Czy Lucjusz Nadbereżny opuści Stalową Wolę? Czy miasto straci prezydenta?

Image

Od jakiegoś czasu trwają spekulacje na temat dalszych planów prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego. Pojawiają się różne komentarze sugerujące np. że włodarz miasta myśli o karierze europosła, bądź chce wyjechać do Warszawy. Jak jest naprawdę?

W Stalowej Woli trwają różne spekulacje dotyczące tego, kto będzie kandydował na prezydenta miasta. Mieszkańcy zastanawiają się także nad tym, ile zostanie utworzonych komitetów wyborczych, z których będziemy wybierać naszych przedstawicieli do Rady Miasta i Powiatu. Warte podkreślenia jest to, że komitety wyborcze najpóźniej do 55 dni przed wyborami muszą złożyć zawiadomienie o zawiązaniu się do komisarza wyborczego. Pewne jest to, że do urn pójdziemy 7 kwietnia. W przypadku wyborów na prezydentów miast, wójtów, burmistrzów, w razie gdyby żaden z kandydatów nie osiągnął większości głosów w pierwszej turze, druga tura będzie mieć miejsce 21 kwietnia.

Im bliżej do wyborów, tym częściej w przestrzeni publicznej pojawiają się różne teorie i dywagacje. Duże zainteresowanie budzi osoba dotychczasowego prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego. Jakie są jego plany?

- Ja jeszcze decyzji nie podjąłem, jeszcze jest czas. Analizuję pewne kwestie w tej sprawie. Jak będę miał komunikat, to na pewno go przedstawię. Mogę sprostować jedną rzecz jaka pojawiła się w przestrzeni publicznej. Ja nigdy nie miałem i nie mam żadnych innych ambicji poza Stalową Wolą, to chciałbym zaznaczyć- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Przypomnijmy, że Lucjusz Nadbereżny piastuje stanowisko prezydenta Stalowej Woli od 2014 roku, kiedy to w pierwszej turze pokonał ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Szlęzaka. Zdobył wówczas 12 005 głosów, osiągnął więc 52% poparcie wyborców. W 2018 roku znów wygrał w pierwszej turze głosowania otrzymując aż 17 136 głosów, co stanowiło blisko 73% poparcie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
maszynista

W PIS du paszpol na Uhraine caly ....

~jan

Rolnicy na granicy z UKRAINĄ będą protestowali przynajmniej cały miesiąc i pilnować aby nic z UKRAINY do nas nie wjeżdżało.

~DRON

kudłaty i ty giermku jego nieodłączny na S ,komu za darmochę rozdaliście darmowe wejściówki na pierwszy koncert otwarcia MDK....samym partyjnym swoim, z wioch naokoło?

~taka prawda

Do czy to ważne, cie..ciu ty nie wiesz co to jest fasz..yzm bo za głupi jesteś aby to wiedzieć. NEOfasz..ystami to jest lewa..ctwo , zobacz co oni teraz w POSCE wyprawiają . Zrobili zam..ach na Konstytucje , praworządność i demokracje i na razie uchodzi im to na sucho. Ale już ROLNICY szykują w tą sobotę strajk GENERALNY i protest na wszystkich przejściach granicznych ale też razem z rolnikami z NIEMIEC w całej POLSCE.[ ten strajk potrwa przynajmniej 2 dni].

~czy to ważne

Faszystowska partia PiS na której czele w Stalowej Woli stoi ta upasiona świnia ze zdjęcia powinna zostać glanem wykopana ze Stalowej Woli razem z tym pulchnym pączusiem i jego głupim giermkiem lakiernikiem raz a porządnie. Za 10 lat wszyscy którzy popierali tą faszystowska partię będą się tego wstydzic jak dziś (w sumie to ci sami ) którzy kiedyś popierali komunistyczne PZPR

maszynista

Koncz wasc.wstydu oszczedz.Wybory kopertowe wstyd na caly kraj.

~DRON

Ci z warszawy z pisu uciekną do Brukseli ,ci co nie uciekną to długopis ułaskawi .Nasz prezydent będzie w Warszawie ,bo tutaj w ST.W nie powinien kandydować ze względu na to ,że udostępnił nasze wrażliwe dane poczcie ,a za to przeprosić nie wystarczy.

e2rds

~jan vel ~taka prawda vel pseu-doi-nteli-gencie, a co mnie obchodzi kre-tynie twoja szcz-ujnia nowa, choć jak by jej nie było to starego kawalera w podartych łapciach by już szlag trafił, a tak to może jad sączyć.

~taka prawda

do e 2rds, widzisz telewizje REPUBLIKA możesz codziennie od raniutka do późnej nocy oglądać w internecie choćby na You Tube ale ty za głupi jesteś aby wszystko wiedzieć. Tam także masz dostęp do informacji na INTERII i wiele byś się nauczył jakbyś umiał z tych MEDII korzystać.

maszynista

Paszol won z pis.Jolki polki.Swinie kwicza ale tylko tyle jeszcze moga.

e2rds

~jan vel ~taka prawda vel pseu-doi-nteli-gencie i znów kłamiesz me-ndo że nie oglądasz, to czemu chwalisz tak Republikę co ci codziennie sr-a do głowy. A młodzi to zmądrzeli nie jak te stare barany i owce kierujące się instynktem stadnym- owczym pędem, ale ten Kwiat Cmentarny to niedługo przeminie i stary kawaler nie będzie miał pożywki i sam się zagryzie jak przeżytek, a u ciebie jedyny zdrowy rozsądek to du-po-włażenie i lizanie.

~taka prawda

do starca e 2rds, młodzi to w 90 procentach to są idio..ci beż żadnego doświadczenia życiowego dlatego tfussk ich oszukał i będą ci młodzi swego głosowania żałować do końca swego marnego żywota. To tobie dziadku tvn 24 nazywany też ''tvnazi'' nas..rał do twojego pustego baniaka idiotyzmy i się bez przerwy tutaj kompromitujesz. Ty dziado to powiedz wszystkim którędy ta droga prowadzi do szczęścia i dobrobytu. Bo ja żadnej telewizji nie oglądam a kieruje się w życiu mądrością i instynktem co dla POLAKÓW i POLSKI jest tylko dobre.

e2rds

~stalowiak, takie rzeczy by samemu siebie gonić to tylko dotyczy PiS-iorów z wypranymi mózgami. Tak im nas-rano do głowy by sadzili, że jak sami będą się gonić i biczować to im będzie lepiej, młodzi zrozumieli, że nie tędy droga, a starzy nadal są głupi, zaślepieni i otumanieni jak ty zas-rołku.

~stalowiak

Pisiorek sam siebie pogoń lewaku!!!

~obserwator

Ogladalem jak nasz bohaterski posel Weber darł sie PRECZ Z KOMUNĄ !!!!! w obronie tego psychola maciarewicza Gdzie ja żyje. WSTYD dla Stalowej woli

maszynista

~taka prawda swinio pis kw=iczysz i dostajesz tutaj po tym pustym lbie pseudoi=nteligenta.Pis jajbardziej znienawidzona partia jest i beda musieli ukryc sie pod inna nazwa jak chca jeszcze doic z koryta.

e2rds

~taka prawda vel pseu-doin-teli-gencie ty też kre-tyn-ie nic nie zrozumiałeś, nadal ci się marzy władza jak staremu kawalerowi w podartych łapciach co jeździ po Polsce i szc-zuje ludzi na ludzi. Chory z nien-awiści poplątany rozum nie może się pogodzić że nie będzie rządził do 2031 roku. Pamiętasz głą-bie te wpisy:
6 Października 2019 18:42:56~rze-cznik
Do e2-r-ds, a ja ci gwarantuje na milion procent że PIS będzie rządził przynajmniej 50 lat. Bo po 8 latach nierządów PEŁO POLACY tak się na nich poznali że już nigdy o koryta nie wrócą a PSL czy SLD walczą o przetrwanie w tych wyborach.
6 Grudnia 2021 12:36:31~taka prawda
Już od nowego roku POLACY będą za wszystko płacić najmniej z wszystkich krajów świata. To w POLSCE będzie najmniejsza inflacja z wszystkich krajów na świecie dzięki bardzo mądrym rządom PIS. A notowania PIS pójdą do góry przynajmniej 30 procent.

~taka prawda

Ty laleczko, jak zwykle nic nie zrozumiałeś z prostego komentarza. Jeśli nie będziemy mieli prezydenta z PiS to kto zawetuje pseudo uchwały czy ustawy wprowadzane przez NEOkoalicje 13 grudnia szkodzące wszystkim POLAKOM. Po prawie 2 latach jak by musiał odejść nasz kochany prezydent POLSKI A. DUDA. Gdyby wybrano prezydenta POLSKI z NEOkoalicji to zes...rasz się z głodu.

~laleczka

Hej ty 'taka prawda" widzę, że dobrze ci się trzęsą spodnie. To bardzo dobrze, tak ma być. Kolejny prezydent z PiS-u to jest tylko twoje marzenie a może jakaś halucynacja. Ten wam wystarczy z ułaskawianiem przez te ostatnie 1,5 roku. Przecież nawet w elektoracie PiS-u ludzie nie wszyscy są zaślepieni i widzą teraz co wychodzi z każdego kąta. PAD gdy będzie się tak dalej zachowywał to tym samym będzie otwierał coraz większej grupie zwolenników partii szeroko oczy by nie weszli na przeszkody. Moim zdaniem(przewrotnie!) to co robi niechaj czyni nadal. Pokaż teraz szczerze kogo Kaczyński wystawi jako kandydata na prezydenta? Miej na uwadze, że pp. Beata Szydło, Morawiecki, Sasin, Ziobro to potencjalni kandydaci przed oblicze do komisji śledczej w sejmie. Może Zalewska, Kempa, Poręba, Kuchciński, Brudziński, Blaszczak, Karski czy Terlecki? No kto jeszcze byłby godny tego stołka?

maszynista

~B.l.u.e. pisi=orze to pis rzadzil w 2020-2022 i to oni nas przesladowali i ponosza cala odpowiedzialnosc..Nawet ci bezobjawowi mieli kowida bo kazdy musial sie bac i byc przesladowany., wtedy bez namyslu pojdzie na eliksir od Mateusza premiera.

~B.l.u.e.

Maszyniście kowid mózg zeżarł. A prezydenta lepszego nie mieliśmy.

~Lucek

Trzeba zmian i żegnaj

~yoga

Z tą stratą to będzie tak jak z pozbyciem się kleszcza z ciała psa. Ulga!

jasio

Nie straci, a być może zyska kogoś kto posprząta po kudłatym i wyciągnie miasto z długów.

~Ciekawy

Kiedy będzie czapa dla Sasina za sprzedaż Lotosu ?? Pisowskie złodzieje nie mieli umiaru . Pod sąd i czapa . Tak powinno być .

maszynista

Pi=siorow trzeba będzie zamykać . Za przekrę z zakupem lewych szczep=ionek kowidowek do eksperymentu medycznego z wynikim nadmiarowych zgonow.PIS====nadmiarowe zgony.Ja proponuje zabrac majatek pis partyjniakow i wyplacic za kazda osobe ktora sie przekrecila po podaniu eliksiru lub zmarla bo szpital byl zamkniety.

~taka prawda

do azas, tak ćwierćinteligencie będzie nam potrzebny prezydent Polski z partii PiS aby nas bronił przed idi..tycznymi ustawami jakie niebawem po wyborach samorządowych i prezydenckich [ na prezydenta Polski] wam ta koalicja 13 grudnia zaserwuje. Bo tylko prezydent z Pis będzie ich ustawy wetował a gdyby był prezydent z tej koalicji to wszystko im podpisze na 100 procent. Ty o polityce nie masz żadnego pojęcia jak system działa i na co ci neokoalicjanci liczą , że znowu zgłupiejcie wyborcy neokoalicji.

wyborca

Jeśli będzie to ktoś z nadania centrali, to może KO nam coś sypnie. Jeśli nie, to ch... z tą polską wschodnią.

~azas

LOGICZNYM JEST, IŻ W STALOWEJ WOLI KONIECZNA JEST ZMIANA PREZYDENTA MIASTA.
WSKAZANY JEST OSOBNIK MAJĄCY POPARCIE RZĄDZĄCYCH, MIASTO NA TYM SKORZYSTA.

~nie

Oby jak najszybciej