Daniel Obajtek na stalowowolskim targu

Image

Kandydat z listy PiS do Europarlamentu niespodziewanie pojawił się w sobotni poranek na stalowowolskim rynku. Jak się okazuje nie siedzi ukryty na Węgrzech, jak wieść głosi, lecz prowadzi kampanię wyborczą na Podkarpaciu.

Trzeba przyznać, że 48- letni polityk, do niedawna szef Orlenu, został przyjęty przez mieszkańców wręcz entuzjastycznie. Bardzo wiele osób witało się z nim, rozmawiało, a przede wszystkim chciało mieć z nim zdjęcie. Jego pojawienie się w centrum Stalowej Woli wywołało niemałe zamieszanie. Kandydat na europosła spacerował w towarzystwie prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego i wicestarosty powiatu Stanisława Sobieraja. Chętnie odpowiadał na pytania mieszkańców. Ci dziękowali mu za to, że za jego czasów Orlen wspierał sportowców, także paraolimpijczyków, że utworzył paczkę Orlenu i za to, że za jego rządów benzyna nie była droga.

Udało Wam się spotkać Daniela Obajtka w Stalowej Woli?

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~lilka

Koniecznie trzeba zachować tą publikację by potem znowu nie było kręcenia, że to był tylko przypadek spotkania na targowicy owego pana, że nikt go nie reklamował ani nie myslał o tym, ba nawet na dobrą sprawę to tego pana nie znamy... Tak było w 2020 roku tuż przed wyborami 'kopertowymi" gdzie nasz włodarz strzępił język nad wyższością swoją nad innymi samorządowcami o słuszności przekazania spisow wyborców Poczcie Polskiej które wziął i przekazał. Potem zmuszał siebie do połknięcia własnego języka. Reklamowanie się z przestępcą będzie na długo zapamiętane. Panie Nadbereżny czy pan musi rżnąć głupa?

~Edii

Obajtek wygra na Podkarpaciu bo niema z kim przegrać , starcie jedynek i chyba wójtów stawiam na Obajtka. Daniel masz mój głos.

~bzyk89

Trzeba dezynfekować po PIS bo smrodza juz tutaj 8 lat .Na te mordy z pis nie da sie patrzyc.

~nowaGWIAZDA

Po sm-ro-dzi-e PiS-u nie ma potrzeby dezynfekować bo to nic nie pomoże, tylko obfite deszcze coś pomogą.

~nowaGWIAZDA

do oglądacz , dezynfekcje rynku to przeprowadzaliśmy po wizycie na tym rynku polityczyn z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ , sld i psl.

~Oglądacz

Kiedy MZK przeprowadzi akcję dezynfekcji placu targowego po wizycie wójta z Pcimia ? Z wymianą powietrza może być problem , ale dezynfekcja miejsc które ten sołtys odwiedził jest jak najbardziej konieczna !

~nowaGWIAZDA

do pseudo podatnika , ty podatku nigdy grosza nie zapłaciłeś bo gdybyś płacił jakiekolwiek podatki to byś coś w życiu zrozumiał. PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY wszystko co zrobił to dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Po ci idiotycznie szczujesz nie mając o niczym zielonego pojęcia i zerową wiedzę na temat naszego prezydenta. Zrewitalizował całe miasto to dla siebie zrobił czy dla wszystkich mieszkańców STA LOVE J WOLI , pajacu.

~Podatnik

Myślę że dla Lucjusza najważniejszy jest on i partia, mieszkańcy tylko podczas wyborów.

~hero

dzieci poszły tam dla kasy, lepiej żeby one dostały pieniądze niż te tłuste obwarzany...

~bzyk89

Precz z p---i---s---- i===o r===a---m----i.

~ nana

Kandydat dla niedouczonych i nieoczytanych.

~nowaGWIAZDA

Ja mam poglądy prawicowe, ale każda kasa nie śm-ie-rd-zi i każdą przygarnę.

~nowaGWIAZDA

do nowa gwiazda, podróbko prawdziwej ''nowaGWIAZDA'' ja mam poglądy prawicowe i nigdy jednego dobrego słowa i lewactwie i pseudo libertynach nie napiszę. Abym ja kogoś pochwalił to musi sobie ta partia na to zasłużyć.

~mlecz763

obajtek robi wał na na 1 600 000 000 zł
pisowska ciemnota : aLE piS NaM daŁ łOSieMSet złOTYCH a tUSK to SZWAB!

~nowaGWIAZDA

Ja nowa GWIAZDA, naczelny du-po-wła-z w akcji, za to mi płacą, no przecież muszę.Gdy KO mi wiecej zaplaci to bede wychwalal pod niebiosa partie Tuska.

~Szef

Chyba że to nie ta Pani ?

~sZEF

A Pani z CAS (centrum aktywności seniora) bo pełno naiwnych seniorów na hali o tej godzinie ?

~dojna zmiana+

Sama pisowska geriatria i patusy od 800+.

~stwola

A te dzieci to czyje ?

~Jędrek

~nowa GWIAZDA widzę, że ty musisz z siebie codziennie robić id-io-tę i du-po-wła-za. Ja wiem, że okradasz podatnika codziennie, ale przy tym nie musisz dodatkowo śmi-er-dzieć jako włażący.

~nowaGWIAZDA

Ja nowa GWIAZDA, naczelny du-po-wła-z w akcji, za to mi płacą, no przecież muszę.

~nowaGWIAZDA

Pamiętacie mieszkańćy STA LOVE J WOLI jak te media propagandowe szczuli na PANA PREZESA ORLENU DANIELA OBAJTKA ,że uciekł na WĘGRY. A prawda jest taka ,że w ostatnich pół roku nigdy za granicą nigdzie nie był tylko na PODKARPACIU prowadził swoją kampanie wyborczą. Ale deb-le ze szczujni dali się na to nabrać bo ciem-nota we wszystko uwierzy.

~nowaGWIAZDA

Oj hejterzy będziecie się bardzo wstydzić swoich wypocin i szczucia na tego wspaniałego człowieka PANA PREZESA ORLENU DANIELA OBAJTKA. Wszyscy mieszkańcy się bardzo ucieszyli ,że do nas w zeszłą sobotę przyjechał i przyjmowano go na rynku z największym szacunkiem. Kiedy musiał już opuścić nasz rynek wielu mieszkańców na siłę chciało go u nas zatrzymać. Ta wizyta przejdzie do historii naszego miasta jako wielki sukces PiS w naszym mieście.

~nowaGWIAZDA

do emeryta e 2rds, widzisz jaki wspaniały i wielki był prezes ORLENU PAN DANIEJ OBAJTEK mimo ,że mieliśmy najtańsze paliwo w całej unii europejskiej on jako prezes co roku do budżetu państwa potężne miliardy złotych nam zarabiał a ty dziadu plujesz na niego.

~nowaGWIAZDA

do emeryta e 2rds, widzisz dziadku dla mnie każdy może zostać prezesem spółki państwa byle by ta spółka przynosiła dochody nawet sam ''nowaGWIAZDA''. Bo po mamy takie spółki państwa aby nas POLAKÓW bogaciły jako kraj. Ty dziadku o ekonomii nie masz zielonego pojęcia więc najlepiej zrobisz jak będziesz bardzo cichutko siedział na tym por-talu.

~nowaGWIAZDA

do jędrek, kicka emerycie wracaj do swego poprzedniego nicka e 2rds i nie kompromituj się swoimi wypocinami bo na kilka kilometrów czuć twój smrodek. Po to mamy spółki państwa aby POLAKOM co roku majątek przynosiły a w latach nierządu peło i psl, wszystkie spółki państwa grosza nam nie przyniosły dlatego piniedzy nie było i miało nie być. Dobrze ,że do władzy PiS mądrzy POLACY w latach 2015 do 2023 przywrócili i zrobiliśmy największy postęp w dziejach POLSKI.

~Rst

Nic nie kupił?

~Rst

Nic nie kupił?

~Mirek

Tak to wygląda, że ten przekręt nagrywał wszystko bez wiedzy i zgody ludzi, a sam miał pretensje, że Pegasusem go nagrywali

~Baba

Kapucha, sałata, lucjusz, obajtek. Pasują do siebie.