Tydzień Bibliotek w Stalowej Woli

Image

Ruszył XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, któremu w tym roku przyświeca hasło „Biblioteka – miejsce na czasie”. Tydzień Bibliotek w Stalowej Woli zaczynamy od wystawy w Bibliotece Głównej „Marzenia bibliotekarzy ukryte w tytułach książek”.

Czytelnicy odwiedzający Bibliotekę Główną będą mieli okazję obejrzeć również nietypową kolekcję podpórek do książek. Z kolei w Filii nr 2 czekają na czytelników krzyżówki, wykreślanki i łamigłówki związane z patronami roku 2024 oraz wystawa książek „Dzień słońca i kosmosu”.

- Dziś wyjątkowy dzień dla bibliotek i bibliotekarzy. Wszystkim koleżankom i kolegom pracującym w bibliotekach życzymy wszystkiego dobrego! Satysfakcji z wykonywanej pracy i niekończących się pokładów kreatywności, aby nigdy nie zabrakło czytelników, a także spełnienia marzeń, zarówno tych zawodowych, jak i osobistych – mówi Beata Życzyńska, dyrektor stalowowolskiej MBP.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Apolityczny

W MEDIACH MILCZĄ!!!
Dzisiaj opuścili ambasadę w Rosji, ambasador USA, CZECH I NIEMIEC, wiedzcie jedno jak ambasadorzy uciekają to mamy 2-3 dni i konflikt !
Będziemy wgniatać Putina.