Olivia Hausner wśród finalistów Mam Talent! Kulisy sławy dziewczyny z naszego miasta- VIDEO

Image

Za nami wielki finał programu Mam Talent!, w którym wystąpiła zdolna, młoda artystka ze Stalowej Woli Olivia Hausner.

Stalowowolanka w finale zaprezentowała się w utworze Pink „All Out of Fight”. Zaprosiliśmy wchodzącą gwiazdę piosenki do naszego studia, by opowiedziała nam o tym, jaka była atmosfera panowała podczas nagrań w studio, jak wyglądały nagrania i jakie ma plany na przyszłość.

Olivia Hausner to młoda i uzdolniona artystka, która od dawna szlifuje nie tylko zdolności wokalne, ale również grę na skrzypcach i fortepianie. Prywatnie jest uczennicą I klasy liceum o profilu biol- chem- mat, ma więc także umysł ścisły, choć to właśnie z muzyką chciałaby związać swoją przyszłość. Oprócz tego, że jest wiele już umie, cały czas doskonali swój warsztat i uczy się pod okiem nauczycieli m.in. w Szkole Muzycznej, Miejskim Domu Kultury oraz Spółdzielczym Domu Kultury.

Zaprosiliśmy Olivię do naszego studia by spytać ją o wrażenia po finale programu Mam Talent!, o to z kim się zaprzyjaźniła, jakie emocje jej towarzyszyły. Zdradziła nam co się zmieniło w jej życiu po programie i jakie są jej dalsze plany. Zachęcamy do obejrzenia naszego wywiadu.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.