Trwa generalny remont parkingu na Błoniach

Image

Miasto Stalowa Wola rozpoczęło przygotowania infrastruktury do wiosennych i letnich aktywności. Jednym z ważnych jego elementów jest wymiana nawierzchni parkingu na nadsańskich Błoniach.

- Po licznych, bardzo słusznych głosach Mieszkańców na temat złego stanu nawierzchni parkingu na Błoniach przystąpiliśmy do jego generalnego remontu. Konsekwentnie realizując politykę zielonego i ekologicznego miasta nowa nawierzchnia powstaje przy użyciu, pochodzącej z recyklingu, „ekokraty” i naturalnego tłucznia kamiennego. Parking na nadsańskich Błoniach jest bardzo ważnym elementem nadsańskiej infrastruktury, gdyż z tego miejsca użytkownicy samochodów rozpoczynają różnego rodzaju aktywności, które oferuje to unikatowe miejsce – zaznaczył Nadbereżny Lucjusz prezydent miasta Stalowej Woli.

Zasadniczy zakres robót obejmuje usunięcie zdeformowanej nawierzchni, ponowne utwardzenie terenu, montaż powierzchni „ekokraty”, zasypanie jej tłuczniem kamiennym oraz mechaniczne utwardzenie nowego parkingu. Zakończenie prac planowane jest na marzec bieżącego roku.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =