NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Najważniejsze - modlić się., Przedmiot kultu nie ma znaczenia.
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2009r. 18:47  
Cytuj
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090617/POWIAT0303/531655550

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2009r. 18:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2009r. 00:06  
Cytuj
Hehe,

skoro sie modlili, to im penis nie przeszkadza. Jedyny co krzyczy o skandalu to pan redaktor z Echa Dnia smiech2

Zreszta, oni i tak drepcza na te modly jak owce na rzez, i tak nie rozumieja belkotu ksiundza i rysunkow. Pewnie ten fallus skojarzyl im sie z jakas monstrancja albo innym wymysle biskupa umiech

Poza tym jest wesolo umiech Ciagle panstwo wyznaniowe pelna geba umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2009r. 01:33  
Cytuj
Tumokom wystarczy strzelić budkę z obrazem i bedą się modlic, nie ważne Do kogo. Maja i czuja niedosyt. A przecież 10 przykazań zostało "okrojone" z jednego przykazania: "scianaNie będziesz czcił nikogo na obraz mój i podobieństwo, nie będziesz robił cielców, ni obrazów itd."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2009r. 01:39  
Cytuj
Dekalog Biblijny!

Dekalog Katehizmowy!


„Ja jestem Pan, twój Bóg...

„Ja jestem Pan, twój Bóg...


I

I


Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!

Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną.


II


Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego co jest na ziemi nisko ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.


III

II


Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy.

Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.


IV

III


Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani córka twoja, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko co w nich jest, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty.

Pamiętaj abyś dzień święty święcił.


V

IV


Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi którą Pan, Bóg twój, da tobie.

Czcij ojca swego i matkę swoją.


VI

V


Nie będziesz zabijał.

Nie zabijaj.


VII

VI


Nie będziesz cudzołożył.

Nie cudzołóż.


VIII

VII


Nie będziesz kradł.

Nie kradnij.


IX

VIII


Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstw jako świadek.

Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.


X

IX


Nie pożądaj domu bliźniego swego,nie pożądaj zony bliźniego swego,ani jego sługi ani jego służebnicy ,ani jego wołu ,ani jego osła, ani żadnej rzeczy,która należy do blixniego twego.
Nie pożądaj żony bliźniego twego.


X

Ani żadnej rzeczy, która jego jest."











2 Księga Mojżeszowa 20 r od 1 do 17 wersetu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2009r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Dekalog Biblijny!

Dekalog Katehizmowy!


„Ja jestem Pan, twój Bóg...

„Ja jestem Pan, twój Bóg...


I

I


Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!

Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną.


II


Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego co jest na ziemi nisko ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.


III

II


Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy.

Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.


IV

III


Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani córka twoja, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko co w nich jest, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty.

Pamiętaj abyś dzień święty święcił.


V

IV


Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi którą Pan, Bóg twój, da tobie.

Czcij ojca swego i matkę swoją.


VI

V


Nie będziesz zabijał.

Nie zabijaj.


VII

VI


Nie będziesz cudzołożył.

Nie cudzołóż.


VIII

VII


Nie będziesz kradł.

Nie kradnij.


IX

VIII


Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstw jako świadek.

Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.


X

IX


Nie pożądaj domu bliźniego swego,nie pożądaj zony bliźniego swego,ani jego sługi ani jego służebnicy ,ani jego wołu ,ani jego osła, ani żadnej rzeczy,która należy do blixniego twego.
Nie pożądaj żony bliźniego twego.


X

Ani żadnej rzeczy, która jego jest.\"











2 Księga Mojżeszowa 20 r od 1 do 17 wersetu






Au nom du Père et du Fils et du Saint-Esprit.
Amen.

I tyle w temacieneutralnyokjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 346
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2009r. 17:43  
Cytuj
Autor artykulu kłamie ! Mieszkam w bloku obok i malowidlo pojawilo sie w nocy bo w dzien kiedy byla msza bylem z dzieckiem na podworku i w okolicach kapliczki i nic takiego niebylo natomiast rano bylo juz widoczne dlatego autor tego tekstu KŁAMIE. ps.skoro twierdzi ze przed msza bylo to dlaczego nie zrobil zdjecia gdzíe widac kobiety i w tle kapliczke z rysunkiem?

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2009r. 23:01  
Cytuj
Bo to echo dnia to jest produkt bezboznego Springlera albo innej Orkli! Trzeba czytac Nasz Dziennik, bo to polskie i katolickie medium umiechumiechumiech

Haha, prasa od zawsze wypisuje glupoty, wiec czemu sie dziwic ze i tu cos pokrecili?? smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2009r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
Bo to echo dnia to jest produkt...

Dobra, itakdalej...
Poruszyłeś bardzo ciekawą rzecz. Wymieńmy jakie to media są nasze polskie? No spróbujmy.co

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2009r. 23:36  
Cytuj
CYTAT

Dobra, itakdalej...
Poruszyłeś bardzo ciekawą rzecz. Wymieńmy jakie to media są nasze polskie? No spróbujmy.co


Na Podkarpaciu to Sztafeta i Nowiny. Pewne lokalne dzienniki i tygodniki w innych czesciach kraju.
Ogolnopolskie:
Trybuna, Trybuna Ludu, Nie, Przeglad, Nasz Dziennik. End.

Byc moze jeszcze jakies media elektroniczne jak radio Maryja czy publiczna, ale tych idioctw ani nie slucham ani nie ogladam bo w kolko daja ten sam plastik.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »