Pozytywna Drużyna Nadbereżnego do Rady Miasta

Image

Prawo i Sprawiedliwość to komitet, który jako pierwszy przedstawił swoją drużynę do Rady Miasta Stalowa Wola oraz kandydatki do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Są gotowi by pracować na rzecz społeczności lokalnej, mają program, zapał, chęci i kompetencje by zmierzyć się z wyzwaniami nowej kadencji.

WSPÓLNIE DLA ROZWOJU STALOWEJ WOLI

28 lutego 2024 roku, podczas konferencji prasowej, Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli, a także lider drużyny PiS w wyborach samorządowych, przedstawił jako pierwszy w mieście pełne listy do Rady Miasta Stalowa Wola oraz Sejmiku województwa Podkarpackiego. Hasło, które przyświecać ma kampanii brzmi: Wspólnie dla rozwoju Stalowej Woli.

To pozytywna drużyna, złożona z osób, którym przyświeca idea budowania miasta silnego, nowoczesnego i rozwijającego się. Znalazły się w niej osoby ambitne, doświadczone samorządowe, ale i takie ze świeżym spojrzeniem na ówczesne problemy. Spotkanie poprowadzili Agnieszka Fietko i Aleksander Kapuściński.

7 KWIETNIA MIESZKAŃCY ZDECYDUJĄ O LOSIE MIASTA

Czy miasto czeka dalszy rozkwit, kontynuacja drogi rozwoju, czy może zastój lub co gorsze, zrobi krok w tył marnując swoje szanse? O tym zdecydują sami mieszkańcy Stalowej Woli idąc do urn wyborczych. Czy do dekady rozwoju dołączą kolejne dobre lata? Przyszłość to praca i trud, który warto podjąć dla mieszkańców, ale trzeba mieć plan i odwagę by iść naprzód.

Mówią o sobie: Jesteśmy właśnie taką drużyną, drużyną ludzi otwartych, pozytywnych, pełnych pomysłów, pasji i energii dla Stalowej Woli. Mamy również wyraźnego lidera, dobrego gospodarza, który przez ostatnie lata udowodnił swoją skuteczność i wiarygodność w ambitnym planie rozwoju Stalowej Woli, prezydenta, który wspólnie z mieszkańcami każdego dnia zmieniał Stalową Wolę, prezydenta Lucjusza Nadbereżnego, który jak mówią sami mieszkańcy, pozostał Luckiem ze stalową wolą w sercu i działaniu.

Obrazek

Obrazek

LIDER DRUŻYNY PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI O SWOJEJ DRUŻYNIE

- To drużyna osób, które chcą z energią, z pasją, oddaniem działać na rzecz najwspanialszego miasta na świecie jakim jest Stalowa Wola, bo to właśnie to miasto, Stalowa Wola dla nas wszystkich jest tym wyjątkowym miejscem, miejscem, w którym żyjemy, miejscem, które nas inspiruje i które daje nam tą siłę abyśmy wspólnie z mieszkańcami mogli dokonywać tej istotnej zmiany, aby Stalowa Wola każdego dnia mogła być miejscem, które powoduje, że jesteśmy dumni z tego, że tu żyjemy. Ta pozytywna drużyna, która dzisiaj będzie zaprezentowana mieszkańcom Stalowej Woli, to grupa osób bardzo różnych, można powiedzieć nawet kontrastowych, ludzi w różnym wieku, o różnym doświadczeniu, i młodszych, i starszych, i tych, którzy startują po raz pierwszy do samorządu, i tych, którzy mają już bardzo bogate doświadczenie samorządowe, tych, którzy pracują zawodowo lub są na emeryturze, tych, którzy mają dzieci, wnuczęta, i tych którzy są jeszcze samotni, którzy wchodzą w dorosłe życie, tych, którzy pracują w sektorze prywatnym, publicznym, komunalnym, osoby, które każdego dnia z pasją wychowują młode osoby, które oddają siebie w służbie na rzecz drugiego człowieka będąc pielęgniarkami, będąc żołnierzami Wojska Polskiego, to osoby, które w swojej codziennej działalności poprzez dbałość o zieleń Miasta Stalowej Woli, o kulturę, edukację, piękno, dbałość i troskę o drugiego człowieka, rozwój przedsiębiorczości, prowadzenie własnych firm stanowią krajobraz Miasta Stalowej Woli. Chcemy dzisiaj przedstawić wyjątkową, pozytywną drużynę dla Miasta Stalowej Woli, ludzi, którzy odzwierciedlają to, jakie jest miasto, bo taka powinna być Rada Miejska w Stalowej Woli, pokazująca właśnie ten krajobraz różnic, czasami nawet poglądów, ale jedno w nas jest wspólne, to jest to, co mamy w sercu, to, co mamy w działaniu i jest to Stalowa Wola- powiedział Lucjusz Nadbereżny.

Jak podkreślił lider, jego różnorodna drużyna gwarantuje kompleksowe spojrzenie na potrzeby całej społeczności stalowowolskiej. Do niej należą również kandydatki do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, najważniejszego organu samorządowej władzy regionalnej, gdzie ruszają właśnie fundusze dla Podkarpacia.

- Tak bardzo jest istotne, abyśmy mieli silnych ambasadorów w Sejmiku, bo tam będą środki do tego, aby Stalowa Wola mogła się nadal dynamicznie rozwijać- mówił Lucjusz Nadbereżny.

DRUŻYNA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

SEJMIK WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Obrazek

Kamila PIECH


Obrazek

Renata KNAP


RADA MIASTA STALOWA WOLA

OKRĘG WYBORCZY NUMER 1

Obrazek

Obrazek

1. Lucjusz NADBEREŻNY


Obrazek

2. Paweł MADEJ


Obrazek

3. Łukasz DUREK


Obrazek

4. Damian BRYK


Obrazek

5. Ilona KACZMAREK


Obrazek

6. Andrzej KOCHAN


Obrazek

7. Agnieszka FIETKO


Obrazek

8. Maria CHOJNACKA


Obrazek

9. Iwona BIENIAS


OKRĘG WYBORCZY NUMER 2

Obrazek

Obrazek

1. Stanisław SOBIERAJ


Obrazek

2. Elżbieta KULPA


Obrazek

3. Piotr RUT


Obrazek

4. Aleksander KAPUŚCIŃSKI


Obrazek

5. Grzegorz MĘCIŃSKI


Obrazek

6. Alina SŁOMA


Obrazek

7. Grzegorz TRACZ


Obrazek

8. Urszula TATYS


OKRĘG WYBORCZY NUMER 3

Obrazek

Obrazek

1. Agata KRZEK


Obrazek

2. Jan SIBIGA


Obrazek

3. Mariusz BAJEK


Obrazek

4. Tomasz WOSK


Obrazek

5. Ewa ZBARASZEWSKA


Obrazek

6. Monika KŁOSOWSKA


Obrazek

7. Witold MICHALSKI


OKRĘG WYBORCZY NUMER 4

Obrazek

Obrazek

1. Karolina PALEŃ


Obrazek

2. Piotr WALCZYK


Obrazek

3. Wiesław SIEMBIDA


Obrazek

4. Stanisław ŁAŃCUCKI


Obrazek

5. Adam KROTOSZYŃSKI


Obrazek

6. Marta WAWRZYŃCZAK


Obrazek

7. Agnieszka GRABOWSKA- SOWA


- Startujemy z przesłaniem: Wspólnie dla Stalowej Woli, dlatego, że chcemy realizować tę piękną, polską zasadę: ZGODA BUDUJE. Chcemy budować wspólnotę, która będzie tworzyła tę unikalną wartość miasta, wspólnotę, która wzajemnie się szanuje, miasta otwartego, przyjaznego, a to jest ten fundament, abyśmy mogli myśleć o rozwoju. Jeżeli między nami będzie zgoda, jeżeli władze samorządowe nie będą traciły czasu na niepotrzebne kłótnie, co nie oznacza, że nie będziemy dostrzegać, czy widzieć krytycznych spraw, które wymagają zmiany w Stalowej Woli, bo startujemy po to, aby zmieniać Stalową Wolę, ale w sposób konstruktywny, wspólnotowy, aby w zgodny sposób budować piękno naszego wspaniałego miasta jakim jest Stalowa Wola. Naszym wspólnym hasłem jest: Wspólnie dla rozwoju Stalowej Woli- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona