37- latek usłyszał 7 zarzutów

Image

Policjanci z niżańskiego referatu dochodzeniowo- śledczego przedstawili mieszkańcowi gminy Jarocin 7 zarzutów za popełnione przestępstwa. 37- latek od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W minionym roku mieszkaniec gminy Jarocin dopuścił się szeregu różnego rodzaju przestępstw. Mężczyzna od września ubiegłego roku ukrywał się przed organami ścigania. 37- latek był poszukiwany za liczne kradzieże z włamaniem, gdzie po otwarciu skradzionymi kluczami sklepowych drzwi, zabierał gotówkę z kasy. Innym przestępstwem, jakiego się dopuścił była jazda w stanie nietrzeźwości ciężarowym Iveco, miał wtedy w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 37- latek znieważył także funkcjonariuszy na służbie.

Zebrane w tej sprawie materiały oraz bieżące sprawdzanie każdego tropu, pozwoliły ustalić miejsce przebywania 37- latka. Niżańscy kryminalni zastali mężczyznę na terenie jednej z placówek leczniczych w województwie świętokrzyskim.

Mieszkaniec gminy Jarocin ostał zatrzymany. Policjanci przedstawili mu 7 zarzutów, do których się przyznał. Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =