Ona ma talent. Złoty przycisk dla Olivii Hausner! Tylko u nas wywiad z półfinalistką z Mam talent!

Image

Za nami najnowszy odcinek programu TVN „Mam talent”. Biorąca w nim udział stalowowolanka Olivia Hausner zachwyciła publiczność, jury i prowadzących. Złoty przycisk naciśnięto bez wahania.

Popłynęły łzy, był zachwyt i zasłuchanie. Piosenka Adele w wykonaniu Olivii Hausner poruszyła wszystkich. Trudno powiedzieć kto bardziej przeżył ten występ: rodzice, siostry, czy jury. Prowadzący Jan Pirowski był pewien, że taki talent musi pofrunąć prosto do półfinału. Przycisk uruchamiany jest tylko w wyjątkowych sytuacjach, tylko dla najlepszych. Olivia i jej talent to niepodważalna okazja do jego wykorzystania. Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop i Julia Wieniawa nie mieli wątpliwości.

Olivia Hausner zaśpiewała piosenkę swojej idolki muzycznej Adel, a także akompaniowała sobie grając na skrzypcach. Wybrała utwór „Love In The Dark”.

- Trzeba powiedzieć, że na taki występ czekałem w tym programie. Olivka, chciałem cię zapytać, czy nie chcesz być w półfinale? Myślę, że ten półfinał po prostu ci się należy- powiedział Jan Pirowski zapraszając stalowowolską artystkę do wciśnięcia razem z nim złotego przycisku.

A my mamy dla Was niespodziankę. Na gorąco, prosto po występie, Olivia Hausner opowiada jak było na przesłuchaniach i jak to jest być gwiazdą, której talent robi takie zamieszanie na jednaj z największych scen dla talentów. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z naszą Olivią!

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.