Policjanci zatrzymali 64- latka odpowiedzialnego za kradzieże

Image

Zarzut kradzieży usłyszał 64- latek, który kilkukrotnie dokonał kradzieży elektronarzędzi w jednym ze sklepów na terenie powiatu niżańskiego. Łączna wartość skradzionego towaru została wyceniona na blisko 1,5 tys. zł. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymał zgłoszenie o kradzieży elektronarzędzi w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie powiatu niżańskiego. W kolejnych dniach obsługa tego samego sklepu zauważyła kolejne braki w towarze. Puste opakowania po narzędziach ukryte były między workami z ziemią. Jak się okazało nieznany sprawca wyniósł łącznie za linię kas 5 narzędzi o wartości blisko 1,5 tys. zł.

Jak ustalili niżańscy funkcjonariusze, wszystkich kradzieży dokonał ten sam mężczyzna, a prowadzone w tej sprawie czynności, pozwoliły ustalić i zatrzymać sprawcę. W poniedziałek, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili 64- latkowi zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego sprzętu, który trafił z powrotem do sklepu.

Teraz 64- letni mieszkaniec powiatu niżańskiego poniesie konsekwencje swojego zachowania. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =