Początek przebudowy Stali!

Image

Stal Stalowa Wola triumfalnie awansowała do 1 ligi. W kontekście konieczności wzmocnienia składu, drużyna przygotowuje się na istotne zmiany kadrowe, które mają na celu stworzenie przestrzeni dla nowych zawodników. Kwestia, która pozostaje otwarta, to decyzja o tym, kto pożegna się z beniaminkiem podczas letniego okienka transferowego. Szacuje się, że 5-6 zawodników, którzy reprezentowali barwy klubu w ostatnim sezonie, może opuścić Stalową Wolę.

Najbardziej prawdopodobnym kandydatem do opuszczenia Stali Stalowa Wola jest Dominik Maluga, którego przyszłość wydaje się być związana z Podlasiem Biała Podlaska. Duże zainteresowanie wywołuje również Olivier Sukiennicki, którego talentem zainteresowała się pierwszoligowa Wisła Kraków. Wśród potencjalnych kandydatów do odejścia wymienia się także Kacpra Chełmeckiego oraz Arkadiusza Ziarko, którzy dołączyli do Stali na zasadzie wypożyczenia z krakowskiego klubu.

Oficjalnie z klubem pożegnał się już, po decyzji trenera Ireneusza Pietrzykowskiego, Piotr Rogala, którego kontrakt nie został przedłużony. Piotrek reprezentował "zielono-czarne" barwy w ciągu ostatniego 1,5 roku. Podczas swojego pobytu w drużynie zaliczył łącznie 31 występów na poziomie 2 i 3 ligi.

Kiedy mowa natomiast o potencjalnych nabytkach Stali Stalowa Wola, obowiązuje tu tradycyjna zasada - "transfery lubią ciszę". Z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze, oficjalne informacje na ten temat, które pojawią się ze strony klubu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =