Wzdłuż ul. Działkowej powstanie długo wyczekiwany chodnik

Image

Do galerii handlowej na Chopina wkrótce dojdziesz oświetlonym chodnikiem. Chodzi o drogę serwisową, która biegnie obok obwodnicy Stalowej Woli.

To dobra wiadomość dla działkowców oraz mieszkańców bloków na Skarpie. Ze względu na brak chodnika piesi poruszali się w kierunku galerii po jezdni, co stwarzało duże niebezpieczeństwo, zwłaszcza przy złej pogodzie.

Gdyby droga należała do miasta, to pewnie już dawno na tym odcinku powstałby chodnik, jednak ze względu na to, że droga jest we władaniu GDDKiA, miasto musiało z jej właścicielem dojść do porozumienia.

- Bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta jest dla nas priorytetem. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, dbając o poprawę infrastruktury drogowej. Budowa chodnika i oświetlenia na tym odcinku drogi, to krok w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa oraz wygody wszystkim korzystającym z tej trasy- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Po tym jak miasto powierzy wykonawcy budowę chodnika wraz z oświetleniem, będzie on miał 4 miesiące na zrealizowanie wszystkich prac.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =