Rodzinny Piknik na Fabrycznym

Image

To już kolejne tego typu imprezowanie osiedlowe. Zarówno poprzednie, jak i to piątkowe, cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bo przecież przyjemnie pośmiać się, poruszać i pobawić w gronie przyjaciół, sąsiadów i znajomych z osiedla. W takim towarzystwie każdy czuje się najlepiej. Jest też okazja poznać tych, z którymi jeszcze się nie znało. To zbliża i daje poczucie wspólnotowości. W dzisiejszych, chłodnych emocjonalnie czasach, to bardzo ważne przedsięwzięcie.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Aktywności Społecznej Spectrum, zorganizowali „Akcję Integracja, czyli Rodzinny Piknik na Fabrycznym”.

Wydarzenie miało miejsce w piątek 14 czerwca 2024 roku i było kolejnym już spotkaniem osiedlowych rodzin na piknikowych zabawach. A jak to bywa na imprezach było gwarno i przyjemnie. Dla przybyłych zorganizowano moc atrakcji: dmuchańce, malowanie buziek, konkursy, gry i zabawy, studio tatuaży, czesanie fantazyjnych fryzurek, skręcanie balonów, robienie bransoletek, zdobienie ciasteczek. A tych, którym zaburczało w brzuchu, częstowano kiełbaskami z grilla. Były też stoiska z konkursami i animacjami. Jednym słowem: dla każdego coś fajnego!

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =