NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
kurs na kategorie A,
Posty: 17
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2009r. 08:30  
Cytuj
Hej, chcialem zapytac czy nie orietuje sie ktos gdzie jest najtanszy kurst na kat. A ? i jakie osrodki szkolenia polecacie w Stalowej co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2009r. 08:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2009r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
Hej, chcialem zapytac czy nie orietuje sie ktos gdzie jest najtanszy kurst na kat. A ? i jakie osrodki szkolenia polecacie w Stalowej co


Nie polecam Motosu , bo często dużo przed czasem konczyłem, i większoœć to na placu jezdziłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2009r. 11:21  
Cytuj
Rotrans - 870PLN. NIe wiem czy to dużo czy mało innych cen nie znam.
Kumpel robi teraz - ja robie na B.
Wiem że to Tarnobrzega na trasę egzaminacyjną jeździ co jak mi mówił jest niespotykane wśród innych ośrodków.
http://www.rotrans.com.pl/ tam ceny i wszystko jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2009r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hej, chcialem zapytac czy nie orietuje sie ktos gdzie jest najtanszy kurst na kat. A ? i jakie osrodki szkolenia polecacie w Stalowej co


Nie polecam Motosu , bo często dużo przed czasem konczyłem, i większo�ć to na placu jezdziłem.


Co to za bzdury? zaklopotany
Zdawalność na motor w MOTOSIE wynosi jakieś 100, no może 98%.
Zresztą z tego co mi wiadomo to plac manewrowy jest najważniejszy w nauce jazdy na motorze.
Warto się też uczyć myślenia na drodze a nie tylko stałej trasy na pamięć.
Ja zdawałem w MOTOSie u Staszka Młynarczyka i ani razu nie byłem przekręcany co do godzin.
Polecam tą firmę i instruktora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2009r. 19:51  
Cytuj
najtaniej w LOK-u 770zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2009r. 21:22  
Cytuj
Co to za bzdury? zaklopotany
Zdawalność na motor w MOTOSIE wynosi jakieś 100, no może 98%.
Zresztą z tego co mi wiadomo to plac manewrowy jest najważniejszy w nauce jazdy na motorze.
Warto się też uczyć myślenia na drodze a nie tylko stałej trasy na pamięć.
Ja zdawałem w MOTOSie u Staszka Młynarczyka i ani razu nie byłem przekręcany co do godzin.
Polecam tą firmę i instruktora. [/cytat]

Jazdy uczysz się w praktyce, a dużej praktyki nie zdobedziesz kręcšc ósemki po placu ( no chyba że nie miałeœ nigdy stycznoœci z motocyklem).Ja nie byłem ze Staszkiem na Ty więc może dlatego miałem ucinane godziny.zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2009r. 22:31  
Cytuj
Zdawałem w MoTosie... U Pana Młynarczyka, super instruktor Zdałem za pierwszym razem kat. A i B w jeden dzien umiech Polecam... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 10:22  
Cytuj
Motos = "lepkie łapki". Robiłem kurs na motor jak było 10 godzin jazdy. Instruktor odrazu w biurze prosto z mostu walił że jaki mi zalezy na czasie żeby zdac odrazu to 4 stówki trzeba dołożyc ekstra. Młody i głupi byłem to dałem a ten bezczelny dzień przed egzamianem zadzwonił mi ze jeszcze stówe trzeba dołożyć na koszty sprawy bo ma większe. Sytuacja miała miejsce jakieś 9-10 lat temu ale z tego co wiem to dalej odbywa się to podobnie tylko trochę bardziej sie kryją. Dziwie się że sie ktoś nimi do tej pory nie zajął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 18:56  
Cytuj
A ja wolę dać 4 stówki i się nie bujać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 20:05  
Cytuj
spamer - niech ktos mu da bana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
spamer - niech ktos mu da bana


By uspokoić sytuację dac banaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 00:11  
Cytuj
Kazik Staszewski napisał kiedyś na jednej ze swoich płyt tak: "Kto kupuje płyty od złodzieja jest kutasem i niech spierdala" to w czasach kiedy królowały piraty ze stadionu. Pewnie młodzież już tego nie pamięta w dzisiejszej erze MP 3 czy 4 czy może już 7.
To do "stararura" co woli dać 4 stówki i się nie bujać.

Kto daje łapówy podopicznym Pani Janiny jest dla mnie tym samym co wtedy Kazika Staszewskiego ten co kupuje płyty od złodzieja.

Do admina: tamto w "..." to jest cytat wypowiedź artysty, niezbędna dla przedstawienia sedna sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 12:18  
Cytuj
Wracając do tematu ja robiłem w motosie w zeszłym roku, na kat. A i C,A zajęło mi niespełna miesiąc, C miesiąc z hakiem, kwestia dogadania i sensownej rozmowy skoro zależy Ci na czasie to proste że możesz nie wyjeździć wszystkich godzin może zostać 2-3h, w moim przypadku tak było, ale termin egzaminu był za miesiąc,i nikt nie wziął ani grosza.. za przyspieszenie czegoś, po prostu było powiedziane że w tak krótkim terminie mogę nie wyjeździć całości godzin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 22:35  
Cytuj
Kazek Kutyła z Rotransu. Tarnobrzeg praktycznie za każdym razem, kładzie lagę na plac jeśli widzi, że dajesz radę na moto. Fakt jest taki, że na kursie nauczysz się tylko zdawania egzaminu, techniki: przeciwskrętu, dosiadu itd. nikt Cię nie nauczy na kursie. Polska...

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 22:36  
Cytuj
Kazek Kutyła z Rotransu. Tarnobrzeg praktycznie za każdym razem, kładzie lagę na plac jeśli widzi, że dajesz radę na moto. Fakt jest taki, że na kursie nauczysz się tylko zdawania egzaminu, techniki: przeciwskrętu, międzygazu, dosiadu itd. nikt Cię nie nauczy na kursie. Polska...

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 22:37  
Cytuj
Podobno nie jestem autorem powyższych postów. Zajmujecie się bezsensownym pieprzeniem layoutu, którego i tak nie potraficie optymalnie zaprojektować, a podstawowych błędów nie poprawiacie przez kilka miesięcy. Długiego żywota temu portalowi nie życzę. Istniejecie pewnie tylko dlatego, ze firmy, które się tu reklamują mają znikomą wiedzę nt. reklamy w internecie.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »