Zderzenie 3 aut

Image

Do zderzenia 3 aut doszło w środę 17 kwietnia br. na ul. Chopina. Droga została całkowicie zablokowana. Policja skierowała ruch na objazdy ul. Poniatowskiego.

Zdarzenie miało miejsce około 15:30 przed wjazdem na rozwadowską górkę. W kolumnie pojazdów stało czekając na zmianę świateł kilka aut. Kierujący samochodem marki Chevrolet Cruze (RST) nie zachował należytej ostrożności i uderzył w stojącą Toyotę Auris (RTA), a ta popchnięta wjechała w terenówkę marki Nissan Patrol (RST). Sprawca próbował wprawdzie zjechać na lewy pas, by uniknąć kolizji, ale nie zdążył doprowadzając do karambolu. Najwyraźniej dołączając do kolumny samochodów po prostu się zagapił.

Na miejsce przyjechała Policja, 2 wozy straży pożarnej. Jako że kierująca Toyotą zgłosiła, że źle się poczuła, wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń, a zdarzenie można było zakwalifikować jako kolizję.

Oba pasy ul. Chopina w kierunku rozwadowskiej górki zostały zablokowane. Policja kierowała ruch w ul. Poniatowskiego. Do transportu dwóch uszkodzonych aut wezwano lawety. Na ulicę wyciekły płyny eksploatacyjne. Strażacy zneutralizowali je sorbentem.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.