Tężnia tylko w dobrą pogodę?

Image

W ostatnim czasie do naszej redakcji trafiło kilka sygnałów w sprawie działania tężni. Mieszkańcy zastanawiali się dlaczego w niektóre dni tężnia nie działa. Miasto wyjaśnia całą sprawę.

W związku z licznymi zapytaniami Mieszkańców o działanie tężni solankowej w Parku Jordanowskim, Urząd Miasta Stalowej Woli informuje, że tężnia jest sprawna i czynna codziennie w godz. 8:00 - 20:00, w czasie dobrych warunków atmosferycznych. Tężnia jest w pełni zautomatyzowana i posiada czujniki deszczu i wiatru, które wyłączają jej działanie w czasie złych warunków pogodowych. Ma to zapobiec zniszczeniu flory znajdującej się w pobliżu, przez działanie słonej wody, która może być rozprzestrzeniana przez wiatr lub deszcz- informuje miasto Stalowa Wola.[/i]- informuje miasto Stalowa Wola.

Czy byliście już w Ogródku Jordanowskim i korzystaliście z tężni solankowej? My ze swojej strony możemy powiedzieć, że czegoś takiego w Stalowej Woli brakowało. Zachęcamy tych, którzy jeszcze nie korzystali z tężni by zrobić sobie spacer i odwiedzić park.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =