Stalowowolanka Olivia Hausner w sobotę wystąpi w finale Mam Talent!

Image

W sobotę odbędzie się finał programu Mam Talent! Wśród finalistów znalazła się stalowowolanka Olivia Hausner! Będzie można na nią głosować zarówno SMS-em, jak u przez internet.

W wielkim finale 15. edycji programu Mam Talent! wystąpią: Olivia Hausner, Alicja Andrukajtis i Muza, Oliwia Miś, grupa taneczna Teddy's Army, Bartek Wasilewski, Nina Stec, Michał Skubida, Teo Tomczuk, Filip Drogos, Tymoteusz Sobczyk.

Z tego co udało nam się dowiedzieć Olivia przygotowuje się już do finałowego występu w Warszawie. Ma ona zaplanowane spotkania z trenerem wokalnym. Chce by jej występ w każdej nucie był perfekcyjny. W sobotni wieczór stalowowolanka zaśpiewa zarówno dla publiczności w studiu nagraniowym, jak również dla widzów zgromadzonych przed telewizorami. Jak zawsze będą ją wspierać najbliżsi.

Mamy nadzieję, że podobnie jak podczas castingów, a później półfinału, znów zachwyci publiczność swoim talentem. W ostatnim czasie można było zobaczyć występ Olivii Hausner na żywo podczas Majówki i koncertu, który odbył się na gali wręczenia nagród „Gałązka Sosny”. Występy Olivii za każdym razem były mocno oklaskiwane przez publiczność. Swoim śpiewem artystka podbiła serca widowni. Poniżej można obejrzeć kilka występów Olivii Hausner.

Materiał video

Materiał video

Materiał video

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.