Ustalono który z Ukraińców kierował BMW

Image

Ukraińcy byli pijani, nie chcieli wskazać który z nich kierował autem w chwili wypadku. O sprawie pisaliśmy wczoraj.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około 23:30. Kierujący BMW, jadąc ul. Armii Krajowej w kierunku Brandwicy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn narodowości ukraińskiej. Żaden z nich nie przyznał się do kierowania. Wszyscy byli nietrzeźwi. Dwóch zostało przewiezionych do szpitala na badania, nie wymagali jednak hospitalizacji. Cała trójka ostatecznie trafiła do policyjnego aresztu.

Wczoraj, po wytrzeźwieniu, mężczyźni zostali przesłuchani. W toku czynności ustalono, że pojazdem BMW kierował 35-latek, który w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nie uniknie też odpowiedzialności za spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Ewa

Ładnie się bawią na nasz koszt.

~Raz. Dwa

Deportować wszystkich trzech i po problemie. Dlaczego mamy dawać schronienie ludziom którzy nas nie szanują i stwarzają zagrożenie dla naszych obywateli?

~Mariola Sz.

Polskę, Ukrainiec, Niemiec, Anglik, jeden pies.

~Mój login

Słowo klucz "grozi". Dlatego takich sytuacji nie ubywa. Gdy by pijanych odsyłano bez odrazu do więzienia ale nie jako pozbawienie wolności, tylko praca fizyczna na poczet domku dziecka itp. Nie ważne chory czy zdrowy, nie ważne zawód, polityk,biznesmen,ksiądz,murarz, bezrobotny itp - czapa i fizyczna charówka.

~niegdyś

Ukraińska armia stoi w obliczu krytycznego niedoboru piechoty, co prowadzi do wyczerpania i spadku morale na linii frontu - pisze "Washington Post". Reporterzy rozmawiali z wojskowymi walczącymi na froncie. - Ludzie są wyczerpani moralnie i fizycznie. Bardzo trudne warunki pogodowe, ciągły ostrzał mają ogromny wpływ na ludzką psychikę - mówi jeden z wojskowych.
koniec cyt.

Jasne jest, że takich delikwentów jak z powyższego artykułu powinno się wyłapać do jednego wora i odesłać do Ukrainy. I nikt nie powinien się tym bulwersować.

~Dodek

Tego się już nie dowiemy ile dostał mandatu i czy pójdzie siedzieć

~niegdyś

@Irena
To nie jest szczucie, ale okazywanie niezadowolenia wobec tzw Uchodźców wojennych, którzy tak naprawdę niewiele mają z nimi wspólnego, za to bezczelnie i zuchwale wykorzystują ów status uchodźcy. To swołocz, która powinna bronić własnej ojczyzny. Pewnie zbrodnie Wołyńskie także należy przemilczać, aby tych banderowców nie urazić? Tacy są sensitive? Ty głupia prowokatorko...

~Irena

Niech prokuratura zajmie się tym artykułem. Jest to szczucie na inną narodowość.

~Prawda

USA nie dała kasy na Upadline . Putin przejmie Ukrainę . I zatrzyma się na Bugu . Rzeszów raczej bezpieczny nie będzie .

Mariusz77

Widzę ze przyglupi lewak zmienił nik , wczoraj mylił rasę z narodowosciá a dziś chce szczuć policją . U lewactwa konfidencja i szczucie jest w DNA chyba .

~Pedofil?

UWAGA PODEJRZANY CZŁOWIEK ZACZEPIA
DZIECI !!!

gruby ,niski prawie łysy w kurtce w czerwono biało czarne paski chodzi i zaczepia małe dzieci. Widywany jest w okolicach Rowadowa i Charzewic.
(prawdopodobnie mówią na niego Mariusz)

~Erikson

Od razu na front wysłać i spokój.

~mieszkaniec

odesłać na front

~Nie

tak super dawjacie im dalej za darmo kase kur...wy nic nie robia tylko chlaj biuja kradna gwalca itd jeb.....ac ich

Larios

O bladź szto ty Natawarił !!! Pan ja podumał szto tankiem ujezdzam w Ruski płot:-)

~H2o

~Eryk
Zajmie się, ale raczej bohaterami tego artykułu.

~obiektywnie

Do Obywatel
KONSTYTUCJA RP
Wolnosci i Prawa Osobiste

Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

PS
Popierdułka jesteś, a nie Obywatel. Może obywatel z za midzy? Jeżeli tak to zmiataj skąd żeś się tu przywlókł. A Policja jest na takich jak ty...

~Eryk

Tym artykułem powinna zająć się z urzędu prokuratura.

~Obywatel

Policjo, czy ten artykuł i komentarze są zgodne z prawem?

~qqqqq

Zapewne to nie jest Ukrainiec pochodzący z terenów przyfontowych, ale z terenów graniczących z polską. Cała ta horda ukraińska zalegająca w Naszym kraju, którą zafundował Nam zdrajca z krakowskiego przedmieścia to wszystko okolice Kijowa i Lwowa, którym do frontu jest heeeeen daleko. I takich Państwo Polskie powinno vvypierolić na zbity pysk tam skąd to do Polski przyszło. Oczywiście należy się pochylić na tymi co są w realnym zagrożeniu, a nie cwanie wymyślonym przez reżim kijowski.

~DRON

Dzisiaj sejm przedłużył socjal dla Ukraińców .Kiedy ta hojność się skończy .Czy nie wystarczy ,że posyłamy im broń, jednocześnie osłabiając swój kraj?

~obiektywnie

Jak tylko wyrok się uprawomocni to ruszy po prośbie do Andrzeja Dudy, jako brata w narodzie i orędownika spraw Ukrainy, aby ten go wspaniałomyślnie ułaskawił...

~DRON

Powinien walczyć w obronie Ukrainy. Ale teraz powinien siedzieć i odpowiadać za usiłowanie nieumyślnego zabójstwa.

~Olo

Polskie dziecko nabite na widły (obecny symbol ukrainy) oraz odcięte głowy polskich dzieci powbijane na sztachety płotu to element pomnika Rzeź Wołyńska autorstwa mistrza Andrzeja Pityńskiego, który zostanie odsłonięty 14 lipca 2024 r. w Domostawie.
Pomnik to symbol zwierzęcej nienawiści wszystkich ukraińców do Polaków.
To symbol bestialskiej zbrodni ludobójstwa, która musi zostać pomszczona przez Polaków a ziemia Wołynia musi zalać krew banderowców i ich potomków.
Kudłaty kmiot i banderowski pachołek nie zgodził się na postawienie tego pomnika w Stalowej Woli, dlatego wyląduje na śmietniku historii razem ze zdrajcami z Targowicy.

~dojna zmiana+

A może to żaden z tych banderowców nie prowadził?BMW mogło być przecierz autonomiczne!

~Rosja

Na front tych śmieci Ukraińskich tam ich miejsce i szybko rozstrzelamy żeby to się nie pleglo bo to zaraza

komes63

Ścągnąć należności łącznie z naprawieniem szkody i odesłać na Urainę i w kamasze bronić swojego kraju ...

~Vif

Na bachmut bandersynów!