Wakacje w MBP

Image

Jak zapewnić dziecku kreatywne spędzenie czasu podczas letniej kanikuły? Dobrym pomysłem będzie zapisanie pociechy na wakacyjne zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli. Jak się okazuje placówka dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na trzy turnusy, jakie organizuje w lipcu i sierpniu. Zajęcia są bezpłatne.

A w tym roku MBP zaprasza wszystkie dzieci z aktywną Kartą Czytelnika na „Wakacje z dreszczykiem – młodzi detektywi w akcji.” Będą tematy związane z ekologią, segregacją śmieci oraz recyklingiem. Inspiracją do zabaw, zajęć plastycznych i ekologicznych będą książki ze znanej i lubianej serii, pt. „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” Martina Widmarka.

Zajęcia będą się odbywały w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, adresowane są dla dzieci w wieku 7-9 lat. Zajęcia w terminach: turnus I: 2 - 12 lipca 2024 r., turnus II: 16 - 26 lipca 2024 r., turnus III: 30 lipca - 9 sierpnia 2024 r.

Spotykamy się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 11:00 – 13:00 przy ul. ks. J. Popiełuszki 10. Zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 15 842-10-63 wew. 105 od 11 czerwca, od godziny 9:00. Po zgłoszeniu telefonicznym trzeba udać się do biblioteki, aby podpisać zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka i zapoznać się z regulaminem zajęć.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Frank Zappa

Ładne mamy bibliotekarki, aż się chce czytać...