Agnieszka Kobylarz wygrywa wybory na wójta Gminy Bojanów

Image

W wyborach na stanowisko wójta gminy Bojanów zwyciężyła dotychczasowa sekretarz gminy, Agnieszka Kobylarz, zdobywając poparcie 62,01% wyborców, czyli 2135 osób. Kobylarz pokonała konkurenta, Sławomira Serafina, który rządził gminą przez ostatnie 18 lat.

Agnieszka Kobylarz odniosła sukces wygrywając z komitetem wyborczym „Po stronie mieszkańców”. Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, gdzie zaliczyła studia na dwóch fakultetach: Prawo i Administracja. Jej zwycięstwo wyraźnie podkreśla zaufanie, jakim cieszy się wśród mieszkańców gminy oraz umiejętności i kompetencje, które teraz będzie miała okazję wykorzystać pełniąc nową, odpowiedzialną funkcję.

Przegrany w tych wyborach Sławomir Serafin, związany z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim jako naukowiec z tytułem doktora prawa, nie zdołał obronić swojej pozycji. Startując z komitetu wyborczego "Wyborcy Wspólnie dla Rozwoju", otrzymał poparcie na poziomie 37,99% co przekłada się na 1315 oddanych na niego głosów.

Zmiana na stanowisku wójta Gminy Bojanów zapowiada nowy rozdział w życiu społeczności lokalnej, w którym Agnieszka Kobylarz będzie miała okazję wprowadzić swoje wizje i projekty na rzecz rozwoju gminy. Jednocześnie warto docenić dotychczasową pracę Sławomira Serafina, który przez wiele lat pełnił tę funkcję, wnosząc swoje doświadczenie i zaangażowanie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.