Prezenty przeżycia - postaw na emocje

Image

W dzisiejszym świecie niewiele mamy czasu na realizację szalonych pomysłów, skrytych pasji i wspólną realizację marzeń. Doskonałą okazją na to, by podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego, na co nigdy sama by się nie zdecydowała jest moment, w którym stajemy przed wyborem prezentu. Bez względu na to, czy okazją są urodziny, imieniny czy jubileusz, mamy ogromne pole do popisu. Dzisiaj nie trzeba już ograniczać się do sztampowych prezentów typu bombonierka i kwiaty- dziś coraz chętniej w zamian za nie wybieramy niepowtarzalne przeżycia, które budują wspaniałe wspomnienia. Poznaj ofertę Katalogu Marzeń i wybierz wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby!

Idealny prezent - czyli jaki?

Okazji do wręczania prezentów bliskim jest w ciągu roku całe mnóstwo. Urodziny, imieniny, święta, prezent na Dzień Dziecka czy rocznicę. Przykłady można mnożyć godzinami. Każdy stara się, by prezent był jak najlepiej dopasowany do gustu i preferencji bliskiej osoby. Często stawiamy na sprawdzone rozwiązania- czekoladki, nowa para skarpet, bukiet kwiatów. To prezenty bardzo praktyczne, sprawdzą się zawsze, jednak nie są niczym, co jakoś szczególnie zapadnie w pamięć. A gdyby tak zamiast materialnych przedmiotów, które wylądują w szufladzie lub na półce, postawić na wyjątkowe przeżycie? Taką przygodę, która pozostanie w pamięci na całe życie? To możliwe dzięki ofercie marki Katalog Marzeń, stawiającej na przeżycia w zamian za prezenty materialne. Ten pomysł cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób świadomie rezygnuje z materialnych prezentów na rzecz przeżyć uważając, że to właśnie takie wyjątkowe chwile są najlepszym podarunkiem szczególnie dziś, w zabieganym świecie.

Wyjątkowy prezent dla męża i żony

Szukasz prezentu dla drugiej połowy i chcesz, by był on niezapomniany? Idealny prezent dla żony to np. kurs gotowania, o ile oczywiście, lubi gotować. Z pewnością spodoba się jej także bilet na koncert ulubionego zespołu, voucher do SPA czy kobieca sesja zdjęciowa. Świetny prezent dla męża, który uwielbia wyrzut adrenaliny to np. skok spadochronowy, lot szybowcem czy gokarty. Możliwości jest całe mnóstwo. Jeżeli prezent ma zostać wręczony z okazji np. rocznicy ślubu, warto zaplanować romantyczną kolację we dwoje- takiego przeżycia z pewnością się nie zapomina i będzie się je wspominać z ogromnym sentymentem przez całe życie.

Oryginalny prezent dla rodziców

Prezent dla rodziców musi być wyjątkowy! Odpowiedni prezent na dzień matki to np. zabieg czekoladowy, klasyczny masaż czy degustacja win połączona z warsztatami z sommelierem. Prezent na dzień ojca to np. lot szybowcem czy degustacja whisky. Jeżeli nie masz pewności, że dany prezent spodoba się osobie obdarowywanej, możesz postawić na Pakiet Marzeń, który obejmuje setki wspaniałych atrakcji do wyboru. Pomysłowe prezenty w formie przeżyć sprawią ogromną radość bliskiej osobie, bez względu na to, na jaką okazję będą wręczone. To o wiele lepsze niż kolejny przedmiot, który jedynie stoi na półce i zbiera kurz.

Prezenty-przeżycia doskonałe na różne okazje

Prezenty - przeżycia w Katalogu Marzeń pozwolą uczcić wyjątkowe chwile w niebanalny sposób. W naszej kolekcji znajdziesz tysiące możliwości, które dopasujesz do indywidualnych preferencji swoich bliskich. Możesz postawić na ekstremalne przeżycia, ale także na prezent związany z pasją i zainteresowaniami bliskiej osoby. Taki upominek pozwoli jej poczuć się wyjątkowo. Warto pamiętać, że to właśnie wspólne przeżycia budują najpiękniejsze wspomnienia. A w prezentach chodzi przecież o to, by wspominać je kiedyś z uśmiechem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Luiza

Fajne są różnego rodzaju vouchery, ale jak np kwiaty z poczty kwiatowej dostałam to też mega się ucieszyłam ;)