Kamila Piech wygrała w Sądzie z portalem!

Image

Jeden z portali internetowych oskarżył radną Sejmiku Województwa Podkarpackiego, a zarazem kandydatkę do Sejmiku w nadchodzących wyborach, o łamanie prawa. Dziś sąd nakazał autorowi artykułu publiczne przeprosiny. Kamila Piech jest prawnikiem i nie ma problemów z prawem.

Rozprawa odbyła się 5 kwietnia br. w trybie wyborczym. Kamila Piech na swoim profilu facebookowym poinformowała o jej wyniku.

Sz. P. Wyborcy !!!

Z ogromną satysfakcją informuję, iż w dniu dzisiejszym Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu I Wydział Cywilny rozpoznając mój wniosek w trybie wyborczym przeciwko Piotrowi Janowi Kani w trybie art. 111 Kodeksu wyborczego, w sprawie ozn. sygn. akt I Ns 55/24 nakazał mu sprostowanie nieprawdziwych, niezgodnych z rzeczywistością i naruszających moje dobra osobiste informacji zawartych w artykule z 3.04.20224 r. zamieszczonym pod adresem https://nizanskie.info/.../7470_kamila-piech-stanie-przed... (dostęp do art. na dzień 5.04.2023), nakazując również publikację przeprosin pod moim adresem za wypowiedzi naruszające moje dobra osobiste, w szczególności w zakresie braku strzeżenia praworządności, dyskwalifikacji politycznej, jako radnej i reprezentanta społeczności w strukturach samorządowych. W uzasadnieniu Sąd podkreślił, iż autor artykułu działał celowo, aby nieprawdziwie przedstawić mnie jako osobę skonfliktowaną z prawem. Sprawiedliwość zwyciężyła !!!

Dziękuję Panu Mecenasowi Rafał Choroszyński oraz Pracownikom Kancelarii Pana Mecenasa, za nieocenioną, merytoryczną i niezwykle profesjonalną pomoc w drodze po prawdę przed Sądem.

Dziękuję Państwu, że jesteście ze mną. To daje siłę aby iść po zwycięstwo!- napisała radna Sejmiki Województwa Podkarpackiego Kamila Piech.

Więcej na ten temat można przeczytać na facebooku Kamili Piech TUTAJ.

Kamila Piech jest liderem z numerem 2 na Liście PiS do Sejmiku Województwa Podkarpackiego ze Stalowej Woli i Powiatu Stalowowolskiego/ okręg 3.

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.