Za nami Diecezjalna Parafiada Szachowa

Image

Za nami Diecezjalna Parafiada Szachowa o Puchar Prezesa Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych, zorganizowana przez Katolicki Klub Lekkoatletyczny STAL Stalowa Wola (sekcja szachowa).

Rozgrywki szachowe zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 12 minut + 2 sekundy na ruch dla każdego zawodnika. W zawodach wystartowało 30 uczestników ze: Stalowej Woli, Zarzecza, Tarnobrzega, Rudnika nad Sanem, Leżajska oraz Sędziszowa Małopolskiego. Dość liczną grupę stanowili szachiści z UKS Orlik Rudnik nad Sanem oraz z sekcji szachowej KKL Stal Stalowa Wola.

Pojedynki szachowe zostały rozpoczęte o godzinie 10:00, a zakończyły się o 13:00. Rozgrywki prowadzone były w trzech grupach wiekowych: grupa najmłodszych dzieci urodzonych w 2015 i młodsi, grupa dzieci z rocznika od 2011 – 2014 oraz grupa z roczników: 2007 – 2010. Zawodnicy za zajęcie czterech najwyższych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych otrzymali nagrody rzeczowe, a dodatkowo trzech najlepszych z każdej grupy wiekowej dostało również puchary.

W klasyfikacji wiekowej: 2007-2010 I miejsce zajął: Tomasz Procnal, reprezentant KKL STAL Stalowa Wola, II- Michał Szypuła, również reprezentant KKL STAL Stalowa Wola, III- Filip Buchaj ze Stalowej Woli, IV- Oskar Giermaniuk z Sędziszowa Małopolskiego.

W klasyfikacji wiekowej: 2011 – 2014 premiowane miejsca zajęli: I– Mateusz Mierzwa z UKS Orlik Rudnik nad Sanem, II- Filip Wiśniewski, reprezentant KKL STAL Stalowa Wola, III- Szymon Zięba z UKS SP 1 Leżajsk, IV- Mikołaj Bieniek z TkSzach Tarnobrzeg.

W grupie najmłodszych zawodników urodzonych w 2015 i młodsi zwycięzcą został Szymon Okoń z UKS Orlik Rudnik nad Sanem, II- Jan Łokaj z Katolickiego Klubu Lekkoatletycznego STAL w Stalowej Woli, III- Iga Zięba z UKS SP 1 Leżajsk, IV- Kacper Puc z Katolickiego Klubu Lekkoatletycznego STAL w Stalowej Woli.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =