Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 64-latka, który groził rodzinie

Image

Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 64-latka, który groził swojej rodzinie.

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że agresywny mężczyzna grozi domownikom. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego.

Pod wskazanym adresem, funkcjonariusze zastali zgłaszającą, która poinformowała, że obawia się o bezpieczeństwo, ponieważ jeden z członków rodziny, grozi pozostałym domownikom. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna ma przy sobie tzw. „wiatrówkę”. Policjanci poszli do wskazanego przez kobietę pomieszczenia, w którym znajdował się napastnik. Na ich widok, mężczyzna zaczął nerwowo sięgać za pas, jednak mundurowi uniemożliwili mężczyźnie ewentualne dobycie ukrytej broni.

Po obezwładnieniu mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim „wiatrówkę”, którą rozładowali i zabezpieczyli. Ponadto okazało się, że 64-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu niżańskiego został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =