Coraz bliżej realizacji budowy chodnika w stronę galerii handlowej

Image

Wkrótce zostanie wyłoniony wykonawca, który zajmie się budową chodnika przy drodze łączącej ul. Działkową z galerią handlową na ul. Chopina.

Do Stalowowolskiego Centrum Usług Wspólnych wpłynęły 3 oferty na to zadanie. Najniższą z nich złożyła firma z Niska (748,5 tys. zł). Kolejną nadesłało przedsiębiorstwo drogowe ze Staszowa (884,6 tys. zł) oraz inna firma z Niska (857,3 tys. zł). Miasto na ten cel chciałoby wydać 800 tys. zł. Tyle też jest zabezpieczone na ten cel w budżecie. Trwa analizowanie ofert.

- Bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta jest dla nas priorytetem. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, dbając o poprawę infrastruktury drogowej. Budowa chodnika i oświetlenia na tym odcinku drogi, to krok w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa oraz wygody wszystkim korzystającym z tej trasy- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Budowa chodnika zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo pieszych, którzy przemieszczają się w stronę galerii handlowej po jezdni. Teraz są oni wyprzedzani przez samochody, motocyklistów i innych użytkowników dróg.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =