Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia

Image

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia elewacji jednego z budynków użyteczności publicznej w Nisku. 28-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego usłyszał już zarzuty. Za uszkodzenie mienia, mężczyzna odpowie przed sądem.

W ubiegły poniedziałek, dyżurny niżańskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu elewacji jednego z budynków użyteczności publicznej w Nisku. Jak podał zgłaszający, na jednej ze ścian, zostały farbą naniesione napisy. Powstałe straty wyceniono na blisko 3 tys. złotych.

Sprawą zajęli się niżańscy kryminalni. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci wytypowali sprawcę. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego.

Mężczyzna został zatrzymany. 28-latek usłyszał zarzut i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że był pod działaniem alkoholu. Za uszkodzenie mienia mieszkaniec powiatu niżańskiego odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Jasiek

A wy dalej powtarzacie o kradzieży z FS jak mantrę..... LUDZIE - GDZIE MACIE ROZUM?
Złodziej krzyczy - ŁAPAĆ ZŁODZIEJA !!! - żeby odwrócić Waszą uwagę!
A Wy nie macie swojego rozumu? Jeszcze nikt nie został skazany. BA - na nikogo nie został niesiony akt oskarżenia!!! I zapewne nie będzie lub śledztwo będzie się ciągnąć latami.
KRUK - KRUKOWI

DAJCIE JUŻ SPOKÓJ, NIE WIDZICIE ŻE POLSKA JEST ROZDZIERANA?!

~Login

Do kogoś kto podszywa się pod mój , od dawna używany login pod którym tutaj komentuję . Nie mam możliwości zabronić ci jego używania ale prosiłbym - wymyśl sobie swój a nie podszywają się pod kogoś innego !

Mariusz77

Nie jest ulubieńcem okolicznej wladzy (kibolem) więc został złapany i pewnie też dostanie *srogą" kare . A wystarczylo zniewazyc policjanta jakąś kibolską rymowanką i móglby spokojnie mazać nawet kosciół jak towarzysze kudlatego w Rozwadowie.

~sasiad49

Zonka wygonila go z wlasnego mieszkania i teraz mieszka z nowym kochasie.Wiec dobrze ze wandal napisal Suko oddawaj mieszkanie!.

~koza

Nie mógł sięgnąć do funduszu sprawiedliwości czy innego orlenu? Miałby kasę i święty spokój.

~he he

~jan, to teraz ze szczujni PiS-owskiej przenieśli się na malowanie budynków, czyli nadal szczują, ładnie.

~Login

a takie tłumaczenie powinna być podwójna kara

~Ormo

@Jan
Już go zidentyfikowali, tego popaprańca co młynki robił, to niejaki nowaGWIAZDA.

~Mkhhf

Cóż, bardzo nieroztropne i niemądre to zachowanie... Ale straty spowodowane tym wybrykiem są niewspółmierne do strat wynikających np. z kradzieży pieniędzy z funduszu sprawiedliwości i wielu innych podobnych działań. Jedyne co można zarzucić temu sprawcy to to, że zysku z tego nie będzie miał żadnego, bo o jakieś szkodzie chyba mówić nie można na tle szkód wyżej przytoczonych.

~jan

do aaaa, cie-ciu monitoring w naszym mieście mamy już od 9 lat kiedy to obecny prezydent zaczął rządzić naszym miastem. Co tego dzia-da co niszczy wszystko to na pewno jest to jakiś popapraniec ze szczujni.

~Aaaaa

W Nisku to zawsze policja da rade, w Stalowej nigdy nic nie potrafią, nie wiedza nie załapią. Czekaja na monitoring którego nie ma albo nic nie widać

~cdn...

Do kamieniołomu niech odpracuje !!!
A nie darmozjada jeszcze żywić .
Może będzie przestroga dla innych !!!