Paczka do więzienia - wyślij ją przez stronę internetową

Materiał zewnętrzny Image

Sytuacja, w której bliska nam osoba przebywa w zakładzie karnym, jest ciężkim momentem dla rodzin i krewnych. Ograniczenie kontaktu jest mocno odczuwalne zwłaszcza w okresie świątecznym, czy z okazji np. urodzin, zazwyczaj jest to czas, który spędza się w gronie najbliższych.

Tak więc, jeżeli ktoś z Twojej rodziny przebywa w zakładzie karnym, bądź penitencjarnym — masz możliwość wysłać mu/jej paczkę żywnościową, bądź higieniczną, która realizowana jest poprzez kantynę zakładu. Aczkolwiek, odbywa się to na ściśle określonych zasadach, można również skorzystać z ofert pomocy stron, które załatwiają wszelkie formalności i wysyłają paczkę osadzonemu. W poniższym artykule streścimy, na jakich zasadach się to odbywa.

Na jakich zasadach można wysłać paczkę żywnościową?

Chcąc wysłać paczkę żywnościową do zakładu karnego, czy penitencjarnego napotyka się na wiele trudności ze względu na panujące prawo i protokoły, których trzeba skrupulatnie przestrzegać, aby osadzony otrzymał swój pakunek z artykułami żywnościowymi. Tak więc, paczkę żywnościową osadzony otrzyma po złożeniu zamówienia pisemnie i po pokryciu kosztów jakie trzeba użyć do przygotowania paczki. Zamówienie paczki żywnościowej może także dokonać osoba najbliższa – taka z rodziny, na podstawie produktów dostępnych w kantynie na terenie jednostki, gdzie przebywa osadzony. Niestety nie można samodzielnie wysyłać produktów spożywczych do jednostki, zawsze odbywa się to poprzez zakład więzienny.

Skazany ma prawo otrzymać 1 raz w miesiącu paczkę żywnościową

Osadzony ma prawo do otrzymania 1 raz w miesiącu paczki żywnościowej, w składzie z artykułami żywnościowymi, lub wyrobami tytoniowymi, które zostaną zakupione poprzez zakład karny. Trzeba jednak pamiętać, że powinny to być produkty, które są dopuszczone do sprzedaży w zakładzie karnym. Paczka żywnościowa może mieć w składzie między innymi produkty suche i takie z długą datą przydatności, które to będą najbardziej przydatne.

Paczka żywnościowa wysłana za pośrednictwem strony internetowej

Wysyłając paczkę żywnościową, warto złożyć zamówienie za pośrednictwem punktu sprzedaży w internecie. Jest to szybka i prosta metoda, która zaoszczędzi sporo czasu. Jeśli więc wybrałeś tę metodę, musisz wiedzieć, jak skorzystać z takiego rozwiązania.

Paczka do więzienia — wypełnij prosty formularz zamówienia i postępuj zgodnie z instrukcją.

• Wybierz jednostkę, w której przebywa Twój bliski.

• Wpisz nazwę miejscowości i wybierz odpowiedni zakład karny lub areszt śledczy.

• Dodaj produkty z listy (każda placówka posiada odrębną listę dostępnych produktów).

• Wejdź na stronę listy dostępnych produktów i dodaj do formularza zamówienia (lista jest inna dla każdego aresztu i zakładu karnego).

• Podaj dane niezbędne do realizacji zamówienia.

• Sprawdź, czy wszystko się zgadza.

• Opłać zamówienie.

• Po złożeniu zamówienia ciesz się, że Twój bliski otrzyma paczkę żywnościową.

Oferta i pomoc https://www.zpozdrowieniem.pl/paczka na pewno będzie pomocna i łatwa w obsłudze.

Jeżeli jesteś w sytuacji, gdzie bliska Ci osoba przebywa w zakładzie karnym, to taka paczka żywnościowa może pomóc jej przetrwać ciężkie chwile i będzie nieodzownym wsparciem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =