NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Stalowowolska cyganeria,
Posty: 5
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 23:16  
Cytuj
do ih8u.Widze ze jesteś bardzo dobrze zorientowany w sytuacji finansowania i niesienia pomocy dla cyganów.Twierdzisz ze na taką pomoc nie mogą liczyć zwykli obywatele tego kraju. nie mogą bo nie muszą jej dostać bo zwykli obywatele tego kraju to większości hołota składająca się z pijaków kur!!w i złodziei państwo takim idiotom nie pomaga.A cyganie to piękny i szlachetny naród roztańczony i rozśpiewany.Oni nie ciągną do burger baru na tanie piwko ze swoimi dziećmi.To Polacy przepijają skromne zasiłki jakie daje im państwo bo Polacy to rozpity naród.Jak taki dobry to sam im pomagaj.!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 23:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2009r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Spartan88: Ja też w szkole dostawałem swego czasu omłot ze strony różnej maści typków, ale taka uroda dzieciństwa, wielu z kolesi jest moimi przyjaciółmi teraz, ot szczenięce lata, trudno wymagać od gówniarza zachowania na medal. Mówię Ci, jesteś uprzedzony i przemawiają przez Ciebie emocje
Sammamel: A ja myślałem, że jesteś dziewczyna :-) Dziwisz się że im się powodzi? Ich sprawa skąd mają kasę, zapytaj, ewentualnie zgłoś na policję. Może czas ruszyć za granicę i tyrać uwolni Cię to od zazdrości?


nie mówię tu o \\\\\\\"omłocie\\\\\\\"bo akurat w tej kwestii nie mieli zbytnich szans bo byli w mniejszości ale chodzi mi o to że nagminnie okradali wszystkie dzieciaki ze wszystkiego!!!!nie gardzili niczym!!!!a w momencie przyłapania przestawali na drugi dzień do szkoły chodzić !!!!
nie znam tez żadnego cygana który by skończył podstawówkę a znałem ich conajmniej kilkunastu!!!!!


Uprzedzenia nie biorą się z próżni. Skąd mają kasę każdy wie. Nie trzeba pytać cygana.
Jestem żywym przykładem na to jak parę miesięcy temu dwóch takich powiedzialo w rozmowie ze mną (a mam z nimi czasem kontakt), że ich nie obowiązuje przykazanie NIE KRADNIJ. To była luźna rozmowa. Oni nie okradną być może swoich ale nas - bialych - nie mają skrupułów. Mówią to jasno i prosto w twarz.
Jeśli ktoś ich broni to albo ich nie zna, albo jest naiwny, albo ma z nimi coś wspólnego umiech

Następna rzecz - wszyscy jak jeden są niewykształceni w podstawowym stopniu. Nie zdziwił mnie widok cyganki podpisującej się TRZEMA KRZYżYKAMI. Poza tym jeśli są np w urzędzie to cygan siedzi a cyganka stoi obok. To on ma prawo siedzieć nie ona umiech Nauka to dla nich abstrakcja. Wykształcenia brak. Bez wyjątków.

Braki próbują nadrabiać noszeniem złotych łańcuchów albo futra z norek do brudnych dresów. Widział ktoś elegancką cygankę? Zawsze za dużo na nich wisi bez składu i ładu. Byle się świeciło z daleka umiech
Ostatnie zetknięcie się w szpitalu z pewną cyganką (tak, za pieniądze z naszych składek)utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że tym ludziom brak nawet zwyklej ogłady w codziennym zachowaniu. Nie będę wchodzić w szczegóły.
Zawsze będą marginesem, bo tacy już są.
Wiadomo, że w STW jest ta biedota na Staszica i ci z Piasków. Różni ich tylko jedno - ci ze Staszica nie siedzą za granicą, robią swoje na miejscu i pobierają SOCJAL jak ci w Europie rzekomo jako samotne matki itp umiech Reszta robi to na całym świecie łącznie z Nową Zelandią, nie omijając oczywiście tak popularnych krajów jak Wlk.Bryt. no i oczywiście Polski.
Nie ma cyganów, którzy uczciwie u nas pracują ale z opieki państwa a jakże - korzystają. Za Wasze odprowadzone do ZUS składki umiech Oni mają w genach krętactwa i życie na łasce państwa albo żebranie. Nie chodzi tu o śmieszną zazdrość jak ktoś tam wcześniej napisał, oni są niepotrzebnym w tym kraju balastem.
Nie brońcie ich, bo są obciążeniem dla Waszych kieszeni i dla kraju - bez perspektywy, że dadzą coś w zamian.
Tylko idiota cieszyłby się z takiego ukladu.
Jeśli cygan będzie mógł Cię okraść w jakikolwiek sposób, to Cię okradnie. I wiem, ze nie ma ŻADNYCH wyjątków umiech
Nie ważne czy to cygan czy cyganka. Wiem co mówię umiech




Cóż mogę tylko tyle powiedzieć zapewne w dupie byłes i gówno widziałes skoro tak piszesz o Romach. Przykre jest to ze tak naprawdę oceniasz ludzi z którym pewnie nigdy nie miales do czynienia,a jak miałes to pewnie przez chwile ale zobaczyłes że ni dadzą sie zrobic w bambuko i odpusciłes a żeby cie troche uswiadomic powiem Ci tyle chcesz zobaczyc uczciwego Roma który pracuje ja Ci go mogę pokazać chcesz zobaczyć wykształconych Romów równiez mogę Ci ich pokazac, w każdym państwie na świecie nie ma bardziej obciazającego dla innych narodu jak Polacy i tak samo jak Romowie i wiele innych nacji żyja tylko z panstwa Polacy okradają i to swoich żerują na innych taka jest prawda POLAK POTRAFI widziałes albo słyszałes kiedys zeby Rom bił, zabił albo zostawił swoje dziecko na śmietniku albo był pedofilem nie i nie usłyszysz i nie zobaczysz to naród który ma zasady i tradycje wiec przestan pisac takie bzdety bo pewnie Ty przykładem nie swiecisz i dla Ciebie są balastem albo dobrym tłumaczeniem że przez Nich Ty nie masz pracy albo nie mozesz sie dorobic i swoje cale zycie przesiedzisz za biurkiem jeżdżąc maluchem albo pod blokiem na ławce.Ty też pewnie jak wielu innych Polaków i nie tylko utrzymujesz sie miedzy innymi z moich składek. Śmieszy mnie kiedy ktos taki jak Ty pisze " mam z Nimi kontakt i Oni w luźnej rozmowie powiedzieli to czy owo " nawet jeżeli by tak bylo nigdy by o tym nie powiedzieli, mało widziałes w swoim marnym życiu i podejrzewam ze wiecej juz nie zobaczysz bo kieruje Toba zazdrosc i nienawisc ze ktos moze i ma a Ty ani nie możesz ani nie masz i nie bedziesz mial.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Fox
Fox
Fox
Posty: 6
Dołączył: 16 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 18:16  
Cytuj
"Cóż mogę tylko tyle powiedzieć zapewne w dupie byłes i gówno widziałes skoro tak piszesz o Romach. Przykre jest to ze tak naprawdę oceniasz ludzi z którym pewnie nigdy nie miales do czynienia,a jak miałes to pewnie przez chwile ale zobaczyłes że ni dadzą sie zrobic w bambuko i odpusciłes a żeby cie troche uswiadomic powiem Ci tyle chcesz zobaczyc uczciwego Roma który pracuje ja Ci go mogę pokazać chcesz zobaczyć wykształconych Romów równiez mogę Ci ich pokazac, w każdym państwie na świecie nie ma bardziej obciazającego dla innych narodu jak Polacy i tak samo jak Romowie i wiele innych nacji żyja tylko z panstwa Polacy okradają i to swoich żerują na innych taka jest prawda POLAK POTRAFI widziałes albo słyszałes kiedys zeby Rom bił, zabił albo zostawił swoje dziecko na śmietniku albo był pedofilem nie i nie usłyszysz i nie zobaczysz to naród który ma zasady i tradycje wiec przestan pisac takie bzdety bo pewnie Ty przykładem nie swiecisz i dla Ciebie są balastem albo dobrym tłumaczeniem że przez Nich Ty nie masz pracy albo nie mozesz sie dorobic i swoje cale zycie przesiedzisz za biurkiem jeżdżąc maluchem albo pod blokiem na ławce.Ty też pewnie jak wielu innych Polaków i nie tylko utrzymujesz sie miedzy innymi z moich składek. Śmieszy mnie kiedy ktos taki jak Ty pisze " mam z Nimi kontakt i Oni w luźnej rozmowie powiedzieli to czy owo " nawet jeżeli by tak bylo nigdy by o tym nie powiedzieli, mało widziałes w swoim marnym życiu i podejrzewam ze wiecej juz nie zobaczysz bo kieruje Toba zazdrosc i nienawisc ze ktos moze i ma a Ty ani nie możesz ani nie masz i nie bedziesz mial. "

Zapewne brak Ci kultury,skoro w pierwszym zdaniu rzucasz wulgaryzmami. A może bezpiecznie się czujesz siedząc w ukryciu za monitorem.
Tak, chcę zobaczyć wykształconego Cygana. Mieszka moze w Stalowej? Myślę,że wszyscy chcieliby go poznać.
Poza tym jeśli tak ich dobrze znasz, to wiedz, że w StW byl przypadek, że Cyganka zostawiła swoje dziecko w szpitalu po urodzeniu. Bylo to nie dalej jak 3 lata. I co? Do dzis to dziecko nie jest z matką, ona ma juz drugie. To sa cyganskie zasady? Popatrz na niezrównoważoną podobno Edytę Górniak, stary Cygan zostawił ją jak miała 9 lat.
Aha i może jazda maluchem po mieście to nie hańba. Samochód nie świadczy o wartości człowieka ale puchnie od tego ego niektórych prymitywów,którzy pierwszy raz wsiedli do droższego samochodu i nic sobą poza tym nie reprezentują.
I nie mów,że czyjeś życie jest marne, bo nie wiesz do kogo się zwracasz a sam/a nie znasz dnia ani godziny umiech
Pozdrawiam serdecznie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 09:57  
Cytuj
cygany to zlodzieje!!!moim zdaniem powinni ich stad wysiedlic.
Oni maja wiecej pieniedzy niz sie wydaje,to tylko pozory ze bida,bujaja sie betami i pieniedzy nie maja??????nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 14:06  
Cytuj
Znam kilku może nie magistrów ale conajmniej 3 z licencjatem w tym jeden z wyższym zrobionym w GB na prestiżowej uczelni.
Wiekszosci starcza czytanie i pisanie ale są wyjątki

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 11:10  
Cytuj
moim zdaniem \\\\



nigdy nie widziałem cygana w pracy ??
(oprócz zebrania na hali )

arogancja i wywyższanie się tylko dla ze maja więcej $

jak dla mnie mogło by ich tu nie być i bym był zadowolony , dziwie sie jedynie urzędnikom ze dają im pieniądze nierobom i wałkarzom ...
zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 11:12  
Cytuj
W Polsce z roku na rok nabierają rozpędu prace nad “poprawą sytuacji bytowej” romskich rodzin. W tym celu lokalne samorządy ubiegają się o państwowe pieniądze, które mają posłużyć na remontowanie cygańskich domów, budowanie nowych, zapewnienie cygańskim dzieciom podręczników i przyborów szkolnych. Przy tej okazji bada się również jak z obowiązku szkolnego wywiązują się rodzice małych Romów. Badania te mimo coraz to nowych akcji i przedsięwzięć nie wskazują wielkiego wzrostu liczby uczęszczających do szkół cyganów. W ubiegłym roku było to 2600 z 3100 dzieci objętych obowiązkiem szkolnym. Te, które uczęszczają do szkół wypracowały średnia ocen 3,1. Jest to sensownym argumentem przeciwko tzw. klasom integracyjnym, które usilnie tworzą władze. Dane te podsumowują ubiegłoroczną edycje Programu na rzecz społeczności romskiej. Zostały przedstawione na posiedzeniu sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych. Oddzielne klasy romskie, przeciwko którym protestowali przedstawiciele MEN w większości zastąpiono klasami integracyjnymi w których polskie dzieci zmuszone są dopasować się do zaniżonego poziomu wiedzy i umiejętności małych Romów. Szkoły są zmuszone zatrudniać dodatkowych asystentów i tzw. nauczycieli wspomagających zajmujących się wyłącznie cyganami. W województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim i lubelskim do szkół uczęszczały niemal wszystkie dzieci, objęte obowiązkiem szkolnym. Najmniej ich chodziło do szkół w woj. podkarpackim, mazowieckim i wielkopolskim. W większości województw dominowały oceny dostateczne i mierne; najwyższe oceny otrzymywały dzieci pochodzenia romskiego w województwach: lubuskim i zachodniopomorskim. W osiągnięciu wyższej średniej pomagają im tzw. “asystenci edukacji romskiej”. W ubiegłym roku zatrudniono ich 87, oprócz tego zatrudnionych zostały 138 “nauczycieli wspomagających”. W ramach programu “poprawy sytuacji bytowej” w niezbędne do nauki przybory zaopatrzono darmowo wszystkie romskie dzieci, frekwencja wśród nich wahała się od 55 do 100% w zależności od województwa.Oprócz tego polscy podatnicy zapłacili za remont 434 mieszkań w 13 województwach i budowe 13 nowych, które również zostały oddane nowym użytkownikom za darmo. Na takie przywileje i pomoc władz nie mogą liczyć obywatele, którzy mimo tego że uczciwie pracują nie są w stanie wyprawić dzieci do szkół bez pożyczania pieniędzy.Ile pieniędzy zostało wydane na zachęcenie do nauki romskich dzieci, z których niewielki procent ukończy szkołę podstawową oraz na darmowe remonty cygańskich mieszkań? W ubiegłym roku było to 14 milionów 600 tysięcy złotych, o 600 tysięcy więcej niż w roku poprzednim. Na taką hojność państwa zwłaszcza w czasie kryzysu, który często staje się uniwersalnym usprawiedliwieniem wszelkich cięć budżetowych dotykających zwykłych ludzi nie może liczyć nikt poza uprzywilejowanymi mniejszościami.

to sa fakty TATO czytac nie umiesz??? roztanczony szlachetny i rozesmieny cygan????? w ktorym wieku zyjesz??? ciemniaku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 11:14  
Cytuj
Najbardziej dyskryminowana mniejszość Europy
Anna Słojewska 17-09-2008, ostatnia aktualizacja 17-09-2008 00:32
Jest ich w UE dziesięć milionów. Twierdzą, że wszędzie są traktowani jak obywatele drugiej kategorii. W Brukseli odbył się pierwszy szczyt Romów

Żyją krócej, często mieszkają w domach pozbawionych podstawowych wygód cywilizacyjnych, ich dzieci umieszczane są w szkołach specjalnych. W autobusach traktuje się ich jak żebraków, w sklepach – jak złodziei. Na wypadek przestępstw z ich udziałem we Włoszech władze sporządzają bazę danych z ich odciskami palców. W lipcu wyszli na ulice Rzymu w proteście przeciw dyskryminacyjnym praktykom rządu Silvia Berlusconiego.

– Unia Europejska powinna walczyć z dyskryminacją Romów metodą integracji, a nie represji – apeluje Amnesty International.

„Nie” dla etnicznego naznaczania – takie hasło pojawiło się we wtorek na koszulkach niektórych przedstawicieli społeczności romskiej w Brukseli. Unia Europejska pierwszy raz w historii zorganizowała Europejski Szczyt Romski. – Musimy dać Romom praktyczne możliwości poprawy ich perspektyw – mówił Jose Manuel Barroso, przewodniczący Komisji Europejskiej.

Nie on jeden uważa, że Romom żyje się źle. Według unijnego sondażu dwie trzecie obywateli Wspólnoty sądzi, że romskie pochodzenie stawia człowieka w niekorzystnym położeniu.

Organizacje romskie i antyrasistowskie podawały we wtorek wiele przykładów dyskryminacji. Z raportu sporządzonego przez ENAR (European Net-work Against Racism) wynika, że w Grecji romskim dzieciom odmawia się przyjęcia do szkół. W ubiegłym roku głośny był przypadek romskiego dziecka, którego nie przyjęto do szkoły w Atenach, bo sprzeciw wyrazili rodzice innych uczniów. W niektórych krajach, jak w Bułgarii, Rumunii, na Słowacji i na Łotwie, takie dzieci umieszcza się w osobnych klasach. Brak kwalifikacji powoduje, że trudno im potem znaleźć pracę. W Czechach nie pracuje aż 70 procent Romów, przy średnim bezrobociu około 6 procent.

Dla wielu Cyganów to jednak świadoma decyzja. Nie pracują, nie integrują się, nie płacą za mieszkania. Żyją w zgodzie wyłącznie z e swoim kodeksem cygańskim. Dlatego większość Czechów, Słowaków czy Niemców deklaruje w sondażach, że nie chce ich za sąsiadów. – Przez lata nie uiszczali żadnych opłat. Mieli gigantyczne długi. To większość społeczeństwa jest dyskryminowana. Musi za wszystko płacić, pracować. A Cyganie nie muszą – mówiła w rozmowie z „Rz” rzeczniczka burmistrza czeskiego miasta Vsetin, gdy prawie dwa lata temu niemal siłą wyrzucił on ponad 30 Cyganów za miasto, do blaszanych kontenerów.Trzy lata temu fundacja Open Society, którą założył amerykański miliarder i filantrop George Soros, uruchomiła dziesięcioletni program integrowania Romów. – Zapewniam was, że są efekty – mówił wczoraj Soros. Fundacja organizuje programy dla dzieci w wieku przedszkolnym, ale zdaniem miliardera znacząca zmiana będzie zauważalna wtedy, gdy dzieci nie będą rzucały szkoły. A do tego potrzebne jest zaangażowanie państwa, bo romscy rodzice często nie widzą potrzeby dalszej nauki. Soros za paradoks historii uznał fakt, że transformacja krajów Europy Środkowej i Wschodniej pogorszyła sytuację żyjących tam Romów.

– Kiedyś wszyscy mieli gorzej. Po zmianie komunizmu na kapitalizm innym się poprawiło, a Romom jeszcze pogorszyło – mówił. Jedna z przyczyn to fakt, że słabo wykształceni Romowie pracowali często w zakładach przemysłu ciężkiego, które stały się pierwszymi ofiarami zmiany systemu gospodarczego.

Romowie to potomkowie ludności pochodzącej z północnych Indii, której przedstawiciele w XI wieku przywędrowali do Europy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 11:25  
Cytuj
By radicalinfo
Czeski minister spraw wewnętrznych Martin Pecina zaprezentował nowy program „walki z ekstremistami”. Wraz z zespołem „ekspertów” doszli do wniosku że nacjonaliści używają populistycznych haseł a niechęć do cyganów bierze się nie z czeskiego rasizmu ale z realnych problemów dnia codziennego. Jedno z założeń owego programy nazwane „Kartą Romską” ma przekonac czeską społeczność do cyganów poprzez…finansowanie odnowy ich domów. Cyganie będą musieli sami wyremontować swoje mieszkania. Czescy podatnicy zapłacą „jedynie” za materiały. Program ma rozpocząć się już w najbliższych dniach w jednym z czeskich miast. Według władz wielu Czechów uważa że cyganie nie są chętni do pracy i nie robia nic by poprawić swoją sytuacje bytową. Program ten ma pokazać ludziom że cyganie sami remontują swoje domostwa przez co mają nauczyć się większego szacunku do własnej pracy i swoich mieszkań. Celem tych działań ma być „przystosowanie cyganów do znalezienia pracy, podjęcia edukacji, zwiększenia ich bezpieczeństwa i aklimatyzacji wśród czeskiej większości” poprzez pokazanie że „oni sami starają się żyć lepiej”. Kuartorka pracująca z cyganami mówi że najważniejsza jest metoda „dobrego przykładu”. Gdy któryś z Romów z którymi pracowała zrobił coś dobrze umieszczała jego zdjęcie w specjalnym biuletynie by reszta chciała go naśladować (!). Opłacany przez Czechów program pomocy dla cyganów zamiast stanowczych kroków w walce z cygańską przestępczością to rozwiązanie godne prawdziwych postępowców”. Ma on być stosowany w różnych miastach, prowadzony bez medialnego rozgłosu. W razie bardzo prawdopodobnej porażki programu równającej się wyrzuceniu w błoto publicznych pieniędzy nie będzie on nagłośniony wystarczająco by sie z niego tłumaczyć. Czesi zostali zmuszeni do pochylenia się nad wynikającą z braku ochoty do nauki i pracy biedą cyganów w nadzieji że, jak mówi pani kurator „uda się zmiejszyc liczbę młodych cyganów trafiających do więzień”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 11:32  
Cytuj
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 7 mężczyznom w wieku od 23 do 31 lat podejrzanym o groźby wobec mieszkańców gminy Wisznia Mała. Policjanci zatrzymali sprawców bezpośrednio po zdarzeniu. W samochodzie, którym się poruszali funkcjonariusze ujawnili noże, pistolet, kastet oraz metalową rurkę.
W niedzielne popołudnie oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy odebrał zgłoszenie, że na jedną z posesji na terenie gminy Wisznia Mała wtargnęło siedmiu mężczyzn, którzy zachowywali się agresywnie i grozili siedzącym przed domem osobom. Napastnicy podczas najścia mieli ze sobą niebezpieczne narzędzia. Mieszkańcy posesji widząc agresję „niespodziewanych gości” schronili się w domu. Wtedy sprawcy zniszczyli okna oraz drzwi wejściowe powodując straty w wysokości ok. 5.000 złotych, a następnie odjechali w kierunku Wrocławia. Natychmiast po odebraniu tej informacji dyżurny powiadomił funkcjonariuszy z Wrocławia, a na miejsce wysłał patrol policji. Po otrzymaniu tej informacji funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu udali się w kierunku drogi wylotowej na Trzebnice.
Na terenie Wrocławia policjanci zatrzymali siedmiu mężczyzn w wieku od 23 lat do 31, podejrzanych o ten czyn. W samochodzie funkcjonariusze ujawnili noże, pistolet, kastet oraz metalową rurkę. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.
Wczoraj sąd postanowił zastosować środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec dwóch podejrzanych, a w dniu dzisiejszym do sądu zostaną doprowadzeni pozostali członkowie grupy.
Za groźby sprawcom grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
W dniu 08.07.2009r Sąd w Trzebnicy wobec pozostałych zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Na stronie policyjnej nie ujawniono motywów najścia. Powodem tego było pobicie przez cyganów córki jednego z oskarżonych. Policja i prokuratura nie mówi nic na temat tego zajścia. Mamy nadzieje wkrótce przedstawić więcej szczegółów.


Czesi nie pojadą do Kanady. Przez cyganów.
By radicalinfo
Od dziś Czesi wybierający się do Kanady znów muszą się starać o wizy. Powodem przywrócenia obowiązku wizowego jest stale rosnąca liczba pochodzących z Czech Romów, ubiegających się w Kanadzie o azyl.Czechów szczególnie oburzył sposób przekazania informacji o wprowadzeniu wiz. Nota o przywróceniu obowiązku posiadania wizy przy wjeździe do Kanady ukazała się bez uprzedzenia na stronach internetowych kanadyjskiego resortu ds. obywatelstwa, imigracji i wielokulturowości.
Czesi domagają się solidarności ze strony Unii Europejskiej. Zdaniem władz w Pradze wszystkiemu winny jest kanadyjski system wspierania azylantów W związku z przywróceniem w Kanadzie obowiązku wizowego czeski premier Jan Fischer zwołał na dziś nadzwyczajne posiedzenie rządu. Zdaniem czeskich biur podróży wprowadzenie obowiązku wizowego ogłoszono w najgorszym możliwym terminie. W wakacje do Kanady wybiera się około 4 tysięcy czeskich turystów. Winy kryminogennej społeczności cygańskiej, która szybko daje się we znakimieszkańcom każdego kraju w którym się pojawi nie uwzględniono.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2009r. 21:45  
Cytuj
Niestety nic dobrego nie doświadczyłem od tych nierobów i złodziei. Potrafią narobić problemów i oskarżyć innych o rasizm.
Jeśli mówi się coś złego o cyganach to jest to prawda na 90 % .
Z pewnością są też porządni, ale to niewielki procent.
Jak nie podejmiemy radykalnych środków to będziemy mieli problemy jak czesi i Słowacy.
Tato – Ty musisz być cyganem albo Mosz coś od nich.
To tez przykre, że cygan Polaka na polaka napuści, ale cyganie trzymają się razem.
Biorą socjalne od Europy po Nową Zelandię, ale niech tam siedzą!
Niech sobie żyją po swojemu, ale z dala od nas!!! Mamy wystarczająco dużo swoich pasożytów!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Fox
Fox
Fox
Posty: 6
Dołączył: 16 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2009r. 12:49  
Cytuj
Aha, zmieńmy jeszcze tytuł postu: w tym mieście nie ma przecież cyganerii. Jeszcze kogoś wprowadzimy w błąd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 20:58  
Cytuj
[cytat]\"Cóż mogę tylko tyle powiedzieć zapewne w dupie byłes i gówno widziałes skoro tak piszesz o Romach. Przykre jest to ze tak naprawdę oceniasz ludzi z którym pewnie nigdy nie miales do czynienia,a jak miałes to pewnie przez chwile ale zobaczyłes że ni dadzą sie zrobic w bambuko i odpusciłes a żeby cie troche uswiadomic powiem Ci tyle chcesz zobaczyc uczciwego Roma który pracuje ja Ci go mogę pokazać chcesz zobaczyć wykształconych Romów równiez mogę Ci ich pokazac, w każdym państwie na świecie nie ma bardziej obciazającego dla innych narodu jak Polacy i tak samo jak Romowie i wiele innych nacji żyja tylko z panstwa Polacy okradają i to swoich żerują na innych taka jest prawda POLAK POTRAFI widziałes albo słyszałes kiedys zeby Rom bił, zabił albo zostawił swoje dziecko na śmietniku albo był pedofilem nie i nie usłyszysz i nie zobaczysz to naród który ma zasady i tradycje wiec przestan pisac takie bzdety bo pewnie Ty przykładem nie swiecisz i dla Ciebie są balastem albo dobrym tłumaczeniem że przez Nich Ty nie masz pracy albo nie mozesz sie dorobic i swoje cale zycie przesiedzisz za biurkiem jeżdżąc maluchem albo pod blokiem na ławce.Ty też pewnie jak wielu innych Polaków i nie tylko utrzymujesz sie miedzy innymi z moich składek. Śmieszy mnie kiedy ktos taki jak Ty pisze \" mam z Nimi kontakt i Oni w luźnej rozmowie powiedzieli to czy owo \" nawet jeżeli by tak bylo nigdy by o tym nie powiedzieli, mało widziałes w swoim marnym życiu i podejrzewam ze wiecej juz nie zobaczysz bo kieruje Toba zazdrosc i nienawisc ze ktos moze i ma a Ty ani nie możesz ani nie masz i nie bedziesz mial. \"

Zapewne brak Ci kultury,skoro w pierwszym zdaniu rzucasz wulgaryzmami. A może bezpiecznie się czujesz siedząc w ukryciu za monitorem.
Tak, chcę zobaczyć wykształconego Cygana. Mieszka moze w Stalowej? Myślę,że wszyscy chcieliby go poznać.
Poza tym jeśli tak ich dobrze znasz, to wiedz, że w StW byl przypadek, że Cyganka zostawiła swoje dziecko w szpitalu po urodzeniu. Bylo to nie dalej jak 3 lata. I co? Do dzis to dziecko nie jest z matką, ona ma juz drugie. To sa cyganskie zasady? Popatrz na niezrównoważoną podobno Edytę Górniak, stary Cygan zostawił ją jak miała 9 lat.
Aha i może jazda maluchem po mieście to nie hańba. Samochód nie świadczy o wartości człowieka ale puchnie od tego ego niektórych prymitywów,którzy pierwszy raz wsiedli do droższego samochodu i nic sobą poza tym nie reprezentują.
I nie mów,że czyjeś życie jest marne, bo nie wiesz do kogo się zwracasz a sam/a nie znasz dnia ani godziny umiech
Pozdrawiam serdecznie umiech
do Fox
Moja kultura osobista na pewno przewyższa Twoją :-) Co Ty człowieczku możesz wiedzieć ??? prawda jest taka że zazdrość Was zżera. A jak chcesz zobaczyć wykształconego cygana to umów się ze mna Ja Ci go pokażę, i zapewne nie jeden miał z nim do czynienia nie wiedząc o tym, oceniacie ludzi a tak naprawdę wcale ich nie znacie a My Polacy wcale nie jesteśmy lepsi. Zastanawiam się skąd masz takie wiadomości o tej cygance i wiesz ze ma juz drugie dziecko dziwne. Nawet jeżeli to prawda to jest to przypadek jeden na milion w porównaniu z tym co robią Polacy ze swoimi dziećmi i chyba lepiej zostawić w szpitalu niż na śmietniku czy włożyć do mikrofalówki albo rzucić w ścianę nie sądzisz ?????????? mądra istoto? Co do Edytki Górniak to skąd wiesz dlaczego odszedł od nich ? i jaki miał powód ? głupie puste gadanie i porównywanie. Zgadzam się co do jednego samochód nie świadczy o wartości człowieka tylko zastanawiam sie skoro tak nie jest to dlaczego się zadłużacie biorąc kredyty w bankach tylko po to żeby mieć lepszy samochód niż sąsiad ?? masz racje puchnie Wam ego cyganom nie musi bo od zawsze jeżdżą lepszymi samochodami i nic w tym dziwnego, dziwi tylko takich jak Ty. Nie twierdzę że wszyscy są w porządku ale znam takich którzy są naprawdę spoko, dużo złego przynieśli np rumuńscy cyganie a co za tym poszło ? również fama że Ci którzy mieszkają w Polsce są tacy sami a w większosci to właśnie rumuńscy cyganie kradną nie patrzą na nic i nie interesuje ich to że przez Nich ocenia się innych. Żyjemy w Państwie demokratycznym i jeżeli mówię że czyjeś zycie jest marne to mam do tego prawo tak samo jak Ty oceniać ludzi których nie znasz więc zanim coś napiszesz zastanów się wcześniej nad swoją wypowiedzią i komentarzem. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
bokser - sammael to meskie imie, reszty nie bede dopisywal skad jak i co bo to nie o tym, a jesli sugerujesz sie moim uroczym wampirkiem w avatarze, ech, on(bardziej ono) smiech2 jest magiczny smiech2
a co do cyganow, nie zzera mnie zazdrosc tylko zwyczajnie jestem ciekawy skad maja, bo zwykly szary \'xkowalskix\'(przepraszam wszystkich jesli naruszylem ich prywatnosc - to dla przykladu tylko) zapier... i z trudem wyciaga na oplaty a ich nigdy nie widzialem pracujacych...
nie jestem tez rasista - ale po opowiesciach dziewczyn(dosc mlodych) jak sa je w stanie zastraszac i wykorzystywac jestem co do nich lekko uprzedzony.
czasem spotykam ich tu i tam, gdy sie ktorys odezwie, nie jestem chamski ani agresywny, ale jednak pozostaje czasem jakis niesmak - moze to tylko moje subiektywne odczucie, moze sa w porzadku - nie mialem okazji nigdy \'sprawdzic\' takiego np. w roli kumpla


Tak naprawdę to musze Cię uświadomić bo nie raz byłem świadkiem zachowanie dziewczyn wobec cyganów i kiedy czytam to co napisałeś o dziewczynach podobno zastraszanych to nie pokrywa się to w ogóle z prawdą bo prawda jest taka że po tym juz jak pobzykaja się z Nimi a oni póżniej mają je gdzieś opowiadaja takie głupoty żeby każdy użalał się nad Nimi same pchaja się im do łóżka bo są ciekawe a później takie pierdoły opowiadają, a skoro są zastraszane to po co się z nimi zadają??????????? znam masę dziewczyn które pójdą z cyganem murzynem i jeszcze innym właśnie z ciekawosci szkoda tylko że pozńiej nie mają odwagi się przyznać że to była ciekawość wystarczy iść na dyskotekę i zobaczyć jak się kleją do Nich. Żałosne !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Pytanie do J.Sagatowskiej, dyrektora WORD: Jak niepiśmienni cyganie zdają egzaminy na prawo jazdy?



A POWIEDZ MI CO CIĘ TO OBCHODZI? A MOŻE NIE DOROBIŁEŚ SIĘ JESZCZE PRAWA JAZDY? WIESZ CO KUP SOBIE NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ MÓZGU UŻYWAĆ .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Niestety nic dobrego nie doświadczyłem od tych nierobów i złodziei. Potrafią narobić problemów i oskarżyć innych o rasizm.
Jeśli mówi się coś złego o cyganach to jest to prawda na 90 % .
Z pewnością są też porządni, ale to niewielki procent.
Jak nie podejmiemy radykalnych środków to będziemy mieli problemy jak czesi i Słowacy.
Tato – Ty musisz być cyganem albo Mosz coś od nich.
To tez przykre, że cygan Polaka na polaka napuści, ale cyganie trzymają się razem.
Biorą socjalne od Europy po Nową Zelandię, ale niech tam siedzą!
Niech sobie żyją po swojemu, ale z dala od nas!!! Mamy wystarczająco dużo swoich pasożytów!!!


To może powiedz Nam czego chciałbyś doświadczyć od Nich ? Oni nie są instytucją charytatywną. Cały czas mówicie o Nich źle a Wy tacy dobrzy krzyżem w kościele leżycie w niedzielę na pokaz tam chodzicie a jak już z niego wyjdziecie to żółć Was zalewa i zabijacie się za 10 zł. Dajcie sobie na luz a jak nie macie co robić to weźcie się do pracy może jakiś pożytek z Was będzie i przysłużycie się do czegoś. A jeżeli twierdzisz że mamy jakis problem z Nimi to najpierw pojedź na Słowację i do Czech i zobacz jak tam jest i dopiero wtedy mów o jakimś problemie u Nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 7 mężczyznom w wieku od 23 do 31 lat podejrzanym o groźby wobec mieszkańców gminy Wisznia Mała. Policjanci zatrzymali sprawców bezpośrednio po zdarzeniu. W samochodzie, którym się poruszali funkcjonariusze ujawnili noże, pistolet, kastet oraz metalową rurkę.
W niedzielne popołudnie oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy odebrał zgłoszenie, że na jedną z posesji na terenie gminy Wisznia Mała wtargnęło siedmiu mężczyzn, którzy zachowywali się agresywnie i grozili siedzącym przed domem osobom. Napastnicy podczas najścia mieli ze sobą niebezpieczne narzędzia. Mieszkańcy posesji widząc agresję „niespodziewanych gości” schronili się w domu. Wtedy sprawcy zniszczyli okna oraz drzwi wejściowe powodując straty w wysokości ok. 5.000 złotych, a następnie odjechali w kierunku Wrocławia. Natychmiast po odebraniu tej informacji dyżurny powiadomił funkcjonariuszy z Wrocławia, a na miejsce wysłał patrol policji. Po otrzymaniu tej informacji funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu udali się w kierunku drogi wylotowej na Trzebnice.
Na terenie Wrocławia policjanci zatrzymali siedmiu mężczyzn w wieku od 23 lat do 31, podejrzanych o ten czyn. W samochodzie funkcjonariusze ujawnili noże, pistolet, kastet oraz metalową rurkę. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.
Wczoraj sąd postanowił zastosować środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec dwóch podejrzanych, a w dniu dzisiejszym do sądu zostaną doprowadzeni pozostali członkowie grupy.
Za groźby sprawcom grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
W dniu 08.07.2009r Sąd w Trzebnicy wobec pozostałych zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Na stronie policyjnej nie ujawniono motywów najścia. Powodem tego było pobicie przez cyganów córki jednego z oskarżonych. Policja i prokuratura nie mówi nic na temat tego zajścia. Mamy nadzieje wkrótce przedstawić więcej szczegółów.


Czesi nie pojadą do Kanady. Przez cyganów.
By radicalinfo
Od dziś Czesi wybierający się do Kanady znów muszą się starać o wizy. Powodem przywrócenia obowiązku wizowego jest stale rosnąca liczba pochodzących z Czech Romów, ubiegających się w Kanadzie o azyl.Czechów szczególnie oburzył sposób przekazania informacji o wprowadzeniu wiz. Nota o przywróceniu obowiązku posiadania wizy przy wjeździe do Kanady ukazała się bez uprzedzenia na stronach internetowych kanadyjskiego resortu ds. obywatelstwa, imigracji i wielokulturowości.
Czesi domagają się solidarności ze strony Unii Europejskiej. Zdaniem władz w Pradze wszystkiemu winny jest kanadyjski system wspierania azylantów W związku z przywróceniem w Kanadzie obowiązku wizowego czeski premier Jan Fischer zwołał na dziś nadzwyczajne posiedzenie rządu. Zdaniem czeskich biur podróży wprowadzenie obowiązku wizowego ogłoszono w najgorszym możliwym terminie. W wakacje do Kanady wybiera się około 4 tysięcy czeskich turystów. Winy kryminogennej społeczności cygańskiej, która szybko daje się we znakimieszkańcom każdego kraju w którym się pojawi nie uwzględniono.

Mistrzu Ty taki inteligentny jesteś good ? masakra szkoda tylko że piszesz o Romach z Czech z Włoch a to w ogóle nie dotyczy tematu musiałeś sie bardzo namęczyć tym kopiuj i wklej bo sam byś tego na pewno nie wymyślił poraaaaażkaaaaa !!!!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Fox
Fox
Fox
Posty: 6
Dołączył: 16 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2009r. 12:30  
Cytuj
“Moja kultura osobista na pewno przewyższa Twoją :-) Co Ty człowieczku możesz wiedzieć ??? prawda jest taka że zazdrość Was zżera. A jak chcesz zobaczyć wykształconego cygana to umów się ze mna Ja Ci go pokażę, i zapewne nie jeden miał z nim do czynienia nie wiedząc o tym, oceniacie ludzi a tak naprawdę wcale ich nie znacie a My Polacy wcale nie jesteśmy lepsi. Zastanawiam się skąd masz takie wiadomości o tej cygance i wiesz ze ma juz drugie dziecko dziwne. Nawet jeżeli to prawda to jest to przypadek jeden na milion w porównaniu z tym co robią Polacy ze swoimi dziećmi i chyba lepiej zostawić w szpitalu niż na śmietniku czy włożyć do mikrofalówki albo rzucić w ścianę nie sądzisz ?????????? mądra istoto? Co do Edytki Górniak to skąd wiesz dlaczego odszedł od nich ? i jaki miał powód ? głupie puste gadanie i porównywanie. Zgadzam się co do jednego samochód nie świadczy o wartości człowieka tylko zastanawiam sie skoro tak nie jest to dlaczego się zadłużacie biorąc kredyty w bankach tylko po to żeby mieć lepszy samochód niż sąsiad ?? masz racje puchnie Wam ego cyganom nie musi bo od zawsze jeżdżą lepszymi samochodami i nic w tym dziwnego, dziwi tylko takich jak Ty. Nie twierdzę że wszyscy są w porządku ale znam takich którzy są naprawdę spoko, dużo złego przynieśli np rumuńscy cyganie a co za tym poszło ? również fama że Ci którzy mieszkają w Polsce są tacy sami a w większosci to właśnie rumuńscy cyganie kradną nie patrzą na nic i nie interesuje ich to że przez Nich ocenia się innych. Żyjemy w Państwie demokratycznym i jeżeli mówię że czyjeś zycie jest marne to mam do tego prawo tak samo jak Ty oceniać ludzi których nie znasz więc zanim coś napiszesz zastanów się wcześniej nad swoją wypowiedzią i komentarzem. Pozdrawiam“[/cytat]

Jeżli ktoś SAM O SOBIE mówi, że jest kulturalny itp. to jest mało wiarygodny. Ty właśnie siebie chwalisz... a to nie wypada więc daleko Ci do bycia kulturalnym człowiekiem.

"Co Ty człowieczku możesz wiedzieć ??? "

Zabawne są te Twoje teksty, zupełnie jak dziecko się zachowujesz.

Pokaż tego wykształconego cygana. Umawiać się z Toba na pogadanki nie będę bo nie mam zwyczaju umawiać sie z cyganami. Masz coś do powiedzenia, to mów konkretnie, nie paplaj.
Mysle, ze nie powiesz, kto jest taki uczony.

Twoje wypowiedzi sa pozbawione logiki.
Zapożyczasz zwroty I slowa, których używa ktoś inny a to słabo świadczy o mozliwosci swobodnego wypowiadania sie przez Ciebie. Masz maly zasób słow i zwrotów, to sie poducz trochę.

"Co do Edytki Górniak to skąd wiesz dlaczego odszedł od nich ? i jaki miał powód ? głupie puste gadanie i porównywanie."

Dyskutujesz z faktami:

Cytat za http://www.djspo(...)d=edyta:

"Pytana jednak o swe szczenięce lata odpowiada niechętnie, bo też nic to przyjemnego (...)
Jakby tego było mało to jeszcze gdy miała 9 lat rodzinę opuścił ojciec. Być może pognała go gdzieś w świat jego cygańska natura - natura muzykanta, podróżnika, ludowego artysty. Dziś po latach w niektórych wypowiedziach i zachowaniach Edyty można odnaleźć co nieco z cygańskiej natury jej ojca." umiech)))))))

A to pech, cygańska natura kazala zostawic rodzine…

Twoje gadanie to paplanina, żadnych faktów. Ktoś Ci nakładł do głowy, że jesteście cudownym narodem. Wierzysz w bajki I legendy.
Ocknij się, bo sie ośmieszasz.
Ktoś Ci wcześniej napisał, że 90 % to prawda co o was mowią. Jeżeli ktoś źle powie o cyganach, to NIKT się nawet nie dziwi. Wszyscy od razu wiedzą , że to prawda. Ludzie mają oczy.

Zastanawiaj sie dalej skąd mam wiadomości o cygance, która zostawiła swoje dziecko. Są jeszcze inne cyganki, które też nie mieszkaja ze swoimi małymi dziećmi. To wg Ciebie jest OK? To chore.
Ciekawe tez czy ci cyganie, którzy wykorzystują rzekomo naiwne, durne dziewczyny na dyskotech maja może żony???
Wiem, że mają. Cygan nie szanuje cyganki. To też jest OK wg Ciebie?? To patologia.
A to co dzieje się w Waszych domach może rzadziej wychodzi na światło dzienne, bo jesteście ludźmi, którzy się izolują od społeczeństwa.
Wiesz, dlaczego my Polacy możemy brać kredyty? Bo jesteśmy wiarygodni dla banków, bo uczciwie pracujemy. A cygan jak to cygan, pracą się nie hańbi. Każdy bank trzyma z daleka od siebie takich ludzi. Liczy sie interes a nie rozdawanie pieniędzy, które chętnie by wzięli. Łatwo wyciagnac więc wniosek skąd ma samochód, którym sie przesmradza po miescie. Nie z kredytu i nie z pracy.

"masz racje puchnie Wam ego cyganom nie musi bo od zawsze jeżdżą lepszymi samochodami i nic w tym dziwnego, dziwi tylko takich jak Ty."

NO WŁASNIE MNIE TO DZIWI, czytaj uważnie: skąd maja pieniądze na te samochody skoro nie pracują? Babcia zostawila spadek? ODPOWIEDZ umiech)) Wiem, że nie odpowiesz.

Weź karty i idź pod hale powróżyć zamiast skrobac wypociny na tym forum.

A swoja droga fajnie, ze tak latwo dajesz sie prowokowac. Nie przyszlo Ci to do glowy? Moze kogos bawia te Twoje teksty? umiech


Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2009r. 17:35  
Cytuj
pozdro dla ul. Staszica

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
“Moja kultura osobista na pewno przewyższa Twoją :-) Co Ty człowieczku możesz wiedzieć ??? prawda jest taka że zazdrość Was zżera. A jak chcesz zobaczyć wykształconego cygana to umów się ze mna Ja Ci go pokażę, i zapewne nie jeden miał z nim do czynienia nie wiedząc o tym, oceniacie ludzi a tak naprawdę wcale ich nie znacie a My Polacy wcale nie jesteśmy lepsi. Zastanawiam się skąd masz takie wiadomości o tej cygance i wiesz ze ma juz drugie dziecko dziwne. Nawet jeżeli to prawda to jest to przypadek jeden na milion w porównaniu z tym co robią Polacy ze swoimi dziećmi i chyba lepiej zostawić w szpitalu niż na śmietniku czy włożyć do mikrofalówki albo rzucić w ścianę nie sądzisz ?????????? mądra istoto? Co do Edytki Górniak to skąd wiesz dlaczego odszedł od nich ? i jaki miał powód ? głupie puste gadanie i porównywanie. Zgadzam się co do jednego samochód nie świadczy o wartości człowieka tylko zastanawiam sie skoro tak nie jest to dlaczego się zadłużacie biorąc kredyty w bankach tylko po to żeby mieć lepszy samochód niż sąsiad ?? masz racje puchnie Wam ego cyganom nie musi bo od zawsze jeżdżą lepszymi samochodami i nic w tym dziwnego, dziwi tylko takich jak Ty. Nie twierdzę że wszyscy są w porządku ale znam takich którzy są naprawdę spoko, dużo złego przynieśli np rumuńscy cyganie a co za tym poszło ? również fama że Ci którzy mieszkają w Polsce są tacy sami a w większosci to właśnie rumuńscy cyganie kradną nie patrzą na nic i nie interesuje ich to że przez Nich ocenia się innych. Żyjemy w Państwie demokratycznym i jeżeli mówię że czyjeś zycie jest marne to mam do tego prawo tak samo jak Ty oceniać ludzi których nie znasz więc zanim coś napiszesz zastanów się wcześniej nad swoją wypowiedzią i komentarzem. Pozdrawiam“


Jeżli ktoś SAM O SOBIE mówi, że jest kulturalny itp. to jest mało wiarygodny. Ty właśnie siebie chwalisz... a to nie wypada więc daleko Ci do bycia kulturalnym człowiekiem.

\"Co Ty człowieczku możesz wiedzieć ??? \"

Zabawne są te Twoje teksty, zupełnie jak dziecko się zachowujesz.

Pokaż tego wykształconego cygana. Umawiać się z Toba na pogadanki nie będę bo nie mam zwyczaju umawiać sie z cyganami. Masz coś do powiedzenia, to mów konkretnie, nie paplaj.
Mysle, ze nie powiesz, kto jest taki uczony.

Twoje wypowiedzi sa pozbawione logiki.
Zapożyczasz zwroty I slowa, których używa ktoś inny a to słabo świadczy o mozliwosci swobodnego wypowiadania sie przez Ciebie. Masz maly zasób słow i zwrotów, to sie poducz trochę.

\"Co do Edytki Górniak to skąd wiesz dlaczego odszedł od nich ? i jaki miał powód ? głupie puste gadanie i porównywanie.\"

Dyskutujesz z faktami:

Cytat za http://www.djspo(...)d=edyta:

\"Pytana jednak o swe szczenięce lata odpowiada niechętnie, bo też nic to przyjemnego (...)
Jakby tego było mało to jeszcze gdy miała 9 lat rodzinę opuścił ojciec. Być może pognała go gdzieś w świat jego cygańska natura - natura muzykanta, podróżnika, ludowego artysty. Dziś po latach w niektórych wypowiedziach i zachowaniach Edyty można odnaleźć co nieco z cygańskiej natury jej ojca.\" umiech)))))))

A to pech, cygańska natura kazala zostawic rodzine…

Twoje gadanie to paplanina, żadnych faktów. Ktoś Ci nakładł do głowy, że jesteście cudownym narodem. Wierzysz w bajki I legendy.
Ocknij się, bo sie ośmieszasz.
Ktoś Ci wcześniej napisał, że 90 % to prawda co o was mowią. Jeżeli ktoś źle powie o cyganach, to NIKT się nawet nie dziwi. Wszyscy od razu wiedzą , że to prawda. Ludzie mają oczy.

Zastanawiaj sie dalej skąd mam wiadomości o cygance, która zostawiła swoje dziecko. Są jeszcze inne cyganki, które też nie mieszkaja ze swoimi małymi dziećmi. To wg Ciebie jest OK? To chore.
Ciekawe tez czy ci cyganie, którzy wykorzystują rzekomo naiwne, durne dziewczyny na dyskotech maja może żony???
Wiem, że mają. Cygan nie szanuje cyganki. To też jest OK wg Ciebie?? To patologia.
A to co dzieje się w Waszych domach może rzadziej wychodzi na światło dzienne, bo jesteście ludźmi, którzy się izolują od społeczeństwa.
Wiesz, dlaczego my Polacy możemy brać kredyty? Bo jesteśmy wiarygodni dla banków, bo uczciwie pracujemy. A cygan jak to cygan, pracą się nie hańbi. Każdy bank trzyma z daleka od siebie takich ludzi. Liczy sie interes a nie rozdawanie pieniędzy, które chętnie by wzięli. Łatwo wyciagnac więc wniosek skąd ma samochód, którym sie przesmradza po miescie. Nie z kredytu i nie z pracy.

\"masz racje puchnie Wam ego cyganom nie musi bo od zawsze jeżdżą lepszymi samochodami i nic w tym dziwnego, dziwi tylko takich jak Ty.\"

NO WŁASNIE MNIE TO DZIWI, czytaj uważnie: skąd maja pieniądze na te samochody skoro nie pracują? Babcia zostawila spadek? ODPOWIEDZ umiech)) Wiem, że nie odpowiesz.

Weź karty i idź pod hale powróżyć zamiast skrobac wypociny na tym forum.

A swoja droga fajnie, ze tak latwo dajesz sie prowokowac. Nie przyszlo Ci to do glowy? Moze kogos bawia te Twoje teksty? umiech


Pozdrawiam.

A kim Ty jesteś żeby mnie oceniac i moja kulturę ????
Pokaż tego wykształconego cygana. Umawiać się z Toba na pogadanki nie będę bo nie mam zwyczaju umawiać sie z cyganami. Masz coś do powiedzenia, to mów konkretnie, nie paplaj.
Przecież chciałeś go zobaczyć a nie chcesz się spotkac ?????
to jak mam Ci go pokazać?, wszystko wskazuje na to ze własnie to Ty bezpiecznie czujesz sie za monitorem i jak cos tam sobie bazgrolisz na forum czujesz sie bardziej dowartościowany czyz nie ???? nie chce mi sie z Toba polemizować bo fakty mowia same za siebie zżera Cia zazdrość a jak tak Cie boli to że nie pracuja przecież Tobie nikt nie kaze pracowac i nikt Cie nie zmusza do pracy ale wiesz kombinować też trzeba umieć i mieć co nie co w głowie a nie siano, zostaje Ci tylko lizanie dupy przełożonym. Za małe masz wiadomości i za cienki jesteś w uszach żebysmy mogli pogadac ale włącz sobie telewizor od czasu do czasu a nie tylko www.gołebaby.pl i posłuchaj wiadomości o tym jak Polki rodza dzieci i wyrzucaja do smietnika a skoro uwazasz ze cyganie nie szanuja zon to smiech mnie szarpie bo dobrze ze Polacy szanuja hahahaha !!!!!!!! Cyganka przynajmniej wie gdzie jest jej miejsce i jakie ma obowiazki wobec meza domu i rodziny a Polki tylko k.....ć sie potrafią na prawo i lewo i co to tez jest patologia ??????? to jest zycie szary czlowieku nie oceniaj ludzi których nie znasz zajmij sie swoim zyciem marnym skoro stac Cie tylko na pisanie takich pierdół. Musisz miec straszne kompleksy. A tak na marginesie to Ty połknąłeś haczyk skoro odpisałes i ja na hale nie musze chodzic stać mnie na to żeby Cie kupić razem z butami tak jak stoisz i tez pracuje UCZCIWIE za to Ty pewnie jestes stałym bywalcem hali targowej a może masz tam jakis straganik z majtkami???uśmiech
pozdrawiam
[/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2009r. 23:18  
Cytuj
Zwróćcie uwagę na Romskie mercedesy i na ich kalekich właścicieli umiech ja też chcę parkować szczególnie w sobotę na miejscu dla inwalidów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »