Zdarzenie z udziałem 3 pojazdów w Zarzeczu

Image

Niżańscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do jakiego doszło w Zarzeczu. Kierujący fiatem, holował ciągnik rolniczy z podpiętym wozem konnym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z peugeotem. 41-latek, kierujący holowanym ciągnikiem nie miał uprawnień do kierowania, a w swoim organizmie miał ponad 1,5 promila.

Wczoraj przed południem, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Zarzecze, z udziałem dwóch pojazdów osobowych oraz ciągnika rolniczego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym fiatem, 82-letni mężczyzna, holując za sobą ciągnik rolniczy z podpiętym wozem konnym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej osobowym peugeotem. 49-latka, jechała od miejscowości Wólka Tanewska w kierunku miejscowości Zarzecze i będąc na skrzyżowaniu, uderzyła w ciągnięty za fiatem ciągnik rolniczy, który nagle wyjechał na jej pas ruchu.

W wyniku tego zdarzenia, kobieta trafiła do szpitala. Kierującemu fiatem oraz kierowcy holowanego ciągnika, nic się nie stało.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 41-latek kierujący holowanym ciągnikiem, miał ponad 1,5 promila alkoholu w swoim organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a sprzęt którym kierował, nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz ubezpieczenia.

Kierowca fiata oraz ciągnika rolniczego za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =