Czy warto wykorzystać Shopify w e-commerce?

Materiał zewnętrzny Image

Prowadzenie własnego sklepu wiąże się z wieloma obowiązkami, które czasem trudno jest zrealizować samodzielnie Wybierając platformę e-commerce możemy skorzystać z usług zewnętrznego dostawcy płatności, bez problemu podłączyć opcje dostawy do sklepu, a także uniknąć potencjalnych opłat transakcyjnych. Czy warto wykorzystać Shopify do budowy naszego sklepu online? Jaki plan wybrać?

1. Czym jest Shopify?

2. Kiedy warto skorzystać z Shopify?

3. Shopify cennik - jaki plan wybrać?

Czym jest Shopify?

Platformy e-commerce cieszą się bardzo dużą popularnością, głównie ze względu na dużo mniejszy koszt uruchomienia sklepu w stosunku do samodzielnego założenia i uruchomienia strony. Dodatkowym atutem jest również fakt, że nie musimy dbać o takie kwestie, jak forma przyjmowania płatności, dostawcy płatności czy też kurierzy, ponieważ platformy e-commerce udostępniają nam odpowiednie wtyczki pozwalające na szybką implementację. O ile Shopify nie jest jeszcze produktem szeroko znanym w naszym kraju, coraz więcej sklepów decyduje się na migrację na tę platformę. Jeżeli poszukujemy bezpiecznego i prostego w obsłudze miejsca na nasz biznes, założenie sklepu na Shopify jest zdecydowanie opcją wartą rozważenia.

Kiedy warto skorzystać z Shopify?

Rozpoczęcie sprzedaży na bazie platformy e-commerce jest polecane szczególnie dla osób, które dopiero startują w tej dziedzinie i nie mają jeszcze zbyt wielu zasobów na tworzenie swojej marki. Jest to opcja zdecydowanie bardziej ekonomiczna, niż klasyczne postawienie sklepu własnymi siłami. Dodatkowo też możemy korzystać z wielu uproszczeń, jak szablony graficzne, Shopify payments, czy jasno określone opłaty transakcyjne za zakupy klientów. Jeżeli chcemy zacząć prowadzenie sklepu online z Shopify, pierwszym krokiem będzie wybranie odpowiedniego planu - to od niego zależy, jak dużo funkcjonalności będziemy mieli pod ręką oraz z jaką opłatą będziemy musieli się liczyć.

Shopify cennik - jaki plan wybrać?

Shopify cennik przewiduje wiele różnych opcji płatności, które zostały dopasowane do potrzeb sprzedawców o różnym charakterze i zasięgu prowadzonego sklepu. Dzięki dużej elastyczności nie musimy obawiać się, czy będziemy w stanie znaleźć coś dla siebie - pakiet podstawowy Starter możemy mieć już za 5 dolarów miesięcznie. Przed wybraniem odpowiedniej dla nas opcji warto nie tylko dokładnie przejrzeć wszystkie ceny planów Shopify Plus, ale również to, co w ich ramach otrzymujemy. Dzięki temu unikniemy konieczności rozszerzania pakietu i związanych z tym dodatkowych opłat.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =