Policjanci zatrzymali 25- latka, który odpowie za pobicie

Image

25- latek zaatakował i pobił 56- latka, który w nocy nie chciał go wpuścić do swojego domu. Mężczyzna tłumaczył swoje postępowanie wypitym wcześniej alkoholem. Nie uchroni go to jednak przed odpowiedzialnością za swoje zachowanie. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia, o 1:00 w nocy, niżańscy policjanci zostali skierowani do jednego z domów znajdujących się na terenie powiatu, gdzie miało dojść do pobicia mężczyzny.

Na miejscu zdarzenia policjanci zastali rannego 56- latka, który oświadczył, że został pobity przez byłego znajomego córki. Powodem jego agresji miało być to, że gospodarz nie pozwolił mu wejść do swojego domu, w którym przebywała młoda kobieta, która nie chciała się z nim spotkać. W pewnym momencie, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, zaatakował właściciela posesji. Uderzył go drewnianą pałką w głowę i wybiegł z podwórka. W wyniku doznanych obrażeń 56- latek trafił do szpitala.

Już następnego dnia niżańscy kryminalni zatrzymali napastnika. Podczas składania wyjaśnień, 25- latek tłumaczył swoje zachowanie tym, że był nietrzeźwy. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Ja.

Do komes63. Jest coś w tym...

~Ola

Gdyby gada wpuścił to jeszcze córkę by zabił a tak to ojciec ja ochronił.. tak się kończy wychowanie przez gry i internet.. a takich młodych agresywnych tylko będzie przybywać.

komes63

Zasada oko za oko , ząb za ząb oszczędziła by pracę "zapracowanym" sędziom ...

komes63

Zasada oko za oko , ząb za ząb oszczędziła by pracę "zapracowanym" sędziom ...