NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
NIE dla euro,
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 07:27  
Cytuj
Coraz mniej Polaków chce euro Prawie połowa Polaków uważa, że rząd powinien zwolnić tempo przygotowań do przyjęcia euro - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej". Tylko 17 proc. badanych chce jak najszybciej zamiany złotego na euro. Pozostali albo proponują wstrzymanie się z decyzją (33 proc.) albo nie chcą wspólnej waluty w ogóle (25 proc.). 15 proc. ankietowanych chce przystąpienia do Eurolandu, ale uważa, że należy zwolnić tempo przygotowań, a 10 proc. nie ma zdania w tej sprawie.

Jeszcze na początku roku zdecydowani zwolennicy europejskiego pieniądza stanowili 26 proc., a mniej zdecydowanych było 39 proc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 07:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 12:44  
Cytuj
Rząd zafundował nam także absurdalny pomysł wejścia Polski do strefy euro - Zapewne uczyniono to po to, by odwrócić uwagę opinii publicznej od stanu gospodarki. Wstępowanie Polski w obecnych warunkach to fantasmagoria, rząd doskonale o tym wiedział - powiedział podczas konferencji prasowej Piotr Kownacki Minister z Kancelarii Prezydenta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 12:53  
Cytuj
tak dla Euro! To zgodne z POlityka Tuseka - bogaci sobie poradza, a biedni znowu dostana po dupie umiech Czyli neoliberalizm pelna gebaumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
Coraz mniej Polaków chce euro ... itd itp

A kto was będzie pytał o zdanie na temat euro ? Marzy się referendum? good Jeszcze byście zagłosowali nie tak jak życzą sobie mocarze z ojropy. Wprowadzą euro i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 22:47  
Cytuj
Ja już czekam aż wreszcie wejdzie. Wypłate dostaje w euro, z kientami handluje w euro.
Cenniki mam w euro i tylko więcej roboty z przeliczaniem.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 16:27  
Cytuj
A dlaczego "nie".A może przyszedł czas na powiedzenie "tak".
Skończy się czas ,że nasza waluta przestanie huśtać się na rynkach walutowych i przynajmniej na jakieś 50-lat będziemy mieli spokój.Przecież wiecznie nie będziemy zaściankiem Europy i kiedyś przyjdzie czas , że nasz rząd obudzi się i zaczniemy zarabiać jak w większości państw Unii.Nie bójmy się nowego, to co nadchodzi wielkimi krokami nas samych nie ominie a wcale to nowe nie musi być złe.Reasumując moim zdaniem lepszą stronę tej dyskusji uważam, że wiele dobrego przyszło do nas jako do kraju dzięki wprowadzenia u nich wspólnej waluty , rynku pracy, usług,technologii.Co sami bylibyśmy w stanie osiągnąć po upadku komuny i odseparowania się od demoludów.Oglądaniem się na Amerykę to mrzonki.Oni są daleko i mają nas za kraj podwyższonego ryzyka a nie partnera handlowego.Potrzebni jesteśmy im tylko jako rynek do upychania staroci a nie równoprawnego partnera.Tak więc tylko strefa Euro może nam poprawić koniunkturę w naszym kraju.

NIE WYKSZTAŁCENIE JEST MIARĄ MĄDROŚCI
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
A dlaczego \"nie\".A może przyszedł czas na powiedzenie \"tak\".

A może przyszedł czas pierd...olnąć się głową w mur? Nie widzisz co się działo w państwach które przyjęły ojro? Np Czechy, albo Słowacja ostatnio. Był problem w krajach bogatych, ale zastanów się co będzie się działo w biednej Polsce (o tak.. ja wiem ty masz kasę). Na twoim miejscu nie przyznawałbym się że jesteś z Niska, znam stamtąd paru fajnych ludzi a ty psujesz opinię temu miastu.potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
A może przyszedł czas pierd...olnąć się głową w mur? Nie widzisz co się działo w państwach które przyjęły ojro? Np Czechy, albo Słowacja ostatnio. Był problem w krajach bogatych, ale zastanów się co będzie się działo w biednej Polsce (o tak.. ja wiem ty masz kasę). Na twoim miejscu nie przyznawałbym się że jesteś z Niska, znam stamtąd paru fajnych ludzi a ty psujesz opinię temu miastu.potluczony


A Ty kolego nie rób siary twierdząc że euro jest w czechac jezyk może poprosty zwykły błąd? umiech tak czy siak Słowacy pluuuuja sobie w brode. Ale to wg mnei nie wina Euro tylko jego wprowadzeniu. Wprowadziło się wspólną walute tylko w Słowacji i Słoweni z nowo przyjętych państw a powuinno się to zrobić na raz u wszystkich państw jak to zrobiono kiedy Euro wprowadzono w niemczech francji. Wtedy nie było by takiego lamentu i różnic w cenach/kursie. Mimo to jestem przeciwny wprowadzeniu euro w Polsce. I uważam że nie jest to wyznacznikiem mojej europejskości i bliskości z europą i trendami ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 17:48  
Cytuj
Funt ma sie dobrze umiech Jestem przeciw Euro w Polsce.
Juz widze - wyplaty w dol po przeliczeniu, a ceny of korz w gore umiech Nie dla euro.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 18:50  
Cytuj
a ja jestem jak najbradziej za po warunkiem ze rzad dostosuje ceny do europy - zaczniemy wreszcie zarabiac jak europejczycy i nie bedziemy przeplacac za zywnosc,ciuchy,rtv agd i wszelkiej masci elektronika,samochodami itd i z kasa podatnika zacznie byc wydawana rozsadnie tj. nie bedziemy utrzymywac za nia kleru katolickiego i wszystkiego co z tym zwiazaneumiech
to calkiem nieglupi pomysl jesli wszystko by mialo rece i nogi

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 21:44  
Cytuj
kawa i ciacho za optymizm dla przedmowcy umiech Mowisz to w panstwie, ktore buduje mniej autostrad rocznie niz Albania smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 12:36  
Cytuj
A co będą robić w kantorach :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »