Co zamiast kwiatów dla nauczycieli? Podpowiadamy

Materiał zewnętrzny Image

Dzień, w którym kończy się rok szkolny, można poznać po uczniach, którzy w odświętnych strojach i z kwiatami w dłoni zmierzają tłumnie w kierunku szkoły. Kwiaty stanowią tradycyjną formę podziękowania dla nauczycieli, lecz są stopniowo wypierane przez upominki o dłuższej trwałości. Co podarować kadrze nauczycielskiej na zakończenie roku?

Fotoksiążka – bukiet wspomnień zamiast kwiatów

Szkolna codzienność to nie tylko żmudna nauka, niezapowiedziane kartkówki i sprawdziany. To także klasowe wycieczki, wspólne wypady na pizzę, szkolne przedstawienia, występy czy udział w olimpiadach. W efekcie otrzymujemy wachlarz wspomnień, które zbliżyły do siebie rówieśników oraz wychowawcę.

Utrwal najlepsze chwile ze szkolnych czasów w fotoksiążce i podaruj wychowawcy na koniec roku zamiast kwiatów. W ofercie Colorland znajdziesz propozycje, które zainspirują Cię do twórczego działania. Fotoksiążka to niewątpliwie najczęściej wybierany produkt. Teraz możesz ją zaprojektować w cenie bukietu kwiatów! Właśnie ruszyła promocja, z którą utrwalisz wspomnienia o wiele taniej. Z kodem SCHOCLD35 zyskujesz aż 35% rabatu na klasyczną fotoksiążkę. Skorzystaj z okazji do 30.06.2024 r. i skomponuj stylowy album pełen szkolnych fotek.

Projekt możesz zrealizować zarówno na stronie marki, jak i przez aplikację ColorlandGO. W obu przypadkach oszczędzasz czas i pieniądze, przygotowując efektowny prezent bez wychodzenia z domu.

Upominek ze zdjęciem – zachowaj cenne wspomnienia

Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku zawsze wywołuje pewne emocje. Uczniowie lub ich rodzice łamią sobie głowy nad pomysłem, który zachwyci odbiorcę, a jednocześnie pozostanie świetną pamiątką.

Zespół Colorland ma głowy nie od parady! W efekcie prac, działań i licznych koncepcji powstały prezenty na koniec roku szkolnego, które bez wahania można wręczyć wychowawcy i pozostałym nauczycielom. Poznaj pełną ofertę fotoproduktów, które wyróżniają się na tle innych. Na stronie marki znajdziesz zarówno praktyczny fotokubek, jak i personalizowaną fotoksiążkę, które można łatwo zaprojektować pod konkretną osobowość odbiorcy.

Szukasz czegoś innego? Fotopamiątka to propozycja, która uderza w tradycyjną nutę. Stanowi nowoczesną wersję klasycznej kartki okolicznościowej, lecz wyróżnia ją twarda oprawa, autorski szablon w szkolnej tematyce, a przede wszystkim wybrane przez Ciebie zdjęcie oraz życzenia, które znajdą się we wnętrzu. Pamiątka z personalizacją wywoła niemałe wzruszenie wśród obdarowanych i będzie przez lata dostarczać pięknych wspomnień.

Nauczyciel zasługuje na coś więcej

Słodkie upominki, choć wyróżniają się doskonałym smakiem, zapewniają tylko krótką przyjemność. Jeśli uznasz, że Twojemu wychowawcy należy się coś więcej po wyczerpującym roku nauki, podaruj mu prezent, którego długo nie zapomni. Personalizowany upominek od dzieci to świetny pomysł, podobnie jak książka z dedykacją czy las w słoiku. Upominek nie musi być drogi – ważne by miał wartość emocjonalną, która niejednokrotnie poruszy nauczycielskie serce.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =