Studniówek to czas

Image

Bal, który zapamięta się do końca życia. Początek dorosłości, koniec beztroskiego dzieciństwa. Studniówka. W sobotę przedmaturalnie świętował Ekonomik.

Eleganckie sukienki, szykowne garnitury, piękne makijaże i wspaniałe fryzury. Poloneza czas zacząć, czas bawić się i radować. To przecież tradycja i wręcz konieczność. Każdy, kto bawi się na studniówce, przejdzie maturę gładko i przyjemnie. Lata spędzone w szkolnych ławach zapamiętane zostaną na zawsze, a ten bal na 100 dni przed maturą największą przygodą.

- To, że w styczniową noc spotykamy się właśnie tutaj oznacza, że rozpoczęło się odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości dla uczniów klas V technikum w naszej szkole, pierwszego rocznika, który będzie zdawał maturę w nowej formule w stosunku do ich poprzedników. Szanowni maturzyści, w imieniu własnym i wszystkich pracowników szkoły chciałbym życzyć wam aby te egzaminy maturalne, jak i zawodowe, które się już odbyły, ale nie znacie jeszcze wyników, zakończyły się 100% sukcesem- mówił podczas studniówki dyrektor ZSP nr 3 Paweł Ciołkosz.

Wszystkim stalowowolskim maturzystom, zarówno tym, którzy już bawili się na swoich balach, jak i tym, którzy dopiero będą się bawić, życzymy wspaniałych wyników na maturach, a także dobrych wyborów na przyszłość.

Materiał video

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.