NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
OPTIMUM - MATERACE - Zarzecze,
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd: St.VVola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 12:30  
Cytuj
Witam

Chcialam sie Was spytac czy mieliscie stycznosc z materacami z w/w firmy. Planuje zakup lozka do sypialni i oczywiscie materaca. Pewnie mi ktos zaraz napisze ze najlepiej jest kupowac w Internecie umiech Zgadzam sie z tym ale jednak wolalabym polozyc sie osobiscie na tym materacu zeby pozniej nie bylo rozczarowan co do jego miekkosci czy twardosci. Dlatego uwazam ze najtrafnijszym rozwiazaniem jest poprostu jego wyprobowanie i zakup osobisty, nie online. Moze poza firma Optimum znacie jeszcze godnych uwagi producentow. Dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 12:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 13:59  
Cytuj
Jedź do nich i poloz sie na próbe.
Wyboerz model i ponegocjuj cene.
A potem kup ten sam model na internecie np 100 zł taniej z wysylką.
Ja tak miałem ze wyszło prawie 400 zł mniej na materacu od nich a kupiłęm go od odbiorcy w poznaniu - ma sporo wieksze rabaty

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 14:20  
Cytuj
Stary , poczciwy , prosty siennik ze słomy np. osianej ma większe walory zdrowotne , niz wszystkie wynalazki razem wzięte. Ale to trzeba wiedzieć... lub zapytać stulatka.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 08:09  
Cytuj
Maja w halmarze te materace. Idź i przetestuj.
W tamtym roku chciałem kupić materac bezpośrednio u producenta w Zarzeczu. Po rozmowie tel. i sprawdzeniu cen koleś poinformował mnie że w tej samej cenie mogę kupić w halmarze (jakieś tam umowy).

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 12:26  
Cytuj
Ja mam od 6 lat i jest jak nowy nadal. W Halmarze kupuja od nich i wystawiaja duzo duzo duzo drozej. Polecam jechac do Zarzecza i zamówić.

Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza tego dowodu w słowach.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 12:33  
Cytuj
Sprawdź jeszcze producenta na ozecie. Po przejechaniu po tymi rurami biegnącymi nad drogą skręcasz zaraz w pierwszą uliczkę w lewo i po prawej będziesz mieć dom, a przy ogrodzeniu powinna być mała tabliczka; wejdź zapukaj i pogadaj. Ja kupiłem tam dobry materac za dobre pieniądze tylko na wyrób czekałem ok. 4 dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2009r. 09:45  
Cytuj
Mam ich materac i łóżko ze stelażem już ponad pięć lat i znaku czasu na nich nie widać solidna robota okolicznej firmy.Polecam.Warto się przejechać do Zarzecza i pogadać.Nie zawsze tanio znaczy dobrze, niejednokrotnie lepiej zapłacić więcej ale mieć pewność, że starczy na dłużej.Biednego nie stać na kupowanie bubli.

NIE WYKSZTAŁCENIE JEST MIARĄ MĄDROŚCI
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2009r. 20:46  
Cytuj
po ile????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 21:46  
Cytuj
Sorry ,że się nie odzywałem , a pytanie o cenę-trudno powiedzieć.Trzeba pojechać albo do "Halmaru" albo do Zarzecza-do siedziby firmy,Na pewno ktoś poda obecnie obowiązujący cennik.

NIE WYKSZTAŁCENIE JEST MIARĄ MĄDROŚCI
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »