Wypadek! 5 osób rannych, w tym 2 dzieci!

Image

Do zdarzenia doszło 18 maja br. około godziny 14:10. Na miejsce przyjechały 3 karetki, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR). Była policja i straż pożarna.

Wypadek miał miejsce w Dąbrowie Rzeczyckiej na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich: DW855 i DW856. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca Toyotą wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym prawidłowo Audi A4, w którym podróżowały kobieta oraz jej matka, a także 2 dzieci w wieku 2 miesiące i 4 lata.

Wskutek zderzenia rannych zostało 5 osób, w tym dzieci. Na miejsce przyjechały radiowozy, PSP i OSP oraz karetki. Do 2- miesięcznego dziecka wezwano śmigłowiec LPR. Ten lądował około 14:45.

Niedługo potem doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Jadący do rannej rodziny mężczyzna, na ul. Brandwickiej, zjechał z jezdni, zerwał łańcuchy oddzielające chodnik od ulicy i uderzył w ogrodzenie. Samochód porzucił na chodniku i korzystając z podwózki dotarł na miejsce wypadku. Na szczęście jemu nic się nie stało, ale po rozbity VW przyjechać musiała laweta.

Droga w Dąbrowie Rzeczyckiej została zablokowana. Na miejsce przybyli policyjni technicy. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.