Przy ul. PCK powstanie nowy parking

Image

Miasto planuje przebudowę parkingu przyblokowego przy ulicy PCK 4 w Stalowej Woli. Projekt obejmie szeroki zakres działań, mających na celu stworzenie bardziej funkcjonalnego i bezpiecznego miejsca dla mieszkańców.

– Przebudowa parkingu przy ulicy PCK 4 to kolejny krok w naszych wysiłkach mających na celu stworzenie bardziej funkcjonalnego i estetycznego miasta. Jest to inwestycja, która poprawi komfort życia naszych mieszkańców i uczyni Stalową Wolę jeszcze atrakcyjniejszym miejscem do życia- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

W ramach tego zadania planowane są kompleksowe prace obejmujące: przebudowę miejsc postojowych, z uwzględnieniem optymalizacji układu parkingu, modernizację drogi manewrowej, mającą na celu ułatwienie ruchu pojazdów, budowę nowego chodnika, zapewniającego bezpieczne połączenie dla pieszych, montaż obiektów małej architektury, które wzbogacą estetykę miejsca oraz poprawią jego funkcjonalność, przebudowę oświetlenia parkingu, zwiększając jego widoczność i zapewniając bezpieczeństwo w godzinach wieczornych oraz przebudowę i zabezpieczenie sieci infrastruktury technicznej, obejmujące m.in. budowę kanalizacji deszczowej oraz zabezpieczenie sieci elektroenergetycznych, co przyczyni się do zrównoważonego rozwoju miejskiego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =