WIELKIE OTWARCIE! Stalowa będzie Stylowa - Moda Męska VILLARO od 13 kwietnia na ulicy Edukacji!!

Image

Stalowa Wola już niebawem będzie STYLOWA, a wszystko dzięki marce Villaro, która już 13 kwietnia otwiera swój nowy salon przy ul. KEN 11.

W związku z tym szykuje się duże wydarzenie, które może zmienić standardy mody męskiej w regionie. Villaro to nie tylko sklep, w którym królują najnowsze trendy w męskiej modzie, ale przede wszystkim miejsce z niepowtarzalną atmosferą, która sprawi, że zakupy staną się prawdziwą przyjemnością. [p]13 kwietnia w sobotę na KEN 11 będzie głośno i wesoło, a na przybyłych gości będzie czekać wiele niespodzianek i atrakcji.

Villaro to marka, która zdobyła zaufanie klientów w wielu miejscach w Polsce. Teraz, w Stalowej Woli, będzie miała okazję podbić serca lokalnej społeczności. Znajdziecie tu dziesiątki modeli garniturów, setki wzorów koszul, odzież wierzchnią i niezbędne dodatki, wszystko w cenach producenta i promocjach, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Firma Villaro zawsze chętnie integruje się także z lokalną społecznością, angażując się we wszelkie inicjatywy w mieście oraz wspierając sport. Nie mogli zatem pominąć naszej drużyny piłkarskiej - Stal Stalowa Wola, której to stali się sponsorem.

Wiosna w pełni, co oznacza, że wielkimi krokami nadchodzi sezon komunijny i ślubny. Zatem to idealny moment, by odwiedzić Salon Villaro, gdzie znaleźć można odpowie ubrania na te wyjątkowe okazje i do tego w najlepszych cenach. Szczególnie zapraszamy na dzień otwarcia, który obfitować będzie w atrakcje, promocje, specjalne rabaty, niespodzianki i gratisy. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku i szampana, by uczcić ten wyjątkowy moment w jak najbardziej huczny sposób!

Wielkie otwarcie salonu Villaro już 13 kwietnia przy ul. KEN 11 - a już dziś zakupy można zrobić online – www.villaro.pl

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona