Zakończył się remont Wodnego Placu Zabaw

Image

Po kilkunastu tygodniach prac remontowych Wodny Plac Zabaw zostanie otwarty już w najbliższą sobotę.

6 lat temu w Parku Miejskim został otwarty Wodny Plac Zabaw. Bardzo szybko miejsce to zyskało na popularności, zwłaszcza wśród najmłodszych mieszkańców Stalowej Woli. Ze względu na dużą eksploatację, został poddany remontowi. Wykonawca w pierwszej kolejności zajął się pracami związanymi z demontażem nawierzchni i oczyszczeniem terenu. Późniejsze działania dotyczyły położenia kilku nawierzchni bezpiecznych oraz izolacji i wierzchniej warstwy betonu.

- Po dość intensywnej eksploatacji musieliśmy dokonać modernizacji tego miejsca, aby wciąż było atrakcyjne i bezpieczne. Wiem, że nie możecie się doczekać kiedy będzie otwarte i tutaj mam dobre informacje. W tą sobotę, 13 lipca, zapraszam na ponowne otwarcie Wodnego Placu Zabaw- informuje prezydent Lucjusz Nadbereżny.

A że mamy właśnie falę upałów, takie bezpłatne miejsce zabaw dla najmłodszych jest strzałem w 10-tkę. Uciechy i chlapania pod rozświetlonym niebem zapewne nie będzie końca.

Otwarcie placu zabaw będzie główną atrakcją pikniku rodzinnego, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:00 w Parku Miejskim.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Kriss Kross

Byłem i nogi se łumyłem

~Stalowianin

Mamy w Stalowej szkołę muzyczną, zdolnych ludzi, fajnie by było organizować koncerty w plenerze np w parkach, na błoniach coś w stylu wieczornego pikniku. Byłoby super, trochę kultury i muzyki klasycznej

~Stalowianin

Mamy w Stalowej szkołę muzyczną, zdolnych ludzi, fajnie by było organizować koncerty w plenerze np w parkach, na błoniach coś w stylu wieczornego pikniku. Byłoby super, trochę kultury i muzyki klasycznej

~katia

Przecież w magistracie są odpowiednie komórki organizacyjne prowadzące ten odcinek inwestycyjny, prawda? Dlaczego to zawsze ale zawsze o takich specjalistycznych pracach wypowiada się było nie było laik w czystej postaci? Oczywiście chodzi o LN. Przecież on się na tym zna a tylko udaje znawcę tematu. Mógłby w tym miejscu i byłoby to uprawnione wystąpić z informacją naczelnik wydziału bądź jakiś inny urzędnik. Praktyka dla wielu jest denerwująca!

~ekolog

Nie ma nic bardziej ważnego w naszym mieście jak otwarcie tego parku wodnego już nawet dziś bo mamy temperatury zabójcze zwłaszcza dla dzieci. Od wtorku mamy codziennie ponad 35 stopni Celsjusza i tak będzie do przyszłego tygodnia.

~xyz

Kiedy zakończenie budowy Ogrodu zucha ? Nie tylko dzieci czekają , zwyki przechodnie równiez - teren wciąż zagrodzony

~Ika

Remont się jeszcze nie skończył, nie piszcie głupot.

~Ika

Remont się jeszcze nie skończył, nie piszcie głupot.

~miś

Lucek kiedy będą potańcówki na błoniach

~gina

nigdzie w polsce niema takich atrakcji za darmo wiec przestancie ujadac jeszcze sie taki nie narodzil coby wszystkim dogodzil moje dzieci sa juz dorosle wiec nie korzystam ale super sprawaa

~Mnvcf

Czy trójca pod wezwaniem Sagatowska, Weber, Nadbereżny uświetni swoją obecnością odsłonięcie pomnika w Domostawie, ku czci i pamięci pomordowanych przez Ukraińców UPA? Wszak byłoby wskazane, ale zapewne nie poprawne. Patron i powiernik banderowskich spraw, Duda mógłby mieć focha...

~Wojtek

Dość intensywniej eksploatacji??? Może dość intensywnym niszczeniu pod chmurką przez okres jesień - zima - wiosna... Jak to wielkie „G" można w sukces obrócić. Lucjusz N. za ten remont powinien zapłacić z własnej kieszeni.

~obserwator

Byłem tam zobaczyć to miejsce po rewitalizacji i powiem tak to miejsce było wspaniałe przed rewitalizacją a teraz to jest najpiękniejszy park w Polsce. Tyle radości z tego parku wodnego to dzieci z naszego i nie tylko naszego miasta nigdy nie mieli. A szczujnia szczuła , że otworzymy ten wspaniały park tuż przed zimą.

~Kwiczoł

Park to był świetny pomysł Lucka. Mieszkam niedaleko i z przyjemnością tam przechodzę. Zielone terroryści nie zdołali zatrzymać rewitalizacji.
Dobra robota Panie prezydencie.