Tak kradną w sklepach. Nie wiedzą, że nie są anonimowi!

Image

Sprawca kradzieży elektronarzędzi w rękach niżańskiej policji.

Zarzut kradzieży usłyszał 52- letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który dwukrotnie ukradł elektronarzędzia w jednym ze sklepów na terenie powiatu niżańskiego. Łączna wartość skradzionego towaru została wyceniona na ponad tysiąc złotych. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o kradzieży elektronarzędzi w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie powiatu niżańskiego. Tydzień później, w tym samym sklepie, doszło do podobnego zdarzenia. Nieznany sprawca, wyniósł za linię kas narzędzia o wartości blisko 1,5 tys. zł.

Jak ustalili niżańscy funkcjonariusze, obu kradzieży dokonał ten sam mężczyzna, a prowadzone w tej sprawie czynności, pozwoliły ustalić i zatrzymać sprawcę. W ubiegły wtorek, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili 52- latkowi zarzuty. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego oświadczył, że zabrane ze sklepu elektronarzędzia od razu sprzedał przypadkowym osobom.

Teraz mężczyzna poniesie konsekwencje swojego zachowania. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Hejhej

Nie wraca się na miejsce zbrodni.... amator

~Jędrek

~nowa GWIAZDA też nie okrada podatnika, on tylko bierze co mu się należy w godzinach pracy.

~nowaGWIAZDA

Moja partia PiS nie kradła.Oni tylko brali bo im się należało

~ersedes

A kto nie kradnie to niech pierwszy rzuci kamien.Teraz tylko glu-pek nie kradnie.To obowiazek cos ukrasc ze sklepu,bo oni lupia nas razem z rzadem w podatkach.