Mikołajkowy mecz charytatywny

Image

W czwartek 7.12.2023 r. w hali sportowej SLO w Stalowej Woli miało miejsce ciekawe wydarzenie. PKS SAN Stalowa Wola, wspólnie z VEGA MOSiR Stalowa Wola, zorganizował „Mikołajkowy mecz charytatywny”, podczas którego młodzież z tych dwóch stalowowolskich klubów zbierała karmę dla podopiecznych przytuliska „Psia Przystań”.

Na początku jedna z trenerek PKS SAN przeprowadziła dla nastoletnich uczestników krótkie szkolenie z technik stretchingu, dzięki któremu zawodnicy zwiększają swoje szanse na uniknięcie kontuzji. Następnie obie ekipy rozegrały mecz siatkarski. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że PKS SAN to klub piłkarski. Jednak fakt ten nikomu nie przeszkadzał w dobrej zabawie, która towarzyszyła całemu wydarzeniu.

Na koniec obie drużyny pozowały do wspólnych zdjęć, które mogą Państwo zobaczyć poniżej. Trzeba przyznać, że inicjatywę tych dwóch klubów należy pochwalić, ponieważ nieczęsto zdarza się w naszym mieście, by dwie osobne drużyny, z dwóch osobnych dyscyplin sportowych, potrafiły bezinteresownie ze sobą współpracować. Brawa należą się oczywiście przede wszystkim młodym zawodniczkom i zawodnikom, którzy połączyli swoją pasję do sportu z chęcią niesienia pomocy.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =