Dzielnicowi zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym

Image

Głównym zadaniem dzielnicowego jest utrzymanie porządku, zapewnienie bezpieczeństwa oraz rozwiązywanie problemów lokalnych społeczności. Dzielnicowy, patrolując swój rejon, monitoruje sytuację, zapobiega przestępstwom, reagując na zgłoszenia oraz nawiązuje kontakt z mieszkańcami. W wyniku zebranych ustaleń, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku zatrzymali w powiecie stalowowolskim 39-latka poszukiwanego listem gończym, który od kilku lat ukrywał się przed organami ścigania.

Dwaj dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku pojechali pod jeden z adresów w powiecie stalowowolskim, ponieważ ustalili, że może tam przebywać poszukiwany 39-latek. Za popełnione przestępstwa, niżański sąd rejonowy wydał wobec mężczyzny kilka nakazów doprowadzenia oraz list gończy.

Kiedy policjanci przyjechali pod ustalony adres, zauważyli na posesji mężczyznę, który od blisko 4 lat ukrywał się przed organami ścigania i przebywał za granicą. 39-latek znajduje się w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę nałożoną przez sąd.

Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym, to bardzo ważny krok w egzekwowaniu prawa i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Stalowa

Zacytuję: "Dzielnicowy, patrolując swój rejon, monitoruje sytuację, zapobiega przestępstwom, reagując na zgłoszenia oraz nawiązuje kontakt z mieszkańcami". To w Nisku. A jak wygląda sytuacja w Stalowej? Widział ktoś kiedyś "dzielnicowego"?

~Yabu

Kilka nakazów doprowadzenia i list gończy,hm...to ile trzeba mieć nakazów doprowadzenia żeby policja potraktowała sprawę poważnie ?.

maszynista

Ja pamietam jak milicja ze Stalowej robilil lapanki w sklepach ,kto nie ma maseczki i mandaty dawali.To wredy byl sukces stalowo wolakiej milicji.Ludzie sie bali i dodatkowo kasa byla z tych mandatow dla rzadzacych.

~Mieszkaniec

Znów Nisko ! Kiedy przeczytam o jakimś sukcesie stalowowolskich majstrów, może byc nawet pijany rowerzysta ;)

~Ryk 12

A policja ze stalowej woli czym sie wykazuje??brawo Nisko

~alfa

Brakuje do sukcesu dodać za co był poszukiwany i ile ma do odsiadki. Bo złapanie złodzieja lub nie płacącego grzywny to dwie różne rzeczy i różne kary.

~Bolo

Och te Niżańskie Jamniki hehe

~śledczy

W trosce o praworządność dobrze byłoby, aby zatrzymać kilku takich, o miejscu pobytu znanym jak np[ Nowak, Gawłowski, Buty, Ale o takich cicho- sza.