie polecam DJa potrafia fajnie poprowadzic zabawe no i masz 100% pewnosc ze nikt podczas wykonywanego utworu nie zacznie Ci falszowac;) moim zdaniem same plusy a ha i DJ jest tanszy o polowe niz zespol wiec sie zastanow,ostatnio bylem na weselu na ktorym gral dj i bylo swietnie,nawet gdy je posilek muzyka gra i ludzie sie bawia;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 10:32  
Cytuj
a czy mógłbyś zdradzić jak ten dj się nazywał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 21:35  
Cytuj
Moooim skromnym zdaniem lepszy będzie jakiś zespół smiech2
Nie ma to jak zabawa przy disco. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 10:43  
Cytuj
^^ disco może tak, ale ja chciałbym uniknąć disco polo na weselu - zawsze mogą się trafić ze dwa kawałki, no ale ogólnie to nie chcę robić kicz party ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 11:03  
Cytuj
jezeli panna mloda nie ma wszystkiego zaplanowanego i nie wie ja ma wygladac jej wymarzony i najszczesliwszy dzien w zyciu to za bardzo jej nie zalezy :p dopoki swinia nie zabita mozna sie rozyslac ;]
jezeli nie lubisz disco polo to bier dja ;] bedziesz sie mordowal i robil ladne miny caly dzien wiec rob to chociaz przy muzyce jaka lubisz

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 12:57  
Cytuj
Polecam gości z http://www.jazzrock.pl/, są odlotowi !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 13:19  
Cytuj
Czy DJ tak potrafi?

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 13:44  
Cytuj

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 18:44  
Cytuj
Jest jeszcze gość, który gra po imprezkach i mieszka przy Wolności w bloku obok banku PKO SA. Stoi tam jego samochód i na tylnej klapie ma reklamę. Łatwo go namierzyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Witam serdecznie umiech

Powoli zaczynam planować wesele i tutaj pytanie do szanownych forumowiczów - czy lepiej brać zespół muzyczny czy też dj\'a? Może macie jakieś namiary na jakieś sprawdzone i dobre zespoły czy też dj\'a? Z góry dziękuję za pomoc umiech pozdrawiam


Bylem na weselach przy zespolach i bylem na 2weselach co gral DJ. Bylem mile zaskoczony. I Ja bym wybral DJa.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 20:27  
Cytuj
Witam.
Ostatnio byłam na weselu, gdzie imprezę prowadził dj. Niestety było drętwo i czułam się terroryzowana przez pana dj, w momencie kiedy piłam rozpoczętą kawę, a on wydawał polecenie aby tańczyć. Biegał i patrzył czy aby goście zjedli kotleta, bo właśnie miał pomysł na zabawę! Był irytujący. Proszę się nie łudzić, że muzyka w trakcie wesela nabierze na wyrazistości. Taka uroczystość z djem, to po prostu prywatka z muzyką w tle, a nie prawdziwe wesele, gdzie orkiestra grzmi "sto lat" dla państwa młodych.
I na koniec, cioteczki nie będą zadowolone, bo prawdę mówiąc ślub jest dla państwa młodych, a wesele dla gości. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 21:06  
Cytuj
Bylem ostatnio na weselu kolo Baranowa Sandomierskiego, to sie tylko opilem. Zespol gral 3-4 piosenki a potem spiewka *A TERAZ IDZIEMY NA JEDNEGO* wiecej czlowiek siedzial i pil niz tanczyl. W czasie przerwy nie puszczali piosenek z CD.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 21:18  
Cytuj
zdecydowanie jestem za zespolem , jesli zespol na poziomie to i poprowadzi zabawe....

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 00:00  
Cytuj
Cóż to za wesele bez zespołu, ja polecam Quantes z Lublina
http://www.quant(...)ontakt=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 12 Lis 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 04:02  
Cytuj
Cześć Oral_b ;) Wg mnie trzeba iść z duchem czasu.. więc moim faworytem byłby DJ... byłem na paru weselach gdzie były zespoły.. i zdania były podzielone.. jednym sie podobało innym nie. Jednak ja bym brał DJ'a bo jak ktoś trafnie wspomniał wyżej nikt Ci nie zacznie fałszować ;). Nie wiem jaką muzyke preferujesz jednak myśle że z każdą poradzą sobie lubie z radia party ;) (www.radioparty.pl ). Pozdro ;)

:D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 14:29  
Cytuj
1 wesele to wesele a nie dyskoteka, 2 zespół gra na żywo, 3 kto powiedział, że zespół weselny gra tylko Disco-Polo, 4 kto powiedział że utwory Disco-Polo nie pasują na wesele, 5 Zespół prowadzi zabawy, 6 dobry zespół nie jest zły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 15:16  
Cytuj
Ja polecam zespol Swing Band ze szkoly muzycznej, graja super, bawia gosci, sa rewelacyjni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 15:39  
Cytuj
Ja na wesele polecam zespół, a co do repertuaru to można go wczesniej ustalić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 15:46  
Cytuj
Polecam CI bardzo gorąco DJ byłem na kilku weselach gdzie gral zespół i DJ i 1000% lepiej wypadł DJ Niefałszuje zawsze mozesz dać propozycje jaka ma muzyke puszczac...nieuwzam ze granie na weselu disco polo to kicz party, własnie dzieki temu ze jest disco polo ludzie sie najchetniej bawia przy takeiej luznej muzyce i zauwaz ze przez to kazdy chce chodzic na wesela...byłem kiedys na weselu kieyd niebylo disco polo i kamerzysta załamany niemial z czego robic filmu...ja uwazam ze powinno sie grac tak jak goscie chca i widac przy czym sie najlepiej bawia....Osobisce polecam Ci dj Siwy Jacek Lejaumiech gra juz od 15 lat i potrafi zrobic super klimat na weselu

pozdrawiamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 15:49  
Cytuj
najpierw wesela , pozniej przedszkola , pozniej rozwody i tak wkolo zdegustowany

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
Polecam CI bardzo gorąco DJ byłem na kilku weselach gdzie gral zespół i DJ i 1000% lepiej wypadł DJ Niefałszuje zawsze mozesz dać propozycje jaka ma muzyke puszczac...nieuwzam ze granie na weselu disco polo to kicz party, własnie dzieki temu ze jest disco polo ludzie sie najchetniej bawia przy takeiej luznej muzyce i zauwaz ze przez to kazdy chce chodzic na wesela...byłem kiedys na weselu kieyd niebylo disco polo i kamerzysta załamany niemial z czego robic filmu...ja uwazam ze powinno sie grac tak jak goscie chca i widac przy czym sie najlepiej bawia....Osobisce polecam Ci dj Siwy Jacek Lejaumiech gra juz od 15 lat i potrafi zrobic super klimat na weselu

pozdrawiamgood


maro99 ten Dj to z rodziny, bo już kiedyś go bardzo wychwalałeś.umiech

Dorota68 więcej optymizmuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
najpierw wesela , pozniej przedszkola , pozniej rozwody i tak wkolo zdegustowany


Czyżbyś szukała dziury w całymwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 16:04  
Cytuj
do Gal .Nie nie z rodziny poprostu kiedys tez ktos pytał o to a naprawde ten Dj jest godny polecenia bo byłem na 3 weselach i na kazdym było inaczej bez monotoni i zawsze impreza była superumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 16:32  
Cytuj
Ponury
w jednym zdaniu okreslilam to, co obecnie dzieje sie na forum
stwierdzilam jedynie fakt .zdegustowany...

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »