Uczniowie uroczyście zakończyli rok szkolny

Image

Dokładnie 4 762 uczniów w szkołach prowadzonych przez Powiat Stalowowolski zakończyło rok szkolny 2023/2024. Teraz przed nimi ponad dwa miesiące zasłużonego odpoczynku.

Podczas uroczystych apeli wyróżniający się uczniowie, czy to pod względem nauki, zachowania, czy też osiągnięć w różnych konkursach i olimpiadach otrzymali nagrody.

Starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, gościł na zakończeniu roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym, a także w Zespole Szkół nr 3. W „Ekonomiku” uroczystość ta zbiegła się z pożegnaniem czwórki nauczycieli, którzy przechodzą na emeryturę.

– Po owocnej pracy, przychodzi czas zasłużonego odpoczynku. Bardzo dziękuję wszystkim: uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji oraz obsługi za udany rok. Życzę udanych wakacji i bezpiecznego wypoczynku – mówił starosta Janusz Zarzeczny.

Liczba uczniów w szkołach prowadzonych przez Powiat Stalowowolski: I Liceum Ogólnokształcące (928), Zespół Szkół nr 1 (946), Zespół Szkół 2 (902), Zespół Szkół 3 (724), Centrum Edukacji Zawodowej (676), Zespół Szkół nr 6 (119), Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (313), Medyczna Szkoła Policealna (154).

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~i jak

Nic nie powiedział o idących na emeryturę,czego piszecie bzdury.

wyborca

Pozwolili każdemu kupić samochód i teraz mówią "mamy problem", kiedy miasta stoją w korkach, a każdy wolny kawałek zieleni betonuje się pod parkingi i ciągle mało. Utrudnienie posiadania samochodu to jedyna droga.

~nowaGWIAZDA

Tak wszyscy gów-niarze podczas bierzmowania składają przysięgę , że do 18 roku życie nie ruszą alkoholu ale szybko o tej przysiędze zapominają.

~nowaGWIAZDA

Już od lipca wszyscy właściciele pojazdów mechanicznych za przegląd samochodu coroczny zapłacą 500 złotych a nie 100 złotych jak było0 za rządów PiS. A podobno mamy 7 procentową inflacje czyli opłata ta nie powinna być wyższa nawet o 20 złotych czyli około 120 złotych. Czy ktoś chce mi powiedzieć , że obecnie mamy 500 procentową inflacje , że opłata za przegląd samochodu każdy właściciel zapłaci 500 procent więcej. Tak żeście tum-any zagłosowali w wyborach do sejmu i senatu przeciwko sobie. Nie posłuchaliście mnie jak was wszystkich ostrzegałem ,że jak ta koalicja 13 grudnia dojdzie do koryta to będziecie majątek za byle gów..no bulić. Takiej drożyzny jaką mamy w ostatnich 6 miesiącach jeszcze w POLSCE nigdy nie było.

~nowaGWIAZDA

do wyborca, po przeczytaniu twoich wyp-cin bardzo wiele mnie zastanawia. Po pierwsze jak tacy ćwier-inteligeni w ogóle maturę zdają nie mówiąc o dostaniu się na studia . Czy aż tak nisko upadł poziom naszych uczelni wyższych.? Ale ty pewnie jakieś prywatne studia kończyłeś z twoim poziomem wiedzy. Po co się chwalisz ,że narkotyki używasz i kto ci winny że się stoczyłeś na samo dno? Co do nory w której mieszkasz to się ciesz , że masz tą norę i zainwestuj troszkę w to mieszkanie, remont i możesz mieć luksusowe mieszkanko. A to, że jest małe to się ciesz bo gdybyś miał większe to byś miał wielkie rachunki za wszystko do spółdzielni mieszkaniowej. Ty pewnie lepiej żyłeś w latach 2007 do 2015 kiedy to musiałeś robić za 4 złotych na godzinę ale o tym się nie pochwaliłeś bo jesteś ćwier-inteligent. A swoja drogą pochwal się gdzie pracujesz i z czego masz pieniądze na narkotyki i alkohol nie mówiąc o fajkach. Bo tylko na papierosy można przepuścić z dymem 600 złotych miesięcznie i to paląc jedną paczkę dziennie. Tobie rządy PiS się nie podobają co mnie nie dziwi bo co narko-manowi się w życiu podoba?

~Stalowa

@Karolina - może go coś boli, może chce się bawić, może powinien pójść do weterynarza.............? Po co pytasz na forum?????????????

~Karolina

Dlaczego ciągle szczeka pies na Poniatowskiego 25?

wyborca

Liceum to był najlepszy czas. Szkoda, że niektórzy nauczyciele nie pomagali wszystkim osiągać lepszych wyników, tylko faworyzowali uczniów, którzy mieli lepszy start i wyższy poziom na niższych etapach kształcenia.

Studia to też był ciekawy okres, choć warunki do nauki nie najlepsze, w obiekcie przypominającym w wielu aspektach zakład karny warunki do nauki i rozwoju własnych pasji nie były najlepsze.

A gdyby wyborca dziś poszedł odwiedzić nauczycieli? Nie uwierzyliby, jak wyborca się stoczył. Wierzyli, że wyborca zostanie naukowcem i będzie zmieniać świat. Kiedyś wszystko było na dobrej drodze.

Dziś wyborca gnije w podłej dziurze i zamiast odnosić sukcesy, to chodzi po piwo, pije, pali i bierze narkotyki.

Kto jest temu winny?

Najwięcej poprzednia władza, co ich los młodego pokolenia nie interesował. To oni doprowadzili do patologii na rynku mieszkaniowym. To oni nie reagowali na szerzącą się patologię, kiedy zakup mieszkania dla młodego człowieka po studiach (a nawet w trakcie, bo to największa bariera dla młodych) był mocno utrudniony. Rentierzy kupowali po kilka mieszkań na wynajem. Fliperzy masowo skupowali pod odsprzedaż z zyskiem. Inwestorzy jako lokatę kapitału.

Możesz mieć ambicje, zapał, chęci, ale gdy nie masz warunków, to jesteś skazany na porażkę.

Jesteśmy zawiedzeni nowym rządem. Czy oni kogoś skutecznie zamknęli??? Właśnie dlatego młodzi głosowali na nich, bo obiecali, że zamkną wszystkich pisiorów i zlikwidują patologię na rynku mieszkaniowym.

~Żal

Spóźnienie się i wyjście w trakcie uroczystości czym jest?

~Ula A.

Słyszeliście co kaczor dziś gadał w Pułtusku?!? Toż to chory człowiek. On nie chce wojny z całym światem.

~Żal

Dlaczego znikają komentarze? Prawdziwe?

~Żal

Władza powinna dawać przykład uczniom. Punktualność, podziękowanie po uroczystości, itp.