Olivia Hausner w finale Mam Talent!

Image

W sobotni wieczór stalowowolska artystka Olivia Hausner wystąpiła w półfinale programu Mam Talent.

Olivia wykonała utwór Olivii Rodrigo – „Traitor” podbijając serca jurorów, publiczności oraz widzów! Oglądając jej występ można było zobaczyć jak subtelną artystycznie jest osobą i jak przeżywa każdą frazę, którą śpiewa. Oprócz stalowowolanki w programie wystąpiło 9 innych artystów, którzy zadziwili umiejętnościami tanecznymi, sportowymi, muzycznymi, jak również sztuczkami magicznymi. Konkurencja była więc mocna.

Występy oceniali: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Jednak to głosy widzów były najważniejsze. Najwięcej z nich dostali: Olivia Hausner, Tymoteusz Sobczyk i grupa Teddy's Army. Do finału jako pierwszy wszedł tancerz Tymoteusz Sobczyk. O drugim miejscu zadecydowali jurorzy. I choć nie byli jednomyślni, to jednak Agnieszka Chylińska i Marcin Prokop postawili na Olivię Hausner. Teddy's Army otrzymało głos jedynie Julii Wieniawy.

Teraz z niecierpliwością czekamy na występ w finale. Sam udział w tym gronie to już najwyższa wygrana i ogromny zaszczyt. Wiadomo, że finaliści Mam Talent zostawali później znanymi artystami. Nie ma wątpliwości, że Olivka już do nich należy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.