Uwaga: zamknięta ul. 1 Sierpnia. W tle wielkie imprezowanie sylwestrowe

Image

Sylwester w Stalowej Woli będzie huczny i radosny. Przed Miejskim Domem Kultury zorganizowana będzie wielka impreza. Na czas świętowania i sprzątania po nim zamknięta zostanie ul. 1 Sierpnia. Kto wystąpi?

W związku z organizacją na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli wydarzenia pn. "Sylwester Miejski", ul. 1 Sierpnia zostanie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. ks. J. Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Kilińskiego od godziny 19:00 dnia 31.12.2023 roku do godziny 03:00 dnia 01.01.2024 roku.

Będzie się więc można bawić bezpiecznie, bez obawy, że wpadnie się pod samochód. Wszyscy się zmieszczą. Będzie można tańczyć, biegać, cieszyć się z nadejścia nowego roku. Miasto zadbało o komfort przybyłych na Plac Piłsudskiego. A jakie atrakcje czekają nas tej nocy?

Bez wątpienia gwiazdą będzie C-BOOL. Miejski Sylwester rozpocznie się o godz. 22:00 dyskoteką pod gwiazdami. Najlepsze hity będzie serwował nam DJ Damian. Gwiazda wieczoru – C-BOOL – rozpocznie swój występ o godz. 23:15. Show, jakie zaprezentuje C-BOOL na pewno nie pozwoli nudzić się podczas sylwestrowej zabawy. O północy wszyscy mieszkańcy będą mogli podziwiać taniec świateł. Potem na estradę wróci C-BOOL. Po drugiej części koncertu znowu będziemy bawić się przy dyskotekowych przebojach z DJ Damianem. Impreza skończy się o 2:30.

Bawcie się bezpiecznie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =