Stal podziękowała kolejnym zawodnikom

Image

Stal Stalowa Wola oficjalnie podziękowała kilku swoim zawodnikom, których kontrakty wygasły 30 czerwca i nie zostaną przedłużone. Decyzję o nieprzedłużaniu umów podjęły wspólnie władze klubu oraz trenerzy. Zespół ze Stalowej Woli opuszczą:

Dominik Maluga, zawodnik który dołączył do Stali 1 lipca 2023 r., w 22 rozegranych meczach reprezentował zielono-czarne barwy klubu.

Wojciech Muzyk, który trafił do Stali 29 stycznia 2024 r., miał okazję wystąpić w 2 spotkaniach.

Piotrek Rogala, broniący barw Stali od 2 lutego 2023 r., rozegrał w zielono-czarnych barwach 31 spotkań, w których zdobył 5 goli i zaliczył 1 asystę.

Łukasz Seweryn, dołączył do zespołu 4 lipca 2023 r. i zagrał w 19 pojedynkach.

Bartosz Wiktoruk, który powrócił do Stali 1 lipca 2023 r., zaliczył 16 występów.

Maciek Wojtak, reprezentujący zielono-czarne barwy od 1 lipca 2020 r., wystąpił w 53 meczach, zdobywając 7 goli i notując 3 asysty.

Dodatkowo, klub opuścił również Olivier Sukiennicki, który przenosi się do Wisły Kraków na zasadzie transferu definitywnego.

Kibice Stali Stalowa Wola z niecierpliwością oczekują na pierwsze oficjalne informacje ze strony klubu o nowych zawodnikach, którzy mają wzmocnić kadrę zielono-czarnych przed nadchodzącym sezonem rozgrywek 1 ligi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~nowaGWIAZDA

do bos, z ciebie bos jak z koziej du..py trąba po co robisz ze siebie idio-tę? Możesz się spodziewać na 100 procent , że nawet do końca roku ta koalicja 13 grudnia przy korycie nie będzie siedzieć w warszawce. Bo oni nawet do administrowania naszym krajem się w ogóle nie nadają. Jak POLACY dostaną rachunki za energie, prąd, gaz, ogrzewanie mieszkań, wodę i śmieci to wszyscy wyjdą na ulice i skończy się raz na zawsze siedzenie przy korycie lewactwa i liberałów. Zobaczysz na ulicach kilkanaście milionów POLAKÓW w wielkim gniewie i rozczarowanych wykorzystywaniem POLAKÓW. A miało być wesoło a będzie wieka nienawiść do koalicji 13 grudnia.

~ boss

Pisuarów trzeba wyautować we wszystkim szczególnie w rządzeniu krajem województwem miastem.Bedziecie jak PZPR na śmietniku historii a niektórzy za wałki w kryminale.

~KIBIC

Cała POLSKA i wszyscy POLACY są obecnie totalnie sfrustrowani bo najpierw pół roku temu wybory mimo zwycięstwa partii PiS brakło PiS kilku posłów aby rządzić w POLSCE. Teraz pod nierządem nieudaczników z
koalicji 13 grudnia następna porażka nas POLAKÓW na mistrzostwach EUROPY w piłce nożnej w niemczech. [celowo z małej litery]

~kibic

Mistrzostwa w niemczech wyraźnie pokazały , że bez agresywnego ciągłego biegania nie ma po wychodzić na mecz. Ale polscy zawodnicy nigdy nie lubili za wiele biegać po za jednym którego już drużynie nie a mianowicie Góralskim. Bez biegania to można mecze w siatkówkę wygrywać.

~Marek

Zmiany są potrzebne na wyższy poziom zarœwno w stali st wola jak i w reprezentacji Polski,gdzie nie powinni być już nigdy powoływani Lewandowski i Szczęsny

~To jest

Mistrzostwa pokazały czarno na białym , że ;
Stan naszej kopanej tragiczny . Reprezentacja prowadzona przez nieudacznika trenera w garnituru opiera się na tym co gdzieś paleta się za granicą
Nieważne co to za liga , ale ważne że nie nasza.
Po drugie pokazaly, jaki poziom prezentuje brać kibicowska. To że pobierają czapki , kapeluszo inne gadżety mało istotne
Najważniejsze że muszą odpalić race i xadymia obiekt. To według nich oznaką dobrego kibicowania .Kibice żadnej innej reprezentacji tak się nie zachowują.

~Jest

Brawo Niemiecka policja uczyć piłkarskich kiboli szacunku do innych.Przydala by się taka akcja wobec kiboli z naszego miasta

~Myśliwy

To co zrobił probierz to nauka dla trenerów klubowych. Żadna armia zaciężna ale młodzi wychonkowie to podstawa.

~KIBIC

Taki sam szrot jak i reprezentacja hahaha

~Jes

Muszą dobrze grać , bo w innym wypadku będą maszerować karnie z tymi tłustymi seniorkami.

~Lix

Wysłać ich na euro to może czegos się nauczą.

~Lix

Wysłać ich na euro to może czegos się nauczą.