Zdarzenie drogowe z udziałem quadu

Image

Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w miejscowości Szwedy. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca quadem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, 18-letnia kierująca oraz jej 17-letni pasażer, zostali przetransportowani do szpitala.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem quada w miejscowości Szwedy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia drogowego wynika, że 18-letnia kierująca quadem jadąc drogą w miejscowości Szwedy w gm. Jarocin, straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała z jezdni uderzając w przydrożne drzewo.

W wyniku doznanych obrażeń, kierująca oraz jej 17-letni pasażer, zostali przetransportowani do szpitala. Kierująca czterokołowcem była trzeźwa. W celu ustalenia stanu trzeźwości u pasażera, została pobrana od niego krew do badań.

Policjanci apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze, szczególnie w trakcie powrotów z weekendu majowego. Zachowajmy szczególną ostrożność i pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =